Hirdetés
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Micro Four Thirds
- Gaming notebook topik
- Dell notebook topic
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- ROG Xbox Ally X: Összefogás
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Meghalt a Windows 10, éljen a Windows 10!
- Melyik tápegységet vegyem?
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
flashpointer
őstag
Azert azt is emlitsuk meg mostmar kb csak a hutesnek kell hely mert maga a PCB alig foglal valamit, meg hogy egy dolog a meret es egy dolog hogy ki milyen zajszintet toleral, mert 4090-et is le lehet huteni egy 120-as ventivel (by linus).
Szoval instan meg redditen (meg itt a forumon) jol mutat a 8 literes 7950X+4090 konfigcsak rohadtul nem lehet elni mellette, vagy szuksegbol van (helyszuke/utazas).
"A nem fer el a monitor mellett az asztalon" temaban meg csak annyi hogy matx-ben is van aminek kevesebb footprintje van mint a majdnem barmelyik mitx-nek:
Ha mar ilyen lathatatlanul attertunk a temara: tegnap beleraktam a cuccokat az alta g1m-be :D
Sok a kihagyott lehetoseg, gyari allapotaban max egy kozepes, de kis reszelessel jo lehet (raadasul a 180-as gyari venti is kattog... mindegy ugyis noctua lesz helyette):
Új hozzászólás Aktív témák
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Gyúrósok ide!
- GL.iNet Flint 2 (GL-MT6000) router
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Micro Four Thirds
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Gaming notebook topik
- Dell notebook topic
- Windows 11
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3338
- JBL Xtreme 4 új, bontatlan akciós áron eladó!
- Apple iPhone 13 Pro Max 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- RÉSZLETFIZETÉS.BANKMENTES.KAMATMENTES.. Új noblechairs Epic valódi bőr FEKETE - FEHÉR
- ASUS TUF Dash F15 - 15.6"FHD 144Hz - i7-11370H - 16GB - 1,5TB SSD - RTX 3060 6GB - Win11
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest