Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaanoo89

    aktív tag

    válasz Speeedfire #86979 üzenetére

    Az M50-el szerintem is össze lehet hasonlítani, abban már van EVF. Fogdostam egyébként azt is, de (ez csak saját vélemény) nagyon gagyinak hatott az a váz. A gx80 jobban össze van rakva, az E-M5 II pedig a gx80-tól is jobb, érezhető a különbség.

    Amit viszont nem tudok, mert elég hamar arrébb álltam attól a Canontól, hogy cserélhető-e a szemkagylója. Nekem ez elég fontos, rendre nem jönnek be a gyárilag csomagolt kicsi szemkagylók és a nagyobbat kell vegyem, E-M5 II-hoz van lehetőség, de igazából ez is egyéni dolog, nekem viszont nagyon fontos.

    Ami kevésbé személyes, az a sok gomb, tárcsa hiánya a Canonnál. Ez elég fontos különbség, azt hiszem erre mindenki harap. Az E-M5 II egyébként csepp és porálló is, az ára emiatt is magasabb, ahogyan a többieknek is vastagabban fog a ceruzájuk ilyenkor. Adnak hozzá egy egyébként nem is rossz vakut, ez sem elhanyagolható tényező. Vázba épített stabi, stb. stb.

    Az eredeti ára szerintem is sok, de pénzvisszatérítéssel már okés ezért a tudásért, kezelhetőségért.

Új hozzászólás Aktív témák