Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Pista0001 #17099 üzenetére

    Vagy itt, vagy a HTPC topicban 7xW-osnak írták... már ez is egy plussz infó lenne, mert ahogy írtam a külső kockája 96W-os. És akkor még további kérdés, hogy a 7xW-ból mit tud 12V-on...

    Ezért is kérdeztem, hátha van pontos infója valakinek a tápról. Eddig a kis ház miatt 1HDD+1 eSATA külső HDD felállásban ment a rendszer, szóval ha 3-at nem bír akkor most is lehet a felállás 2 belső+1 külső.
    Egyébként mindhárom HDD Green, szóval annyira nem vészesek, 1 HDD-vel az Ion max 31W-ot vett fel konnektorból, torrentezés közben, ahol a HDD is aktív 24W körül... tehát elég jól fogyasztanak, egyedül szerintem bootnál, a felpörgésnél lehet gáz a 2-3db.

    Tegnap összeraktam 2db-al, azzal simán indult... majd rámérek mennyi a boot fogyasztás és meglátjuk érdemes-e rápróbálni a 3db-ra. :)

    F34R:
    "es ha lett volna egy jobb deszkad mondjuk egy 3225-el ?"
    Írtam, hogy nem a fejlesztés volt a cél, hanem inkább adódott a lehetőség. Netezni a 2100 is tökéletes volt... ahogy az A6 is az a kis felsorolt előnyökkel/hátrányokkal együtt. Nyilván egy új lap + 3225 is az lett volna, csak az plussz pénz, míg az A6 épp úgy jött be, hogy olcsó volt a csere.

    A H61 kb. 10-12k-t érhet, a 2100 18-19k-t, ha sikerül eladni.
    Egy B75, másik H61 lap 14-16k lett volna, hozzá 3225 25k körül, használtan. Ez masszív ráfizetés, míg az A75+A6 14+12k volt.

Új hozzászólás Aktív témák