Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacces

    őstag

    válasz atti_2010 #2415 üzenetére

    A Felbontás terén úgy vannak öcsémék, hogy csak menjen :D Most a Star Wars Old Republic MMO akadt ki, sötét képernyő.
    Többnyire szerepjátékokkal nyomulnak, oda elég szerintem.

    Én nem vagyok nagy játékos, de lehet, hogy Rome Total War befigyel. (Max felbontás szerintem 1600x1200, de az 1280-as is bőven jó mifelénk).

    Öcsémék biztosan kipróbálnának néhány demot Crysis vagy a Batman-nél (ha van stream-en).
    Inkább nekik lenne, és az APU meggyőző, főleg, hogy ha ők rákezdenek az iskolai szünetekben játszani, akkor max napi 4-6 órát pihen a gép.
    Szóval valamilyen szinten örülnék neki ha a jövőre megjelenő néhány nevesebb játékot is bírna. Aztán a gépfejlesztést átadom az ők kezükbe.
    Meg ugye az amd driverekben bízok, hogy majd tudnak adni 10% pluszt is akár :))

    Amúgy annyit, hogy jelenleg sikerült beszereznem 8GB ramot, 1866mhz-en pörögnek.

    Bocs, hogy így kifejtettem, de eléggé körbe kérdezem a népet, hogy kinek mi a meglátása ez ügyben.
    Én elsősorban a fent említett APU-ra szavaznék (második körben egy intel i3 sandybridge + hd7670-es vga kombóra)

    x_o_n, majd nézegetek párat, ezt már tanácsolták.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák