Hirdetés
- RAM topik
- Milyen processzort vegyek?
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Vezetékes FEJhallgatók
- NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti / 3070 / 3070 Ti (GA104)
- Leleplezte az új Xbox generáció érkezését az AMD vezére
- VR topik
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
-
PROHARDVER!
Az AMD vs. INTEL vs. NVIDIA topikban - ami eredetileg VGA topik volt - felmerült, hogy ne legyen a VGA-ra korlátozva a beszélgetés. Tekintettel arra, hogy ez a topik jóval kisebb forgalmú, így ezt most bezárjuk, és a másik topikkal összevonva ott folytatódik tovább a CPU, processzor téma is.
Aktív témák
-
#70339072
törölt tag
válasz
Qtya123
#2118
üzenetére
Köszönöm az észrevételt, és persze hogy azokat is (bár feleslegesen de) nézem

Viszont muszáj volt linkelni egy olyan oldalt ami tele van szép zöld színű plusz jelekkel, meg az Intel oldalára billenő nagyobb számokkal.
ugyanis most a magam igazát kell védeni nem az övéket ...
Minden esetre egy biztos,
A Srácok nem veszik észre hogy az igazság csak nézőpont kérdése, azaz csak a saját szemszögükből van igazuk ami éppen azon múlik hogy az adott pillanatban mit hisznek.
példa: a szomszéd egy baltával veri a folyóson a saját lakása bejárati ajtaját. amíg az okát nem tudod meg, "lehet hinni" hogy miért teszi? Lesz aki szerint meg akarja gyilkolni a családját. Mások szerint bent tűz van és éppen hogy kiakarja menteni a őket. Így törnek ki a háborúk, ahelyett hogy az okot vizsgálnák meg.
Sosem lesz jobb vagy rosszabb az egyik a másiknál.
Ezek a számok is lehetnek mind hamisak, ahogyan igazak is tehát nem jók semmire, mert kilehet mutatni velük azt hogy jobb, de azt is hogy rosszabb az adott érték. Saját példámból kiindulva egyszer egy igazgató úr kért egy kimutatást, hogy haszonnal zárul az adott év.
Leírtam a valós számok alapján, hogy felment az ár, és nőtt a bevétel azaz haszonra tettünk szert X milliárd Ft értékben.
Jött egy óra múlva elrontotta, nem azt kéne kimutatni hogy hasznunk volt hanem azt hogy veszteséges volt az év.
És Én szépen leírtam valós számok alapján, hogy mivel megnőtt az ár csökkent a termelés és tavalyhoz képest ez sokkal kevesebb volt, ami X millió Ft veszteséget okozott a vállalat számára.
Aktív témák
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- RAM topik
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Milyen processzort vegyek?
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Gumi és felni topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Nintendo Switch 2
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Vision OC RTX 3080 10GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- Azonnali készpénzes Apple Macbook Air felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Lenovo Thinkpad L14 Gen 1 notebook - i5 10210U 16GB DDR4 512GB SSD Intel UHD GraphicsW11
- Shining3D EinScan Pro 2X 3D szkenner
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



