Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wulfi

    tag

    válasz jófejsrác #52678 üzenetére

    torma 1981
    Hali.
    Én pár napja Bx-et nyúzok, főként filmre, de konzolról befigyel egy kis játék is.
    Filmeknél valóban észrevettem, hogy sötétebb részek el-elvesznek, de addig pöcögtettem a beállításokat még jó nem lett, hozzáteszem sötétben vagy besötétítve filmezek/játszok.
    Sötét tartalmú játékkal eddig nem próbáltam, de mikor először kapcsoltam játékmódba konzolon majd megvakultam, ott én az oled fényerőt levettem elég rendesen, hogy kellemes legyen a szememnek.
    A talp nem valami acélos...megtartja de stabil helyre kell rakni, hozzáérve elég billegős, mondjuk jövőhéten nálam falra kerül, így ez a része annyira nem izgat. Hangzásban és prociban a CX jobb, ahogy azt már más is írta. Proci szempontjából a felskálázás és a gyorsasága lehet meggyőzőbb, de még így is gyorsabb a Bx bárminél, amivel eddig dolgom volt, a felskálázás meg annyira nem izgat, ezek egyéni megítélés, fontosság kérdése

    Ha tehetitek válasszátok a Cx-et, jelenleg 50k a különbség annyit megér szerintem, én 65-ben vettem, ott már nagyobb volt a különbözet, ezért döntöttem a BX mellett, 55ben Cx-et vettem volna.

    Ronam: Digis vagyok én is, ez nálam visszatérő probléma tv-től függetlenül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák