- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Home server / házi szerver építése
- Milyen egeret válasszak?
- Hisense LCD és LED TV-k
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Computex 2026: nehéz volt visszahozni a Ryzen 7 5800X3D-t
- Nem szereti a Linuxot az NVIDIA RTX Spark
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- NVIDIA GeForce RTX 4060 / 4070 S/Ti/TiS (AD104/103)
-
50 - 1
19201 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-09-28 17:14 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Greentea
senior tag
Köszi a tesztet!
Az AI-os dolgokról megnéznék YT-n egy Mobilarena adást a teljes workflow-t bemutatva.
-
joey04
titán
A minden szempontból mire érted.?
Kevesebb lett manuális módban a max fényerő, az hogy lehet jobb
kamera valóban jobb lett, pedig sokan azt állítják hogy ugyan olyan mint az előd, de ez nyilvánvalóan nem igaz.
Legnagyobb gyengéje számomra a kamera volt, így azért már bőven vállalható szvsz.
nem érdekelnek a számok, (pláne ez az elcsalt max fényerő) ránézek és szebb.
kamera meg jobb, de mindenki másnál is jobb lett, szóval ott meg nem vagyunk előrébb ha a konkurenciához nézem. -
Ricardo
titán
Nem lett rossz.
Bàr nem sok értelmes dolog fejlődött az S23U-hoz képest…
A sík üveg mindenképp dicsérendő, elengedték az s6 óta tartó kijelző lekerekítést végre.S24/24+ snapi hiányáért kár…
Pedig úgy néz ki idén a jó lett az exynos.
[link]Nyers erőben inimális az eltérés, hőkezelésben meg úgy néz ki a sapdragon a gyengébb.
A térerőre és készenléti fogyasztásra azért még kívánci vagyok. -
secretgarden
aktív tag
Jó teszt! Ami most érdekelne az egy Samsung S24 Plus vs. Ultra összehasonlító teszt. Plusz egy OnePlus 12 vs. Samsung S24 Plus és Ultra teszt. Ami nekem az Ultra-ban tetszik az elsősorban a nem lekerekített sarkok, meg az S Pen (van egy Samsung tabletem amihez van S Pen, hát király dolog, azóta gondolkozok hogy telefonhoz is kellene, kár hogy csak a legdrágább Ultra tudja kezelni).
-
icecave
nagyúr
Köszi a tesztet.
A helyzet az, hogy ha nem volnék benne ennyire mélyen egy másik ökoszisztémában, erre simán rámennék. Már az S23U is nagyon jól sikerült, ez meg még hozzáadott kicsit.
-
Kleroo
veterán
Érdekes az új kamera SW. Tetszetós a kellően mérsékelt agyondolgozás. Viszont az 50 és 200MP-es képek valahogy nagyon fikák; vagy csak pont ezen a témán vérzett el, és a 23U is ugyanilyen kaka lett volna. Igy most vegyes érzelmekkel várom ezt az új processt a 23U-ra
(Én szinte mindig 50MP-ezek, aztán lehúzom 24MP-re pár módositással együtt)
Az is érdekes, hogy itt az akkuidő szinte egál, kiváncsi leszek a sok PH user mit tapasztal majd hosszú távon.
Ami viszont egy nem különösebben kiemelt gyöngyszem, hogy az 5x 115mm-es 50MP-es jóféle lapka berakása tényleg nagyon jó minőségű (Fej)portér masinává lépteti elő. Más értelme szerintem nincs. (inkább a 3x környékét kellett volna átvariálni kicsit, a periszkópot meg békén hagyni)
A 45w töltés számháborúban gyenge...és értem én, hogy a top liga amúgyis csak számháború, de valójában soha az életben nem volt még probléma vele, mert 25W-al is a 20-80közötti tartomány, ahol érdemes használni a telókat, pikpak megtömi naftával. Nem hiányzik egy melegedő csodamagoldás. Innen akkor lépnék tovább, ha majd 20mp lesz egy töltés. Az a következő szint
Remek kis teló lett, amire szerintem kizárólag annyi értelme van váltani 23-ról, hogy kerekitett vs nem kerekitett kijelző....mert ezt leszámitva lényegében ugyanaz a 2 készülék. -
dnelb
veterán
A minden szempontból mire érted.?
Kevesebb lett manuális módban a max fényerő, az hogy lehet jobb
kamera valóban jobb lett, pedig sokan azt állítják hogy ugyan olyan mint az előd, de ez nyilvánvalóan nem igaz.
Legnagyobb gyengéje számomra a kamera volt, így azért már bőven vállalható szvsz.
Kevesebb lett manuális módban a max fényerő, az hogy lehet jobb
70%al kevésbé tükröződik mint az s23, így nem kell akkora fényerő. -
zoli8814
aktív tag
Komoly cucc, de egy gyorstöltés elfért volna.
-
Elit3Zotya
addikt
-
Elit3Zotya
addikt
Talán a kézi fényerő is felugrik napfény alatt, csak olyan körülményeket nem tudtam teremteni a műszer alatt. A mindennapokban remek a fényerő, és mostanság pontos az automata állítás is. Nem gondolom a fényképeket fakóbbnak a téli színeknél, bár ez szubjektív. Gyanítom, profi fényképező sem ment telítettebb felvételeket. A kék ég jó viszonyítási alap.
Kijelzőre értettem hogy a fakóságról mi a véleményed [link] , de mivel felsem tűnt számodra, gondolom nem lehet rossz.

-
leslien
nagyúr
na végre itthon.....köszi a tesztet..
-
doooo
veterán
A minden szempontból mire érted.?
Kevesebb lett manuális módban a max fényerő, az hogy lehet jobb
kamera valóban jobb lett, pedig sokan azt állítják hogy ugyan olyan mint az előd, de ez nyilvánvalóan nem igaz.
Legnagyobb gyengéje számomra a kamera volt, így azért már bőven vállalható szvsz.
Valahogy olyan nehéz elhinni, hogy valóban kevesebb lett. Gyanús, hogy nem volt bekapcsolva az extra fényerő, amit ki lehet még sajtolni belőle manuálisan (amit engedélyezni kell előbb, aztán lehetséges csak alkalmazni).
Majd részletesebb tesztekből kiderül, hogy mi a helyzet. -
GeoJoe
senior tag
Talán a kézi fényerő is felugrik napfény alatt, csak olyan körülményeket nem tudtam teremteni a műszer alatt. A mindennapokban remek a fényerő, és mostanság pontos az automata állítás is. Nem gondolom a fényképeket fakóbbnak a téli színeknél, bár ez szubjektív. Gyanítom, profi fényképező sem ment telítettebb felvételeket. A kék ég jó viszonyítási alap.
Szerintem is jó fotókat lő de tölts le netről egy képet amin sok a piros és a sárga majd nézegesd s24u-n meg valami régebbin, pl. s22u-n. Vagy bármilyen A szériás samun. Vagy bármin ami amoled és nem s23

-
Bone123
HÁZIGAZDA
Én sokszor inkább a max manuálist használom (pl fotózásnál, hogy ne ugráljon összevissza a fényerő), kár érte hogy kevesebb lett kicsit, de így is jónak mondható azért.
És a színekről mi a véleményed, valóban fakó lett mint ahogy rengetek felhasználó állítja, vagy inkább csak színhelyesebb.?
Bár úgy néz ki, ezzel elvették a felhasználóktól a lehetőséget, mint választási lehetőséget.
Én mondjuk tuti a színhelyest használnám inkább, de sok ismerősömnek ez szóba sem jöhetne.Talán a kézi fényerő is felugrik napfény alatt, csak olyan körülményeket nem tudtam teremteni a műszer alatt. A mindennapokban remek a fényerő, és mostanság pontos az automata állítás is. Nem gondolom a fényképeket fakóbbnak a téli színeknél, bár ez szubjektív. Gyanítom, profi fényképező sem ment telítettebb felvételeket. A kék ég jó viszonyítási alap.
-
Ixion77
addikt
Elég jónak tűnik. Jól gondolom hogy AptX Lossless és Adaptive támogatás továbbra sincs?
Kicsit kár hogy megszűntették a Note szériát, mert nekem a toll nem kell, helyette elfogadnék +1000 mah akkukapacitást.
-
Teo.
aktív tag
Engem meglepett a kicsit jobb üzemidő a forróbb vassal.
Jó ötlet a 120 fps remélem lesznek még hasonló márketing anyagban nem szereplő még is hasznos újítások ! -
LosBlancosRM
őstag
Gcam mennyi idő volt 23Unál mire használható lett?
-
doooo
veterán
Jó nagy katyvasz a teszt azon része, ahol az SoC-s dolgokról van szó.
-
Elit3Zotya
addikt
A minden szempontból mire érted.?
Kevesebb lett manuális módban a max fényerő, az hogy lehet jobb
kamera valóban jobb lett, pedig sokan azt állítják hogy ugyan olyan mint az előd, de ez nyilvánvalóan nem igaz.
Legnagyobb gyengéje számomra a kamera volt, így azért már bőven vállalható szvsz.
-
janeszgol
félisten
Nem lett rossz.
Bàr nem sok értelmes dolog fejlődött az S23U-hoz képest…
A sík üveg mindenképp dicsérendő, elengedték az s6 óta tartó kijelző lekerekítést végre.S24/24+ snapi hiányáért kár…
"S24/24+ snapi hiányáért kár…"
Miért?
-
LurkerSheik
senior tag
Nem lett rossz.
Bàr nem sok értelmes dolog fejlődött az S23U-hoz képest…
A sík üveg mindenképp dicsérendő, elengedték az s6 óta tartó kijelző lekerekítést végre.S24/24+ snapi hiányáért kár…
-
dnelb
veterán
De sokáig tart mindig testreszabni az új készülékeket.
A kijelző alapjáraton FHD+, át kell állíteani QHD+ra, hogy 3120*1440-es felbontású legyen. Már az s9+nál is idegesített a navigációs sáv, ezért gombokról ujjhúzásosra raktam át, do ott még felfelé is lehetett húzni az ujjadat, itt már nincsen ilyen opció, a visszalépéshez oldalról kell befelé húzni az ujjadat. Az ujjlenyomat olvasó nekem visszalépésnek tűnik az s9+hoz képest, ott hátul volt, itt elől, de valahogy mindig fogást kell váltanom most, pedig már a hüvelykujjamat is hozzáadtam.
A billentyűzet hangok is baromi hangosak, így azt is kapásból némítani szoktam, a rezgés még elmegy.
35%-os töltöttségnél ráraktam a vezetéknélküli töltőre azt írja ki, hogy 3 óra 39 perc, a teljes feltöltés alatt kialszom magamat. Alapjáraton a feltöltésig hátralévő időt folyamatosan kiírja, kikapcsolom ezt a funkciót, most már nem ír ki semmit. Az s9-nél kiírta 30 secre vagy mennyire aztán eltűnt, itt pedig vagy ez vagy az.
Hangerősségre vagy 1,5-szer hangosabb az s9+hoz képest, már a fele hangerőn is kellemetlenül hangos volt, amikor állítgattam a csengőhangokat.
Teljes kijelzőre eddig csak youtube-nál váltott, böngészőben csak a kamera alatti rész megy, simán levágja azt a 6-7 milit, így már akkor nem is akkora az a kijelző... Aztán lehet, hogy van valami al al menü a testreszabásához.
S9+t csak az időközben amortizálódott akksija miatt cseréltem le. Amikor régen Forge of Empires-el játszottam nekem minden simán futott, amíg a kínai olcsó telefonokkal szenvedtek. Még most is jó volt Diablo Immortal-ra csak a 64GB háttértárból elvitte a felét, de még azt is szépen futtatta. Ha ennek az akksija nem adja meg ennyire korán magát (6 év), akkor az elkövetkező 10 évre jó lesz ez a telefon.
Amúgy miért kell SAMSUNG ACCOUNT is mostmár a google mellé? Az összes adatomra igényt tartanának...
Ezt pedig úgy bírom, szerintem soha nem lesz kihasználva teljesen, ennyi memóriát és tárhelyet...
böngészőre : elrendezés és menük, állapotsor elrejtése
-
joey04
titán
Kijelző felemás, pontszerű fényerő rekord, de a manuális meg kevesebb lett mint az elődnél.?
Vagy lehet csak nem volt bekapcsolva az exta fényerő opció.?
Valamint kérdéses még, hogy valóban fakó vagy inkább csak színhelyesebb lett, bár a választást úgy néz ki elvették a felhasználóktól.Kamera pozitív csalódás, végre nem élesíti szét a képet és remek a kamera kombó, mint a xiaomi 13 ultránál volt már tavaly.
Szerintem jól sikerült az ultra.
Pont fordítva látom, szerintem a kijelző még jobb, minden szempontból, a kamera meg fejlődött, de ez továbbra is kevés. De a következtetés egyezik: Szerintem jól sikerült az ultra.
-
Dilikutya
félisten
Asztrofotó módot próbálta valaki?
-
Crafter32
őstag
Szép. Utálom az IOS-t, de nekem jobban tetszik az iPhone dizájn, azt vhogy nagyon eltalálták. Ez sem lenne rossz, de hiányzik belőle az "Aztaaa... " faktor.
-
Zsolty20
senior tag
De sokáig tart mindig testreszabni az új készülékeket.
A kijelző alapjáraton FHD+, át kell állíteani QHD+ra, hogy 3120*1440-es felbontású legyen. Már az s9+nál is idegesített a navigációs sáv, ezért gombokról ujjhúzásosra raktam át, do ott még felfelé is lehetett húzni az ujjadat, itt már nincsen ilyen opció, a visszalépéshez oldalról kell befelé húzni az ujjadat. Az ujjlenyomat olvasó nekem visszalépésnek tűnik az s9+hoz képest, ott hátul volt, itt elől, de valahogy mindig fogást kell váltanom most, pedig már a hüvelykujjamat is hozzáadtam.
A billentyűzet hangok is baromi hangosak, így azt is kapásból némítani szoktam, a rezgés még elmegy.
35%-os töltöttségnél ráraktam a vezetéknélküli töltőre azt írja ki, hogy 3 óra 39 perc, a teljes feltöltés alatt kialszom magamat. Alapjáraton a feltöltésig hátralévő időt folyamatosan kiírja, kikapcsolom ezt a funkciót, most már nem ír ki semmit. Az s9-nél kiírta 30 secre vagy mennyire aztán eltűnt, itt pedig vagy ez vagy az.
Hangerősségre vagy 1,5-szer hangosabb az s9+hoz képest, már a fele hangerőn is kellemetlenül hangos volt, amikor állítgattam a csengőhangokat.
Teljes kijelzőre eddig csak youtube-nál váltott, böngészőben csak a kamera alatti rész megy, simán levágja azt a 6-7 milit, így már akkor nem is akkora az a kijelző... Aztán lehet, hogy van valami al al menü a testreszabásához.
S9+t csak az időközben amortizálódott akksija miatt cseréltem le. Amikor régen Forge of Empires-el játszottam nekem minden simán futott, amíg a kínai olcsó telefonokkal szenvedtek. Még most is jó volt Diablo Immortal-ra csak a 64GB háttértárból elvitte a felét, de még azt is szépen futtatta. Ha ennek az akksija nem adja meg ennyire korán magát (6 év), akkor az elkövetkező 10 évre jó lesz ez a telefon.
Amúgy miért kell SAMSUNG ACCOUNT is mostmár a google mellé? Az összes adatomra igényt tartanának...
Ezt pedig úgy bírom, szerintem soha nem lesz kihasználva teljesen, ennyi memóriát és tárhelyet...
S9+-ről váltottál S24U-ra? Ha igen, úgy érthetőt ez a sok kérdés, mert amúgy naaaaaaaaaaaaaagyon régóta már így vannak a Samsung telók. Két opciód van, elfogadod, és használod, vagy nem és tovább adod.

-
Elit3Zotya
addikt
A fehér teljes képernyős kézi fényerő (extra fényerő bekapcsolva) valóban pár nittel alacsonyabb, viszont az automata fényerő teljes képernyőn 200 nittel magasabb, mint az S23 Ultra esetében, a pontszerű előny pedig még nagyobb. A lényeg: automata fényerőn és odakint az S24 az S23 mellett világosabb.
Én sokszor inkább a max manuálist használom (pl fotózásnál, hogy ne ugráljon összevissza a fényerő), kár érte hogy kevesebb lett kicsit, de így is jónak mondható azért.
És a színekről mi a véleményed, valóban fakó lett mint ahogy rengetek felhasználó állítja, vagy inkább csak színhelyesebb.?
Bár úgy néz ki, ezzel elvették a felhasználóktól a lehetőséget, mint választási lehetőséget.
Én mondjuk tuti a színhelyest használnám inkább, de sok ismerősömnek ez szóba sem jöhetne. -
syIex
nagyúr
De sokáig tart mindig testreszabni az új készülékeket.
A kijelző alapjáraton FHD+, át kell állíteani QHD+ra, hogy 3120*1440-es felbontású legyen. Már az s9+nál is idegesített a navigációs sáv, ezért gombokról ujjhúzásosra raktam át, do ott még felfelé is lehetett húzni az ujjadat, itt már nincsen ilyen opció, a visszalépéshez oldalról kell befelé húzni az ujjadat. Az ujjlenyomat olvasó nekem visszalépésnek tűnik az s9+hoz képest, ott hátul volt, itt elől, de valahogy mindig fogást kell váltanom most, pedig már a hüvelykujjamat is hozzáadtam.
A billentyűzet hangok is baromi hangosak, így azt is kapásból némítani szoktam, a rezgés még elmegy.
35%-os töltöttségnél ráraktam a vezetéknélküli töltőre azt írja ki, hogy 3 óra 39 perc, a teljes feltöltés alatt kialszom magamat. Alapjáraton a feltöltésig hátralévő időt folyamatosan kiírja, kikapcsolom ezt a funkciót, most már nem ír ki semmit. Az s9-nél kiírta 30 secre vagy mennyire aztán eltűnt, itt pedig vagy ez vagy az.
Hangerősségre vagy 1,5-szer hangosabb az s9+hoz képest, már a fele hangerőn is kellemetlenül hangos volt, amikor állítgattam a csengőhangokat.
Teljes kijelzőre eddig csak youtube-nál váltott, böngészőben csak a kamera alatti rész megy, simán levágja azt a 6-7 milit, így már akkor nem is akkora az a kijelző... Aztán lehet, hogy van valami al al menü a testreszabásához.
S9+t csak az időközben amortizálódott akksija miatt cseréltem le. Amikor régen Forge of Empires-el játszottam nekem minden simán futott, amíg a kínai olcsó telefonokkal szenvedtek. Még most is jó volt Diablo Immortal-ra csak a 64GB háttértárból elvitte a felét, de még azt is szépen futtatta. Ha ennek az akksija nem adja meg ennyire korán magát (6 év), akkor az elkövetkező 10 évre jó lesz ez a telefon.
Amúgy miért kell SAMSUNG ACCOUNT is mostmár a google mellé? Az összes adatomra igényt tartanának...
Ezt pedig úgy bírom, szerintem soha nem lesz kihasználva teljesen, ennyi memóriát és tárhelyet...
Én pont ezt élvezem nagyon mindig...

Megvan pár napja, de még mindig van olyan amit nem állítottam be rajta, olyan 85% körül járok..
A tárhely nagyon relatív. Nekem 63% foglalt belakás után (323.7/512). -
geme
csendes tag
De sokáig tart mindig testreszabni az új készülékeket.
A kijelző alapjáraton FHD+, át kell állíteani QHD+ra, hogy 3120*1440-es felbontású legyen. Már az s9+nál is idegesített a navigációs sáv, ezért gombokról ujjhúzásosra raktam át, do ott még felfelé is lehetett húzni az ujjadat, itt már nincsen ilyen opció, a visszalépéshez oldalról kell befelé húzni az ujjadat. Az ujjlenyomat olvasó nekem visszalépésnek tűnik az s9+hoz képest, ott hátul volt, itt elől, de valahogy mindig fogást kell váltanom most, pedig már a hüvelykujjamat is hozzáadtam.
A billentyűzet hangok is baromi hangosak, így azt is kapásból némítani szoktam, a rezgés még elmegy.
35%-os töltöttségnél ráraktam a vezetéknélküli töltőre azt írja ki, hogy 3 óra 39 perc, a teljes feltöltés alatt kialszom magamat. Alapjáraton a feltöltésig hátralévő időt folyamatosan kiírja, kikapcsolom ezt a funkciót, most már nem ír ki semmit. Az s9-nél kiírta 30 secre vagy mennyire aztán eltűnt, itt pedig vagy ez vagy az.
Hangerősségre vagy 1,5-szer hangosabb az s9+hoz képest, már a fele hangerőn is kellemetlenül hangos volt, amikor állítgattam a csengőhangokat.
Teljes kijelzőre eddig csak youtube-nál váltott, böngészőben csak a kamera alatti rész megy, simán levágja azt a 6-7 milit, így már akkor nem is akkora az a kijelző... Aztán lehet, hogy van valami al al menü a testreszabásához.
S9+t csak az időközben amortizálódott akksija miatt cseréltem le. Amikor régen Forge of Empires-el játszottam nekem minden simán futott, amíg a kínai olcsó telefonokkal szenvedtek. Még most is jó volt Diablo Immortal-ra csak a 64GB háttértárból elvitte a felét, de még azt is szépen futtatta. Ha ennek az akksija nem adja meg ennyire korán magát (6 év), akkor az elkövetkező 10 évre jó lesz ez a telefon.
Amúgy miért kell SAMSUNG ACCOUNT is mostmár a google mellé? Az összes adatomra igényt tartanának...
Ezt pedig úgy bírom, szerintem soha nem lesz kihasználva teljesen, ennyi memóriát és tárhelyet...
-
Bone123
HÁZIGAZDA
Kijelző felemás, pontszerű fényerő rekord, de a manuális meg kevesebb lett mint az elődnél.?
Vagy lehet csak nem volt bekapcsolva az exta fényerő opció.?
Valamint kérdéses még, hogy valóban fakó vagy inkább csak színhelyesebb lett, bár a választást úgy néz ki elvették a felhasználóktól.Kamera pozitív csalódás, végre nem élesíti szét a képet és remek a kamera kombó, mint a xiaomi 13 ultránál volt már tavaly.
Szerintem jól sikerült az ultra.
A fehér teljes képernyős kézi fényerő (extra fényerő bekapcsolva) valóban pár nittel alacsonyabb, viszont az automata fényerő teljes képernyőn 200 nittel magasabb, mint az S23 Ultra esetében, a pontszerű előny pedig még nagyobb. A lényeg: automata fényerőn és odakint az S24 az S23 mellett világosabb.
-
syIex
nagyúr
-
Bone123
HÁZIGAZDA
-
Smirty
tag
Jó lett a teszt, várom az S24+ ról is a tesztet és véleményeket. Akinek a tollra nincs szüksége, lehet elég az S24+ is. Bár a tesztből majd kiderül.
-
juuzer
addikt
Kijelző felemás, pontszerű fényerő rekord, de a manuális meg kevesebb lett mint az elődnél.?
Vagy lehet csak nem volt bekapcsolva az exta fényerő opció.?
Valamint kérdéses még, hogy valóban fakó vagy inkább csak színhelyesebb lett, bár a választást úgy néz ki elvették a felhasználóktól.Kamera pozitív csalódás, végre nem élesíti szét a képet és remek a kamera kombó, mint a xiaomi 13 ultránál volt már tavaly.
Szerintem jól sikerült az ultra.
Egyetértek a kamerát illetően, főleg, hogy megjelenéskor is már ilyen jó kamerás képességekkel bír az S24U. Reméljük ezt mondjuk fél éven belül mégjobbra reszeli a Samsung.

-
Elit3Zotya
addikt
Kijelző felemás, pontszerű fényerő rekord, de a manuális meg kevesebb lett mint az elődnél.?
Vagy lehet csak nem volt bekapcsolva az exta fényerő opció.?
Valamint kérdéses még, hogy valóban fakó vagy inkább csak színhelyesebb lett, bár a választást úgy néz ki elvették a felhasználóktól.Kamera pozitív csalódás, végre nem élesíti szét a képet és remek a kamera kombó, mint a xiaomi 13 ultránál volt már tavaly.
Szerintem jól sikerült az ultra.
-
GeoJoe
senior tag
"Mostantól minden toll színe követi a hátlap festését, és a telefon fekete, lila, sárga, illetve kék változatban is irtó jól mutat."
Jó lenne de kék telóhoz fekete tollat adtak. Az oldalsó keretnél is sötétebb picit.
Szóval Bone-nak nem fakó a kijelző
előbb-utóbb megszokom
-
tibaimp
nagyúr
Egy szó jutott eszembe, mire végignéztem a videókat meg a képeket, ill. elolvastam a tesztet...döbbenet!
Soha nem volt ilyen brutál flagship mobilom, csak olyan 100e Ft körüli, ehhez képes szutykok....nem is tudom mit mondjak.... -
Silenzio
addikt
"Megvan a HDR10+ videó és a piacon egyedülálló 4K videózás 120 fpssel."
T. szerző, a Sony a 2020-as Xperia 5 II óta kínál 4K 120 fps-es videót.
-
ROBOTER
addikt
Amit a főkamera a bal oldali sarkokban csinál, az eléggé gáz. Mintha nem lenne tökéletes a lencse illesztése a kameramodulban.
-
bajaki
őstag
Jó lesz az, nagyon minőségi cucc.
Jelentősen olcsóbb mint a Pitaka Pro szériája, de minőségben ez is ott lehet. -
Pug
nagyúr
Bárkinek van info-ja, hogy a jan 23-ára belengetett SW update jön-e, ha igen mikor?
-
csubííí
őstag
-
NY_A
őstag
Köszönjük a tesztet hamar meglett.
Akkor gondolom itt folytathatjuk a másik topikban folytatott eszmecserét.
Megrendeltem a Benks tokot, 37 USD lett a vége. Annyiért baráti. -
gyuri81
Topikgazda
-
Bog
HÁZIGAZDA
-
syIex
nagyúr
Az S23U is nagyon bejött annak ellenére, hogy az S22U percek után eldőlt, hogy nem fogom megtartani. Ez is meg van pár napja és eddig nyerő váltás a 15 PM után.
Jó lett a teszt!
-
csubííí
őstag
Ez gyors volt, már vártam.
S24, 24+ mikor várható?
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
19201 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
! Tilos a hirdetés, keresés, kí-
nálás, amelyek helye itt van :
- HardverApró
- Nintendo Switch 2
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Jövő héten New Yorkban gyújtja be a SpaceX a rakétákat
- sHoWmaW: Casio F-91WB-1A stealth mod – LCD invertálás röviden
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Arc Raiders
- Home server / házi szerver építése
- Anime filmek és sorozatok
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- Végzett a Samsung a One UI 8.5 frissítéssel
- További aktív témák...
- Apple iPhone 15 Plus 128 GB Black 100% Akkumulátor 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- 282 - Lenovo Legion Pro 5 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5070Ti
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L13 G3 - i5-1245U I 16GB I 256SSD I 13,3" WUXGA I Cam I W11 I Garancia!
- GAMER PC! Ryzen 7 7800X3D / RTX 5080 / B650 Strix / 32GB 6000MHz / 1000w Gold! BeszámítOK
- HP Dell, üzleti kategóriás notebook kiárusítás
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Az AI-os dolgokról megnéznék YT-n egy Mobilarena adást a teljes workflow-t bemutatva.

(Én szinte mindig 50MP-ezek, aztán lehúzom 24MP-re pár módositással együtt)




gyuri81

