Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75912448

    törölt tag

    válasz mandju #59591 üzenetére

    Nyúztam ma rendesen, :) sztereózva is. Itt érezni a legnagyobb különbséget, pedig még csak gui módban ment. Ha nem elsősorban mozigép lenne, nem jutott volna eszembe próbálkozni 8.1-gyel, de csináltam a szerverről egy full backupot és feldobtam a Win 8-at. Mozira nincs szégyellnivalója van, itt is érezhető a 7-hez képest előrelépés, nem is kicsi. Sztereóban a Server nyer, eléggé :) nem is kérdés. Képminőségben nem éreztem értékelhető, kiemelhető különbséget, mindkettő kissé világosabb a 7-nél, némileg élesebb, néha feltűnik apró zöldes árnyalat bőrtónusnál. Kipróbáltam a legújabb beta drivert is, ráadásul itt változott az élesség állítás funkció. A kép több összetevős dolog, szerepet játszhat driver is, ami most más, mint előzőleg, tónus, melegség szoftveresen és a tévén egyaránt állítható. Úgy érzem a színeket azonosra ki tudnám hozni mindhármon. Képpel kapcsolatban markánsabb véleményt később mondok, ha több tapasztalatom lesz, egyelőre nagyon tetszik. Most 1 hétig nyúzom a 8.1-et, utána vissza a szerver, mindkettő próbaidővel tesztelhető, ráérek dönteni. Egy biztos, jelenleg nagyon kereknek érzem az egész rendszert, örülök, hogy felhívtátok rá a figyelmem.

Új hozzászólás Aktív témák