Hirdetés
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Milyen monitort vegyek?
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- 3D nyomtatás
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
-
PROHARDVER!
Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
tordaitibi #56965 üzenetére
Ezzel az SSD-s nyekergéssel pont nyitott ajtón estél be, az elején volt ilyen parásabb időszak, amint az éppen így megvolt Win alatt is, sőt, ha a Flash topikot olvasod, a mai napig paráznak a winesek, hogy jó-e így, használhatom a meghajtót......itt jön a fantörpikus válasz rá! Nem, inkább a Win sajátját rakd vissza....2006-os mellesleg. :-)
Ma már a desktop Linuxokon sem kell semmit állítgatni, ellenőrizned sem kell, éppen csak amiatt érdemes, mert több Linux több alapbeállítás, de egyikkel sem lesz gon a TRIM-mel, az alignálással sem. Ezek az írások 12.04 és 14.04 verziók idején születtek, de ott maradnak, mert sokan mégis akarják ellenőrizni, optimalizálni az SSD-t. Ez van.
Nem ezért nem hódít teret igazán, hanem mert az embereknek az idióta tanárok is olyanokat mondanak a Linuxról, amit anno láttak....én se könnyen győztem meg némely kollégámat, hogy rakjunk a gépére egyet. Azóta persze mindegyik örül és használja.
Nincs infójuk az embereknek, ha meg van, az téves, de nagyon!
ezt már általánosságban írom:
Mindegy, ne menjünk bele lin-win flame-be, mert annak sosincs jó vége! Mint ahogy kolléga is imént nagyon kezdte emlegetni a Linuxos gondjait, meg ilyen nincs winen..... no meg a router.....ja, hogy egy ember csinálja a tomatot!? Hát kérem szépen, rakjon rá wint, aki akar.(1)
Új hozzászólás Aktív témák
A topik célja: Segítségnyújtás a Linux disztribúciókkal még csak ismerkedők számára. A szerveres kérdések nem ebbe a topicba tartoznak.
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját!
Haladó Linuxos kérdések topikja.
Linux felhasználók OFF topikja
Milyen program ami... [link]
Shell script kérdésekkel látogassatok el a topikjába
- Teszt Már csak két hónap van hátra a Windows 10 nyugdíjazásáig, ideje előrelépni
- Teszt [Linux] Vanilla OS, egy Debian alapú immutable operációs rendszer
- Teszt [Linux] Aeon Desktop, egy immutable operációs rendszer az OpenSUSE-tól
- Teszt [Linux] A Flatpak
- Bejegyzés MS Office365 Linuxon
- Bejegyzés [Linux] Futtassunk bármely disztrót a terminálunkban
- Bejegyzés Alpine Linux telepítés mindenféle low-end dologra
- Hír Zöld utat adott a nyílt forráskódú Linux meghajtóknak az NVIDIA
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Antivírus szoftverek, VPN
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem, Most kedvező áron!
- Bomba ár! Dell Latitude E5450 - i5-5GEN I 4GB I 500GB I 14" HD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- BESZÁMÍTÁS! Apple Pro Display XDR 32 6K Nanotexturált üveg monitor garanciával hibátlan működéssel
- Panasonic CF-XZ6 AIO all-in-one laptop tablet 2k touch i5-7300u speciális ütésálló rugged
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest