Hirdetés
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Képen feszít az Amazon szörnyen gyors Gravitonja
- 240 Hz-et ígérő, ultraszéles okosmonitor jött az LG gondozásában
- Egy kis ráncfelvarrást kaptak a Gigabyte AERO X16 sorozatú noteszgépei
- Kiegészítette a korábbi Arc meghajtóját az Intel
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2024-08-27 12:16 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kaba
veterán
Mit gondoltok, lesz kedvezményes előfizetés?
Lesz elvileg egy 50%-os indulási akció ezer forintos áron.
-
#42308056
törölt tag
Mit gondoltok, lesz kedvezményes előfizetés?
Szerintem olyan lesz hogy ha egy évre befizetsz, elengednek néhány hónapot. HBO Max szerűt nem tudok elképzelni, így is elég olcsó lesz.
-
redingitell
senior tag
Mit gondoltok, lesz kedvezményes előfizetés?
-
hadam98
senior tag
Star Trek, Tulsa King, 1883, Gangs of London. Yellowjackets… Sorolhatnám a jobbnál jobb sorozatokat és filmeket, ez elég erős szolgáltatás lesz.

Az ár is nagyon jó. Gondolom akkor a tartalmak amik eddig más szolgáltatásnál voltak le fog kerülni. Átvettek HBO Max sorozatokat is, ezért hatalmas taps.
4K pedig biztos lesz később, meg nyilván lesznek gondok az indulásnál de majd helyre jön minden ahogy lenni szokott. -
#42308056
törölt tag
-
David888
tag
-
#42308056
törölt tag
-
Chris0321
veterán
-
Kaba
veterán
-
#42308056
törölt tag
-
Fandango
veterán
-
#42308056
törölt tag
Hivatalos: február 14-én indul a SkyShowtime 1990 forintos havidíjjal.
Nem tudjátok, Kodi addon van már a cucchoz?
-
4Grider
félisten
-
qqcqqc
őstag
-
Atus88
csendes újonc
-
Chris0321
veterán
-
Atus88
csendes újonc
-
Chris0321
veterán
Engem az NCIS sorozatok érdekelnének, az eredetit leadják itthon a tv-ben de az újat eddig nem tűzte műsorra semmi.
-
Atus88
csendes újonc
Kérdezhettek bármelyik filmről,hogy van e hozzá szinkron!Mikor van időm megnézem és válaszolok.
Szerintem ugyan ez lessz a felhozatal nálatok is hamár nálunk Szerbiában is elérhetők a szinkronos filmek.Mert pl HBO max az régiózáras volt és semmi magyar szinkronos film nem volt elérhető
. -
rothfb
veterán
Én is úgy vagyok vele, ha lesz Pana oldekre app, előfizetek, ha nem, akkor sajnos nem éri meg.
Én kis képernyőn nem nézek semmilyen filmet. Disney, Amazon Prime, Netflix, Apple TV+ van. Mondjuk Netflixet felmondtam, a silány tartalom miatt, Apple TV+-ra nek fizettem elő, mert 0 a szinkronos tartalom. Disney szuper, Amazon Prime meg 900 Ft havonta, szóval ennyit megér. Kevés a szinkronos, de még így is korrekt. Szóval a Skyshowtime-ra applikáció megjelenése esetén fogok előfizetni. -
Atus88
csendes újonc
Üdv!
Kösz a részletes listát! Sorozatokból elég gyér, egy Star Trek sincs? És egy fontos kérdés: van Windows-ra saját appja, mint a Netflix, Disney+ és Prime-nak? Mert ha nincs nálam sztornó az egész szolgáltatás.Szia!Star Trek sorozat az sajnos nincs de a filmek azok vannak.Valamelyik Star trek hez magyar szinkron+felirat is van de némelyiknél meg csak felirat.
Windows os app nincs neki
. -
Harbinger85
aktív tag
Üdv!
Kösz a részletes listát! Sorozatokból elég gyér, egy Star Trek sincs? És egy fontos kérdés: van Windows-ra saját appja, mint a Netflix, Disney+ és Prime-nak? Mert ha nincs nálam sztornó az egész szolgáltatás. -
Chris0321
veterán
-
Atus88
csendes újonc
-
Chris0321
veterán
-
Atus88
csendes újonc
-
rothfb
veterán
-
David888
tag
-
zseko
veterán
-
Atus88
csendes újonc
-
rothfb
veterán
-
Atus88
csendes újonc
-
rothfb
veterán
-
Atus88
csendes újonc
-
ogi88
tag
-
Atus88
csendes újonc
Helló mindenkinek!Jöhetnek a kérdések és amire tudok válaszolok
. -
Atus88
csendes újonc
-
ogi88
tag
Sziasztok!Beszéltem a délvidéki ismerősömmel,hogy regisztráljon be ide a fórumra.Akkor lehet tőle kérdezni a szolgáltatással kapcsolatban.Ha minden igaz nemsokára jelentkezik.
-
rothfb
veterán
Sziasztok, van valami info, milyen platformokon fog működni, pl milyen tv-ken?
-
Harbinger85
aktív tag
Közben a hazai hivatalos oldal is frissült: [link]
Remélem tényleg lesz sok klasszikus is az új film, sorozatok mellett. Arról van infó Windows app lesz-e? Csak csak böngészős és csapnivaló képminőség, mint az HBO Max és AppleTV esetén.
-
David888
tag
Sziasztok!Konkrétan lehet valamit tudni hogy februárban mikor fog indulni SkyShowtime?
Van egy ismerősöm délvidékröl és be is fizetett náluk nem 7 euróba kerül hanem 6e.Meg volt indulási kedvezmény is nekik és 6euró helyett 3 eurót fizet és ez addig érvényes még le nem mondja a havi előfizetést azaz élettartam lemondásig.Ami szerintem elég baráti ár érte csak nem tudom nálunk lesz e ilyen kedvezmény.
Ahogy mondja van sok film magyar szinkronú de olyan is amihez nincs vegyes a felhozatal de szinte mindegyikhez van magyar felirat.Február 14-i indulásról írnak.
-
zseko
veterán
Sziasztok!Konkrétan lehet valamit tudni hogy februárban mikor fog indulni SkyShowtime?
Van egy ismerősöm délvidékröl és be is fizetett náluk nem 7 euróba kerül hanem 6e.Meg volt indulási kedvezmény is nekik és 6euró helyett 3 eurót fizet és ez addig érvényes még le nem mondja a havi előfizetést azaz élettartam lemondásig.Ami szerintem elég baráti ár érte csak nem tudom nálunk lesz e ilyen kedvezmény.
Ahogy mondja van sok film magyar szinkronú de olyan is amihez nincs vegyes a felhozatal de szinte mindegyikhez van magyar felirat.Meglepne ha nálunk 3 euró lenne, több okból sem tudom elképzelni hogy legyen ilyen opció ebben az országban. Bár inkább lepjenek meg és legyen ennyi, ahogy a HBO Max-ot sem vártam 2500 alatt, de csak meglépték ők is. Ha lesz ilyen 4 eurós (~1600Ft-os, mint a HBO Max) ajánlat, akkor biztosan előfizetünk egy évre.
-
ogi88
tag
Sziasztok!Konkrétan lehet valamit tudni hogy februárban mikor fog indulni SkyShowtime?
Van egy ismerősöm délvidékröl és be is fizetett náluk nem 7 euróba kerül hanem 6e.Meg volt indulási kedvezmény is nekik és 6euró helyett 3 eurót fizet és ez addig érvényes még le nem mondja a havi előfizetést azaz élettartam lemondásig.Ami szerintem elég baráti ár érte csak nem tudom nálunk lesz e ilyen kedvezmény.
Ahogy mondja van sok film magyar szinkronú de olyan is amihez nincs vegyes a felhozatal de szinte mindegyikhez van magyar felirat. -
Roxbury
őstag
-
4Grider
félisten
Amikor az HBO Max, Disney+ indult, lett Samsungos app. Ha ők nem gondolnak rá, akkor buknak néhány 1000 (néhány 10000) előfizetőt. Ha ennyiért nem éri meg nekik, akkor nem fogják lefejlesztetni. Ha megéri, akkor pedig igen...
-
Roxbury
őstag
Sziasztok! Láttok esélyt rá, hogy lesz APP, 2022-es Samsung TV-kre? Amíg nincs, nekem nem aktuális az előfizetés.
-
Harbinger85
aktív tag
Á, végre van topicja. Itt-ott olvastam a haza tartalomról, de szívesen elmélkednék másokkal kik mit várnak vagy számítanak hogy elérhető lesz. Jó magam szeretném a TELJES Star Trek sorozatot és filmet egy helyen. Furcsa pár filmek és TV sorozat, Taxi, Cheers (ha jól tudom a Frasier jön, ami a Cheers spin-offja), Battlestar Galactica, BTTF trilógia, Jurassic filmek.
Valamint azt is remélem lesz Windows-os appja is, csak mert vélhető a jobb képminőség és felhasználhatóság. -
David888
tag
Újabb streaming szolgáltató indul 2023. februárjától Magyarországon. A kínálatban a saját gyártású filmek és sorozatok mellett a Universal Pictures, a Paramount Pictures, a Nickelodeon, a DreamWorks, a Showtime, a Sky Studios és a Peacock katalógusából is válogathatunk majd. A déli szomszédainknál már tavaly december közepén elindult a szolgáltatás. A havi előfizetés körülbelül 7 euróba fog kerülni.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Új, Gamer félgép - ASUS TUF B650-PLUS + Ryzen 7 7800X3D + Corsair 2x16GB DDR5 6000MHz
- Bivaly erős Dell Precision 5560 (Core I7 11850H 32Gb DDR4 1Tb SSD 4K érintő 4 Gb Nvidia RTX)
- LENOVO ThinkBook 15 G2 ITL i5-1135G7/16GB RAM/512GB SSD/15.6" FullHd laptop
- HP 840 G3 laptop - Áfás számlával
- PowerColor RX 6700 XT 12GB GDDR6 RED DEVIL Eladó!
- ÚJ 16" Dell Precision 5690 - Intel Ultra 7, 16 mag, 32 GB RAM, 512 GB SSD, RTX A1000 6GB 27% ÁFÁS
- Xbox Game Pass Ultimate kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól! - AUTOMATA BOLT
- Apple iPhone 12 Pro Max 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Gallardo GTX 1660 super // számla // garancia //
- Keresünk iPhone 14/14 Plus/14 Pro/14 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


.
.
.

Erre sincs HBO, de a többi van, meglepő módon pár hónapja megjelent rajta az AppleTV+ is.
l.skywalker
