- Milyen egeret válasszak?
- OLED monitor topik
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Milyen alaplapot vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Digital Fingerprinting: Így buktat le a böngésződ a neten - Tech Percek #18
- Vezetékes FEJhallgatók
- SSD kibeszélő
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Kompakt vízhűtés
-
PROHARDVER!
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
gyapo11
őstag
Távolságra szerintem kell egy mérést csinálni sötétben, hogy az adó mekkora jelet állít elő a vételi oldalon. Elég egy távolságot lemérni, mert abból már más távolságok is számolhatók.
Meg kell mérni a vevőt, hogy különböző fénymennyiségekre mekkora jelet ad. Lényegében egy függvényt kell mérni, illetve abból egy táblázatot valamilyen lépésközzel.
A jeladó megkülönböztetése a környezeti fénytől meg modulálással végezhető, legegyszerűbb esetben négyszögjel, meg kell mérni a bekapcsolt jeladóval a fényt meg kikapcsolttal, a kettő különbsége az, amit a jeladó adott, ebből megvan a távolság.
Új hozzászólás Aktív témák
- Bomba ár! MacBook PRO 13" Early 2015 - i7 I 16GB I 1TBSSD I 13,3" Retina I OS X Monterey I Cam I Gar
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte A620M R5 7500F 32GB DDR5 512GB SSD RX 6700 XT 12GB ZALMAN S3 TG CM 700W
- Bomba ár! Dell Latitude E6230 - i5-3GEN I 8GB I 320GB I 12,5" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- Csere-Beszámítás! Asus Rog Strix RTX 3070Ti 8GB GDDR6X Videokártya!
- MSI CreatorPro Z16P - i7-12700H, RTX A5500, értintőkijelző
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest