- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Androidos tablet topic
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Sziklaszilárdan őrzi első helyét az USA kapitánya
- OLED TV topic
- Fujifilm X
- Projektor topic
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Pánik a memóriapiacon
- Számos VGA kihalhat a memóriapánik miatt
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
hegegabi80
addikt
Nem javaslom azon házakat, amikben a táp a CPU-hűtő fölött van.
Ezt már többször is olvastam de számomra kicsit fura. Értem, hogy jobban szellőzik, de pl, akkor a kis mitx házak, ahol alul van a táp a vga-nak nem jók. Tehát akkor csak olyan elrendezés, ahol mind a kettőnek van szabad hely?
Távol álljon tőlem, most nem kötekedésképpen írom, csak kíváncsi vagyok rá. Esetleg pl ha még is cpu fölé kerül a táp és a venti és táp között van kb 4cm az már elég lehet?
Új hozzászólás Aktív témák
- Konzol felvásárlás!! Xbox Series S, Xbox Series X
- Eladó 2db Nokia steel hr hibrid okos óra dobozával
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i5 10400F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 Ti 8GB ZALMAN T4 Plus CHIEFTEC 700W
- Apple iPhone 12 Pro Max / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó garancia
- SEAGATE ST6000NM0034 6TB 7.2k 3.5 512e SAS HDD ST6000NM0034
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



