Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gjoe

    addikt

    válasz mcwolf79 #9295 üzenetére

    A rendszer kiegyenlíti a csapatokat ezt érzem én is.
    Ma játszottam rivalst a silver csapatommal ( igaz tele IF-el) nem éreztem rosszabbnak sokkal mint a rendes csapatom. Igaz én is majom vagyok :D de ilyenkor 1200 pontról visszamegyek 1050ig kb mert ha van friendly objekt akkor kín szenvedés megcsinálni div4-es ellenfelekkel.
    Plusz innen 5 win szokott jönni rivalsban amivel megint 1200pontnál vagyok de meglesz a rivals rank1.
    Szóval a fifa tele van majmokkal, és a div5 is tele van div3szintű játékosokkal stb. Ezt meg kell szokni. Ezért vannak néha vízilabda meccs eredmények, és én is kapok néha 6-8 gólt úgy hogy alig van közöm a meccshez.
    Mondjuk azt nem értem hogy 450 pontnál mit keresne div-3as mert ott rossz a rewards is és ha div3-as lenne akkor már d4-5 ben is kényelmesen ellenne. 1-2 száz pontnyi különbség is már amúgy nagyon kijön a játékmenetben.

Új hozzászólás Aktív témák