Hirdetés
- Elvette a PCI Express 5.0-t az egyes alaplapjaitól a Gigabyte
- Milyen videókártyát?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Milyen RAM-ot vegyek?
- Milyen TV-t vegyek?
- Apple MacBook
- Autóhifi
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
PROHARDVER!
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Janos250
őstag
válasz
t72killer #18765 üzenetére
Én továbbra is Aliról rendelek.
Nagy előny, hogy általában futár hozza, ezért nem kell a posta sarcát külön fizetni. Ebay esetén az eladókkal állsz szemben, eléggé kiszolgáltatottan. Nekem megjönnek a dolgok. Régebben sokat rendeltem ebayról, de a mostani VÁM-os dolog ennek betett. Az Ali meg elintézi a VÁM-ot. Volt persze, ami nem teljesen úgy működött, ahogy elképzeltem, de ezt úgy tekintettem, hogy ez a "rezsi". Olyan, mint a villanyszámla. Még így is NAGYON sokkal olcsóbb, mint itthon. Mert megértem én, hogy a kereskedő munkáját is meg kell fizetni, de minek fizessek olyan munkáért, amire nekem nincs szükségem?!
Sajnos sok magyar visszaél a vásárlóvédelemmel, és azt mondja, hogy nem jött meg, és visszakéri az árát. A futárosnál a nyomkövetésnél az is látszik, hogy hány óra hány perckor kézbesítette a futár, így nem lehet bizonytalanság.
Persze mostani rendelésnél iparkodni kell, mert jön az ő ünnepük, és olyankor jó darabig a fű se nő Kínában.
Új hozzászólás Aktív témák
- Elvette a PCI Express 5.0-t az egyes alaplapjaitól a Gigabyte
- Miért álltak az oldalak egy hétig, mi történt?
- Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Lancia topik
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Milyen videókártyát?
- Autós topik
- Futás, futópályák
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xbox Series X|S
- Windows 11
- További aktív témák...
- iPhone 12 mini 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3090, 100% Akkumulátor
- Lenovo Legion 5 gamer laptop makulátlan állapotban, 32GB RAM-mal!
- Ipad Pro M2 11" 128Gb Wifi Cellular 9 hó garival
- Játszós félkonfig
- iPhone 13 mini 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3089, 100% Akkumulátor
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3014, 91% Akkumulátor
- AKCIÓ! Microsoft Surface 5 13,5 notebook - i5 1235U 8GB RAM 256GB SSD Intel Iris Xe IGP 27% áfa
- Apple iPhone 8 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Update 08.05. - Bomba árak 2025-ben is! Üzleti - Consumer laptopok DELL FUJITSU HP LENOVO
- Eladó karcmentes Moto G31 4/64GB / 12 hó jótállással
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest