Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnie

    tag

    Amikor megvettem az A10 5800 K-mat 40.000 Ft-ért(2013 február) és elégedett voltam vele. A régi játékokkal (COD4 és társai) jól elboldogult. Úgy gondoltam ez épp elég úgysem játszom sokat.
    Majd mégis letöltöttem a BF3-at. 1024x768-ban minimumon végigvittem , jól elvoltam.
    Kipróbáltam az F1 2013-at az is eldöcögött vele.
    Majd májusban monitort vettem, egy Full HD-t.
    Egycsapásra kevés lett az APU -igp-je 1920 x 1080-on, de már várt sok másik kipróbálni való új game, amit időközben letöltöttem. Rájöttem, hogy az a kijelentésem, hogy csak hébe hóba játszok azt is csak régi játékokkal egyszerűen semmis.
    Kénytelen voltam venni egy 7770-et , mert üres szabadidőmben lehetetlen volt az IGP-vel szépen eljátszani ilyen monitor mellett.

    Szerintem ez az APU vonal egy jó darabig csak alsó kategóriás IGP-t fog minden processzorba integrálni.
    Vagy lesz olyan APU ami közép és felső kategóriás IGP-t fog kapni? Ilyenről nem tudok. Ha viszont igen akkor az ára nem csak a bejelentkezésekor lesz horribilis....
    Szóval csak annyit akartam mondani, hogy az APU-t újként megvenni valamint önmagában nem ajánlandó játékra , mivel az elvárás az, hogy legalább egypár évig elég legyen. De az idő telik, az APU avul, a játékok pedig fejlődnek és mindig újak érkeznek előbb utóbb dvga-t kénytelen venni az ember... akkor meg minek APU-t venni?

    Intel i5 4460, Xigmatek Loki 963, AsRock H97 PRO4, 2x4GB HyperX 1600MHz, Kingston 120GB SSD, Samsung 500GB HDD, Samsung ODD, Radeon HD 7770, FSP Hyper 600W, Cooler Master Elite 330.

Új hozzászólás Aktív témák