- AMD Navi Radeon™ RX 7xxx sorozat
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen videókártyát?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- TCL LCD és LED TV-k
- Vezetékes FEJhallgatók
- Bluetooth hangszórók
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
sasNAXO
aktív tag
válasz
Francia91 #54903 üzenetére
Engem ez a hűtő 5 éve szolgál (jelenleg egy 3900X-et tart kordában), csak ajánlani tudom ha elfér. A bq!-król is csak jókat hallok, csak nincs tapasztalatom a hűtőikkel.
Gondolom a hűtés miatt nem raknád rá, igaz? (Mert amúgy rámegy ahogy nekem is.
)
Szerintem mindenképpen jó, hogy ha hátulról szív a táp. Illetve azt még hozzátenném, hogy felülre nem feltétlenül tűnik kötelezőnek a szívó venti, de a tapasztalatom az, ha nincs a hűtő fölött (vagy legalábbis egy ilyen top flow hűtő fölött) akár egy slim is ami kitereli a levegőt, akkor a meleg utat talál hátulra és akkor a táp is melegebbet szív be. (Persze valszeg még így is kevesebbet, mintha bentről szívna.)
Szerk.: Van szép fekete Noctua is, csak ehhez a típushoz (A12x25) nem rég jelent meg és most le nem cserélem őket.#54902 hszilard666: Köszi!
Új hozzászólás Aktív témák
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- AMD Navi Radeon™ RX 7xxx sorozat
- Gumi és felni topik
- Milyen autót vegyek?
- Milyen okostelefont vegyek?
- Hardcore café
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Android játékok topikja
- Nothing Phone 2a - semmi nem drága
- További aktív témák...
- Újszerű Lenovo Legion 5 - 15,6"FHD IPS - Ryzen 5 5600H - 16GB - 512GB SSD - RTX 3050 - Win11 -MAGYAR
- 137 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080
- Creative Sound BlasterX G5 (70SB170000000) (Sound Blaster) (DAC)
- Xiaomi Redmi Note 14 Pro 256GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- AKCIÓ! Dell Optiplex 5050 SFF asztali számítógép - i5 7500 8GB DDR4 256GB SSD HD630 Win10
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest