Hirdetés
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Milyen asztali médialejátszót?
- Bluetooth hangszórók
- Melyik tápegységet vegyem?
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- VR topik
- Vezetékes FEJhallgatók
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
-
50 - 1
139360 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-01-21 07:41 Téma összefoglaló
Aktív témák
-
Csabee.
nagyúr
-
club1
veterán
A startról bronzra az kábeltv csomagot jelent. Együtt a kettő lesz 6400 Ft (4200+2200).
-
tuser
aktív tag
Kösz ... ennyi erővel ha én lennék a UPC nagyvezír ...
Csak érdekel mikor lesz lehetőség ( fél év? egy év ? ) HDMI boxot vagy még jobb lenne ... CA modult igényelni.
Én is láttam a honlapon hogy +2k -ért már csak kávét nem főz
, de csak a HDMI -ért nem éri meg. 
-
Csabee.
nagyúr
-
EmThor
addikt
-
club1
veterán
Én kaptam a telefonos ügyfélszolgálattól megerősítést, holnap váltok 15-ről 30-ra és startról bronze-ra, így 6400 Ft lesz egy évig...
-
Lortech
addikt
"Kedvezményes online ajánlatunk 2011. március 1-jétől visszavonásig, az online felületen történő megrendelés esetén, új egyéni előfizetők, vagy meglévő upc internet szolgáltatás csomagjukon magasabb szolgáltatási csomagra módosító előfizetők részére érvényes, a UPC azon hálózattal kiépített területein, ahol kiegészítő beruházás nélkül elérhető a szolgáltatás."
Ebből az következik, hogy internet start-ról FP 15-re meglévő előfizető is módosíthat online megrendeléssel egy hűségvállalással 3200 Ft-ért. Arra ügyelj, hogy ha kábeltv csomagod is van, és csak a netet módosítod, onnantól kezdve a kábeltv csomag listaárassá változik, hiába írsz alá egy év hűséget a netre (azaz a kábeltv-t is célszerű ebben az esetben felfelé módosítani, főleg ha olcsóbb a nagyobb csomag, a kisebb csomag listaáránál).
Köszi neked is, még várok egy megerősítést, aztán intézkedem. Most vettem észre, hogy ott volt ez az apróbetűs elején, csak átfutottam rajta, és a GYIK-ben keresgéltem.
-
club1
veterán
"Kedvezményes online ajánlatunk 2011. március 1-jétől visszavonásig, az online felületen történő megrendelés esetén, új egyéni előfizetők, vagy meglévő upc internet szolgáltatás csomagjukon magasabb szolgáltatási csomagra módosító előfizetők részére érvényes, a UPC azon hálózattal kiépített területein, ahol kiegészítő beruházás nélkül elérhető a szolgáltatás."
Ebből az következik, hogy internet start-ról FP 15-re meglévő előfizető is módosíthat online megrendeléssel egy hűségvállalással 3200 Ft-ért. Arra ügyelj, hogy ha kábeltv csomagod is van, és csak a netet módosítod, onnantól kezdve a kábeltv csomag listaárassá változik, hiába írsz alá egy év hűséget a netre (azaz a kábeltv-t is célszerű ebben az esetben felfelé módosítani, főleg ha olcsóbb a nagyobb csomag, a kisebb csomag listaáránál).
-
Csabee.
nagyúr
-
EmThor
addikt
-
Lortech
addikt
A 3200Ft csak az új előfizetőknek szól. Te viszont nem vagy új előfizető, ezért szerintem a listaárral kell majd számolnod...
Szerintem érdemes lehetne talán érdeklődni a GVH -nál, a fogyasztóvédőknél, médiahatóságnál, hogy a kedvezményeket általában csak új előfizetők vehetik igénybe, míg a régi, és hűséges előfizetőket magasabb árakkal, és nem ritkán tesze-tosza ügyintézéssel stb. büntetik a tisztelt távközlési cégek, és szolgáltatók. Ez kimeríti a tisztességtelen piaci magatartás tárgykörét szerintem.
Kerestem, de nem találtam ezt a kitételt a honlapjukon, de lehet, hogy ott van valahol. Mindenesetre ha jobban megéri nekik a lejárt hűségű (potenciálisan megszüntethető, lecserélhető), alacsonyabb előfizetési díjú szolgáltatást nyújtani, nekem jó. Normál áron, 4750-ért már nem volna versenyképes a lakhelyemen.
-
Csabee.
nagyúr
-
villamos
őstag
A 3200Ft csak az új előfizetőknek szól. Te viszont nem vagy új előfizető, ezért szerintem a listaárral kell majd számolnod...
Szerintem érdemes lehetne talán érdeklődni a GVH -nál, a fogyasztóvédőknél, médiahatóságnál, hogy a kedvezményeket általában csak új előfizetők vehetik igénybe, míg a régi, és hűséges előfizetőket magasabb árakkal, és nem ritkán tesze-tosza ügyintézéssel stb. büntetik a tisztelt távközlési cégek, és szolgáltatók. Ez kimeríti a tisztességtelen piaci magatartás tárgykörét szerintem.
-
Lortech
addikt

Igen, igyekszünk az összes upc-vel kapcsolatos topikot figyelemmel kísérni, és ahol lehetséges reagálni is.Az lenne a kérdésem, hogy meglévő internet start előfizetést (hűségidőn túlit) lehet-e módosítani a jelenleg akciós Fiber Power 15-ös csomagra (3200Ft online rendelés esetén), és ha igen, hogyan.
-
Senhi
aktív tag
-
EmThor
addikt
-
Gubek-Einste
legenda
-
Csabee.
nagyúr
-
Gubek-Einste
legenda
-
villamos
őstag
-
Csabee.
nagyúr
Valakinek ma megszakadt az internet 22.kerületben? Nekem 2x is.. lehet a routerem szerencsétlenkedik, azért kérdem, hogy más tapasztalt-e hasonlót.
-
tuser
aktív tag
UPC -nél mikor dobhatjuk ki végra a SCART -os boxokat, s kaphatunk CA modult, vagy legalább egy óccókici' nem felvevős HDMI kimenetes dobozkát a TV alá ?

KábelTV - Zugló
-
Csabee.
nagyúr
Köszönöm szépen, akkor ha online megrendelem akkor a rendszer látni fogja hogy feljebb váltottam a csomagot ugye? Nehogy az legyen hogy két internet csomagot kelljen kifizetnem..

-
EmThor
addikt
A net sebesség némileg ingadozik, volt h el is ment fél percre, majd vissza (modemen ég minden). A Tv képe viszont (analóg adás) mintha kicsit szebb lenne, de lehet csak haluzok.
-
Csabee.
nagyúr
-
Gubek-Einste
legenda
Elég korrekt cikk és az én tapasztalataimmal is egybe vág, már mint a UPC-s rész.
-
Gubek-Einste
legenda
-
szelidorzo
aktív tag
Megmagyarázom a számládat!
A kábeltévédre már kaptál választ.
Net: Gondolom anno volt hűséged a sprint csomagra, majd amikor lejárt a fiber küldött levelet, hogy még egy évig újabb hűségnyilatkozat nélkül változatlan áron szolgáltatja a netet neked.
A UPC átvette a fibert. Ugyanazon az áron szolgáltat mindent, mint amit a fiber kért eddig.
Ha tv ben silvert kaptál akkor valószínű analóg fiberes voltál.
A sprint neted helyett kaptál power 30 as csomagot (ami magasabb sebesség mint eddig ugyanazért a pénzért amit fizettél a fibernek, vagyis jól jártál) A számlán továbbra is a sprint fog szerepelni. Ha majd váltasz magasabb upc fiber power 60-as vagy 120-as csomagra akkor az lesz a számlán.
Az hogy több az összeg mint az eddig megszokott, azért van mert nem 30 napot számláztak, hanem negyvenet.Nem oly bonyolult ez, csak el kéne olvasni amit a levelekben írtak, s egy kis agytekervénnyel egyértelmű a dolog.

-
upc on-line
tag
Kedves upc on-line Nekem 12.én aktiválták a 15Mbit-es internetet Budafokon! De ezért a 15ért 5000Ft-ot fizetek havonta, mikortól rendelhetem meg a 30as csomagot 4200Ft-ért? Telefonon azt beszéltem hét elején egy kollégával hogy 18.ától lehet, ez igaz? Vagy akár már most is megrendelhetem?
Kedves Csabee!
A kollégánktól kapott információ teljesen helytálló.
-
club1
veterán
-
intuicio
aktív tag
A Silver csomag reális, de mit keres a UPC csekken a Fiberes NET Sprint csomag, ugyanarra a tárgyHónapra

-
Csabee.
nagyúr
Kedves upc on-line Nekem 12.én aktiválták a 15Mbit-es internetet Budafokon! De ezért a 15ért 5000Ft-ot fizetek havonta, mikortól rendelhetem meg a 30as csomagot 4200Ft-ért? Telefonon azt beszéltem hét elején egy kollégával hogy 18.ától lehet, ez igaz? Vagy akár már most is megrendelhetem?
-
WonderCSabo
félisten

Igen, igyekszünk az összes upc-vel kapcsolatos topikot figyelemmel kísérni, és ahol lehetséges reagálni is.Nagyon örülök, hogy hosszú idő után a Prohardver! lapcsalád fórumain is megjelentetek.

Ezt a topikot ajánlom figyelmedbe.
U.i.: Ez a reg alatt egyébként több ember is ír?
-
upc on-line
tag
Szóval elvileg a feladataid közé tartozik az összes releváns topik figyelése.

Igen, igyekszünk az összes upc-vel kapcsolatos topikot figyelemmel kísérni, és ahol lehetséges reagálni is. -
WonderCSabo
félisten
Röviden:
A upc on-line a UPC Magyarország kft. ügyfélszolgálatának csoportja, melynek tevékenységébe tartozik az online tartalmak figyelemmel kísérése illetve információ elhelyezése a céggel és szolgáltatásaival kapcsolatos témákban.

Szóval elvileg a feladataid közé tartozik az összes releváns topik figyelése.
-
upc on-line
tag
Nem tudom, hogy a kollégának mi a feladata.
Röviden:
A upc on-line a UPC Magyarország kft. ügyfélszolgálatának csoportja, melynek tevékenységébe tartozik az online tartalmak figyelemmel kísérése illetve információ elhelyezése a céggel és szolgáltatásaival kapcsolatos témákban.

-
WonderCSabo
félisten
-
club1
veterán
elég sok (nem szolgáltatás specifikus) kérdés merül fel
Ezesetben talán van értelme, egyébként a specifikus témák sokkal hasznosabbak, mint ez.
Mondjuk ahogy a T-Home esetében is lehetett egy általános topic-ot csinálni, a UPC esetében is időszerű volt már. És Upc on-line kollégától sem várhatjuk el, hogy az összes UPC-s topic-ot folyamatosan figyelemmel kísérje...
-
WonderCSabo
félisten
Pl. azért jó, mert van vagy 10 UPC-s topic, de mindegyik speciális (vagy net, vagy ilyen-olyan tv, vagy telefon, stb.). Ideje volt már egy általános UPC topic-ot is nyitni, már csak azért is, mert most rengeteg új felhasználó kerül(t) át a Fibernettől a UPC-hez, és a migrációval kapcsolatban elég sok (nem szolgáltatás specifikus) kérdés merül fel.
elég sok (nem szolgáltatás specifikus) kérdés merül fel
Ezesetben talán van értelme, egyébként a specifikus témák sokkal hasznosabbak, mint ez.
-
club1
veterán
Minek ez a topik?

Pl. azért jó, mert van vagy 10 UPC-s topic, de mindegyik speciális (vagy net, vagy ilyen-olyan tv, vagy telefon, stb.). Ideje volt már egy általános UPC topic-ot is nyitni, már csak azért is, mert most rengeteg új felhasználó kerül(t) át a Fibernettől a UPC-hez, és a migrációval kapcsolatban elég sok (nem szolgáltatás specifikus) kérdés merül fel.
-
WonderCSabo
félisten
Minek ez a topik?

-
Caleb_
csendes tag
Helló!
Ma kaptam meg a számlát. Valami nem stimmt... Fibernet--> UPC (XXII.ker)
20k kellene fizetnem.
Silver csomag - 2011.04.01-2011.05.10 - 8815Ft
NET SPRINT - 2011.04.01-2011.05.10 - 11.007FtMint látjátok két különböző, de egy hónapra számolt net előfizetésem van. Ez hogy lehet? Én ezt be nem fizetem, mikor csak 1net csomagom van! Szerintetek ez mi?

Én ahogy a levélből kivettem azért fizatünk most az átállás első hónapjában többet mert a fibernet 1-31 ig számlázott a UPC pedig 10-11, tehát most kivételesen 40 napért fizetünk nem 30 ért.
-
Apollyon
Korrektor
Kedves intuicio!
Az egyéni előfizetésekkel kapcsolatban nem adhatunk felvilágosítást a fórumokon, közösségi site-okon keresztül. Azt tanácsoljuk neked és a többi fórumozónak is, hogy az ilyen és ehhez hasonló kérdésekkel keressétek fel telefonos ügyfélszolgálatunkat a 1221-es számon.
De komoly, egy 'dedikált' UPC dolgozó
Remélem majd benézel majd a Chello/Fiber power topikba is 
-
upc on-line
tag
Helló!
Ma kaptam meg a számlát. Valami nem stimmt... Fibernet--> UPC (XXII.ker)
20k kellene fizetnem.
Silver csomag - 2011.04.01-2011.05.10 - 8815Ft
NET SPRINT - 2011.04.01-2011.05.10 - 11.007FtMint látjátok két különböző, de egy hónapra számolt net előfizetésem van. Ez hogy lehet? Én ezt be nem fizetem, mikor csak 1net csomagom van! Szerintetek ez mi?

Kedves intuicio!
Az egyéni előfizetésekkel kapcsolatban nem adhatunk felvilágosítást a fórumokon, közösségi site-okon keresztül. Azt tanácsoljuk neked és a többi fórumozónak is, hogy az ilyen és ehhez hasonló kérdésekkel keressétek fel telefonos ügyfélszolgálatunkat a 1221-es számon.
-
zoo8800
veterán
Helló!
Ma kaptam meg a számlát. Valami nem stimmt... Fibernet--> UPC (XXII.ker)
20k kellene fizetnem.
Silver csomag - 2011.04.01-2011.05.10 - 8815Ft
NET SPRINT - 2011.04.01-2011.05.10 - 11.007FtMint látjátok két különböző, de egy hónapra számolt net előfizetésem van. Ez hogy lehet? Én ezt be nem fizetem, mikor csak 1net csomagom van! Szerintetek ez mi?

valami nem stimmel, én is 6600-as csekket kaptam, de hogy mire

-
intuicio
aktív tag
Helló!
Ma kaptam meg a számlát. Valami nem stimmt... Fibernet--> UPC (XXII.ker)
20k kellene fizetnem.
Silver csomag - 2011.04.01-2011.05.10 - 8815Ft
NET SPRINT - 2011.04.01-2011.05.10 - 11.007FtMint látjátok két különböző, de egy hónapra számolt net előfizetésem van. Ez hogy lehet? Én ezt be nem fizetem, mikor csak 1net csomagom van! Szerintetek ez mi?

-
Bobby
csendes tag
-
Csabee.
nagyúr
Sikeres átállást követően UPC-s lettem én is

Aktív témák
-
50 - 1
139360 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Synology DiskStation DS1019+ NAS // + 5x 4TB HGST Deskstar SATA3 lemez
- OHH! Dell Precision 7560 Tervező Vágó Laptop -70% 15,6" i7-11850H 32/512 NVIDIA T1200 4GB FHD
- Acemagic Tank 03 PC - Intel Core i7-12700H, 16Gb DDR5, RTX 3060M 12Gb, 1Tb M2, WiFi 6 - Windows 11
- Lenovo ThinkPad X13 G2 13.3" -75% AMD Ryzen 5 Pro 5650U Hexa-core 16GB 512GB SSD FHD
- Asus ROG Strix B250I Gaming Mini-ITX alaplap (Wi-Fi, Bluetooth) - Igény esetén félkonfigként
- Azonnali kézbesítés az év bármely pillanatában
- HP ProBook 445 G7 14" Ryzen 7 4700U, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- TOP PC konfig /Ryzen 7 9850X3D, 32GB DDR5 RAM, 1TB M.2 PCIe SSD/ akciós áron eladó! BeszámítOK!
- Akció!!! Microsoft Surface Laptop 4 AMD Ryzen 4680U 16GB 512GB 1 év garancia
- Apple iPad Mini Wi-Fi 64GB Starlight 95% akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Én csak internetet fogok váltani.
, de csak a HDMI -ért nem éri meg. 










