Hirdetés
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Apple MacBook
- Melyik tápegységet vegyem?
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Apple asztali gépek
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Computex 2026: szemtől-szembe a DRAM-krízissel
- Nem szereti a Linuxot az NVIDIA RTX Spark
- Computex 2026: AI-os évfordulók
- Csendes és ultrakompakttá varázsolható Logitech egér, egyhónapos akkuval
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
BaLee
addikt
Aki mostanában gondolkodik a játékon: a fejlesztők betették a nehézség választást! PS5-ön játszottam, anno 1 hónapja elkezdtem, de félbemaradt mert már az első enemy lelövése nehézségekbe ötközött. Most elővettem és kiírta, hogy a mentésem nem támogatott, újra kell kezdenem. 10-15 percem volt benne szóval nem bántam, könnyű nehézségen indítottam a játékot.
Nagyon jó kis játék lett. Az inventory management volt igazán kihívás, kevés tárgy lehet nálad, könnyű fokozaton az átlag szörnyek elleni küzdelem nem volt vészes, skulóból kb. sosem fogytam ki, de ehhez használtam a játék által nyújtott lehetőségeket (robbanó hordók stb). Az utolsó 3 főellenfél volt ami nem sikerült elsőre, de pár próbálkozás után meglett. Nekem ez így pont jó volt, nem szeretem ha vért kell izzadni egy játékon.

Kicsit több, mint 14 óra alatt értem a végére... Kb 20x haltam. Remek játék volt!
-
tlac
nagyúr
na végre nekem is sikerült megölni a final boss-t
az a vicc, ha meg van a stratégia, akkor pár perc alatt el lehet intézni
(lényegében arbalest, a végére meg dagger) -
melega
őstag
-
tlac
nagyúr
Az utolsó videóba benne van a végső statisztikám. amúgy spoileres úgy, hogy úgy nézzed.
Váram véleményeket, észrevételeket tapasztalatokat:Húzós bossJátékmenet
3. boss kampó
Weronika
Utolsó előtti boss
Halott tisztelet
Végső állomás
Final level
Út a toronybaUtolsó bosszal való szenvedésUtolsó boss végre meglettkontrollerrel játszod?
bekapcsoltad a célzás rásegítést?én pc-n vagyok egér, bill.-el, sajnos ott a funkció nem csinál semmit

most tartok a temetős résznél, úgy néztem ez már a vége felé lehet
hát én az statisztikám szerintem sokkal rosszabb lesz -
melega
őstag
Az utolsó videóba benne van a végső statisztikám. amúgy spoileres úgy, hogy úgy nézzed.
Váram véleményeket, észrevételeket tapasztalatokat:Húzós bossJátékmenet
3. boss kampó
Weronika
Utolsó előtti boss
Halott tisztelet
Végső állomás
Final level
Út a toronybaUtolsó bosszal való szenvedésUtolsó boss végre meglett -
melega
őstag
-
melega
őstag
-
tlac
nagyúr
milyen lett a végső statisztikád?
mennyi óra volt a teljes játék, újratöltések száma, stb.? -
melega
őstag
nagyon kellene bele, már rég levettem volna very easy-re
megnéztem, hogy mi 4. a boss, ezek szerint én még a 3.-at sem értem el
pedig érzetre nekem eddig sokszor már az is az volt, pl. mikor rám jött egyszerre 2 ház méretű szörnyde vannak emberek, akiknek egészen könnyen megy
pl. egy végigjátszás alapján itt tartok és a videó alapján neki elsőre sikerül végigjutni ezen a szakaszon, én meg már itt kínlódok órák ótaAz utolsó bosst is lkinyírtam.
2 délután volt.Egy délután míg kitanultam.
Nekem kb 150. ére sikerült.Emlekeztet a Dead Spacera.
Annak az első remakjét sztori módban nyomtam végig, mert kb minden részben csalás nélkül a játék feléig jutottam.
-
tlac
nagyúr
nagyon kellene bele, már rég levettem volna very easy-re
megnéztem, hogy mi 4. a boss, ezek szerint én még a 3.-at sem értem el
pedig érzetre nekem eddig sokszor már az is az volt, pl. mikor rám jött egyszerre 2 ház méretű szörnyde vannak emberek, akiknek egészen könnyen megy
pl. egy végigjátszás alapján itt tartok és a videó alapján neki elsőre sikerül végigjutni ezen a szakaszon, én meg már itt kínlódok órák óta -
melega
őstag
Kellett volna bele egy könnyebb fokozat is,
A 4. Bossnál járok, hasonlít a 2. ra a fegyvereimet felhúztam, és elfogy a lőszerem.Most egyenlőre pihentetem a játékot.
-
melega
őstag
Sziaszttok!
Most jutottam túl a 3. bosson.
A játék nálam az év horrorja.
-
melega
őstag
-
melega
őstag
-
tlac
nagyúr
Én körülbelül a játék felénél járok és odáig is nehezen jutottam el.
Az első két boss megvan.Itt a videóim, vigyázat spoiler veszély:
Második boss
Ahogy játszomAmúgy kellett volna egy tutoriál nooboknak is, így nehezen megy, nekem a Callisto Protocoll könnyebb volt.
A játék nem a könnyed kikapcsolódásról szól, hanem a kihívásrólén végül átszenvedtem magam az első boss-on, de kb. 30-40-szer futottam neki...
a 2. már könnyebben mentaz a stratégia jött be, hogy az utolsó mentési pontról már rendesen felfegyverkezve, feltápolva indulok neki
-
melega
őstag
Pedig ez később se lesz sokkal könnyebb. Legalábbis a készlet nagyon szűkös, minden lövés számít. Lassan kell haladni, es minél többször menteni - főleg ha túl vagy egy izzasztó fighton de nem nincs autosave, akkor jobban megeri visszarohanni a mentési ponthoz. Én ezeknél sporoltam a tűzzel is, mert vegtelenszer kerhetsz egyet.
Én körülbelül a játék felénél járok és odáig is nehezen jutottam el.
Az első két boss megvan.Itt a videóim, vigyázat spoiler veszély:
Második boss
Ahogy játszomAmúgy kellett volna egy tutoriál nooboknak is, így nehezen megy, nekem a Callisto Protocoll könnyebb volt.
A játék nem a könnyed kikapcsolódásról szól, hanem a kihívásról -
tlac
nagyúr
Pedig ez később se lesz sokkal könnyebb. Legalábbis a készlet nagyon szűkös, minden lövés számít. Lassan kell haladni, es minél többször menteni - főleg ha túl vagy egy izzasztó fighton de nem nincs autosave, akkor jobban megeri visszarohanni a mentési ponthoz. Én ezeknél sporoltam a tűzzel is, mert vegtelenszer kerhetsz egyet.
igen, az előző mentési pontnál ezt csináltam, ide-odaszaladgáltam és felégettem egyesével mindent, de úgy meg nagyon monoton, mivel csak egyet lehet felvenni
-
shotika
őstag
ott égtem ki teljesen ahol bemész egy szobába és közlik veled, hogy harc lesz majd a korábban látott enemy kijön a padlóból és 4 shotgun meg 15 kp lövéstól és 3 felgyújtástól sem halt meg 30. próbálkozásra sem
ugyanitt akadtam el én is, de idáig is nehezen jutottam el
nem vagyok annyira ügyes, hogy minden egyes lövésem sikeres legyen, máskülönben meg pillanatok alatt elfogy minden
rettenetesen idegesítőPedig ez később se lesz sokkal könnyebb. Legalábbis a készlet nagyon szűkös, minden lövés számít. Lassan kell haladni, es minél többször menteni - főleg ha túl vagy egy izzasztó fighton de nem nincs autosave, akkor jobban megeri visszarohanni a mentési ponthoz. Én ezeknél sporoltam a tűzzel is, mert vegtelenszer kerhetsz egyet.
-
tlac
nagyúr
Én elengedtem, budget UE5 hulladék ami hitványul is van optimalizálva, nincs nehézség állítás, ott égtem ki teljesen ahol bemész egy szobába és közlik veled, hogy harc lesz majd a korábban látott enemy kijön a padlóból és 4 shotgun meg 15 kp lövéstól és 3 felgyújtástól sem halt meg 30. próbálkozásra sem, nem tudsz dodgeolni, nem tudsz hátrább lépni, csak előre tudsz menni, nincs védekezés, elképesztő és egyben röhejes, hogy ezt így felböfögték

ott égtem ki teljesen ahol bemész egy szobába és közlik veled, hogy harc lesz majd a korábban látott enemy kijön a padlóból és 4 shotgun meg 15 kp lövéstól és 3 felgyújtástól sem halt meg 30. próbálkozásra sem
ugyanitt akadtam el én is, de idáig is nehezen jutottam el
nem vagyok annyira ügyes, hogy minden egyes lövésem sikeres legyen, máskülönben meg pillanatok alatt elfogy minden
rettenetesen idegesítő -
bigdigit
addikt
-
Sonja
nagyúr
-
bigdigit
addikt
-
Sonja
nagyúr
-
shotika
őstag
-
bigdigit
addikt
Valaki dobhatna egy nem vírusos nem fizetős trainert mert szét vet már az ideg. Viragboltban van egy trainer de a windows szerint inkább hanyagoljam
-
shotika
őstag
Én elengedtem, budget UE5 hulladék ami hitványul is van optimalizálva, nincs nehézség állítás, ott égtem ki teljesen ahol bemész egy szobába és közlik veled, hogy harc lesz majd a korábban látott enemy kijön a padlóból és 4 shotgun meg 15 kp lövéstól és 3 felgyújtástól sem halt meg 30. próbálkozásra sem, nem tudsz dodgeolni, nem tudsz hátrább lépni, csak előre tudsz menni, nincs védekezés, elképesztő és egyben röhejes, hogy ezt így felböfögték

Én tovább mentem, és jelentem, egyre jobb lett a game. Az előbeállítást levettem minimumra, így nem stutteringel a cucc, a gammával pedig játszadoztam egy kicsit, hamár oled kijelzőm van, így jó kontrasztos lett a kép és sokkal horrorisztikusabb is.
Az a trükk, hogy nem szabad rohanni - ez a játék eléri, hogy óvatosan haladj, mert nagyon hamar körbevesznek és megölnek. Ha ezt tartod, akkor se lesz könnyű, de nem is lehetlen. A nagyobb szörnyeket érdemes megtüzelni, mert stunolja őket 1-2 mpre (érdemes egybe gyűjteni őket, ha többen vannak), és akkor megpumpálni.
Minden szörnynek van gyengéje, ki kell őket tanulni. Pl vannak olyanok, amiknek a nagy része páncélozott, de a végtagjai sebezhetőek és elég néha 1-1 lövés is. Nem mindig egyértelmű, mert nem jelöli külön a játék ezeket, hanem magadnak kell rájönnöd (vagy néha dob a játék "hinteket"/tippeket, néha meg egy-egy levél a földön ír arról, hogy mi vár rád.

-
pRoject22
addikt
Na, új nvidia driver vmennyire helyre tette, de még mindig nem az igazi. Úgy néz ki, a játék kifut a 8gb Vramból és ezt időnként iszonyatos stutteringgel honorálja. A legalacsonyabb beállítás feletti opció még belefér neki, de afölött egy 3060TI-al játszhatatlan.
Viszont ezen beállítások mellett bár korrekt a látvány világ, a közelébe nincs pl a Resident Evil 4 Remake-hez (azért ez hozom példának, mert tegnap este játszottam vele), miközben az maximális beállítások mellett (RT nélkül) vajsimán fut.
(Néztem videókat ultra beállítások mellett, de ott se dőltem hanyatt.)
A fények, bevilágítások egész jók (bár ebben is megveri mondjuk a Dead Space Remake), de fogalmam sincs, hogy miért kér be ekkora gépigényt.A játék egyébként tetszik, én nagyon szeretem az olyan cuccokat, amik szépen lassan adagolva bonták ki a sztorit és közben felfedezgetünk. Maga a gunplay nekem kicsit suta, de lehet, hogy később változni fog.
Remélem hamarosan érkezik rá valamilyen tapasz, mert érdekel a cucc, de Unreal Engine 5-ös címként itt már valószínüleg nem lehet megúszni gépfejlesztés nélkül. Hozzáteszem, én egyelőre látványban nem érzékelem azt az ugrást, ami indokolná az ennyire extrémen megnőtt gépigényeket az ezzel az engine-nel készült játékok esetén.Én elengedtem, budget UE5 hulladék ami hitványul is van optimalizálva, nincs nehézség állítás, ott égtem ki teljesen ahol bemész egy szobába és közlik veled, hogy harc lesz majd a korábban látott enemy kijön a padlóból és 4 shotgun meg 15 kp lövéstól és 3 felgyújtástól sem halt meg 30. próbálkozásra sem, nem tudsz dodgeolni, nem tudsz hátrább lépni, csak előre tudsz menni, nincs védekezés, elképesztő és egyben röhejes, hogy ezt így felböfögték

-
shotika
őstag
Na, új nvidia driver vmennyire helyre tette, de még mindig nem az igazi. Úgy néz ki, a játék kifut a 8gb Vramból és ezt időnként iszonyatos stutteringgel honorálja. A legalacsonyabb beállítás feletti opció még belefér neki, de afölött egy 3060TI-al játszhatatlan.
Viszont ezen beállítások mellett bár korrekt a látvány világ, a közelébe nincs pl a Resident Evil 4 Remake-hez (azért ez hozom példának, mert tegnap este játszottam vele), miközben az maximális beállítások mellett (RT nélkül) vajsimán fut.
(Néztem videókat ultra beállítások mellett, de ott se dőltem hanyatt.)
A fények, bevilágítások egész jók (bár ebben is megveri mondjuk a Dead Space Remake), de fogalmam sincs, hogy miért kér be ekkora gépigényt.A játék egyébként tetszik, én nagyon szeretem az olyan cuccokat, amik szépen lassan adagolva bonták ki a sztorit és közben felfedezgetünk. Maga a gunplay nekem kicsit suta, de lehet, hogy később változni fog.
Remélem hamarosan érkezik rá valamilyen tapasz, mert érdekel a cucc, de Unreal Engine 5-ös címként itt már valószínüleg nem lehet megúszni gépfejlesztés nélkül. Hozzáteszem, én egyelőre látványban nem érzékelem azt az ugrást, ami indokolná az ennyire extrémen megnőtt gépigényeket az ezzel az engine-nel készült játékok esetén. -
shotika
őstag
-
pRoject22
addikt
Gyerekek, ez valami vicc ez a game? Az alap enemy rádfut úgy, hogy nincs a játékban semmi féle dodge opció, hiába lövöd, belemegy egy tár de nem hátrál, tök szűk helyek vannak ahol semmi tered nincs elfutni sem, nehézségi beállítás nincs, most kb 15. nekifutásra sem tudom lenyomni a harmadik alap ellenséget, ez a game most igazán felértékeli a Callisto Protocolt...
Javítom magam, 1 óra küzdés után sikerült tovább jutnom, ráéreztem, fejlesztettem magam és jelenleg elég jól elvagyok vele.
-
pRoject22
addikt
Gyerekek, ez valami vicc ez a game? Az alap enemy rádfut úgy, hogy nincs a játékban semmi féle dodge opció, hiába lövöd, belemegy egy tár de nem hátrál, tök szűk helyek vannak ahol semmi tered nincs elfutni sem, nehézségi beállítás nincs, most kb 15. nekifutásra sem tudom lenyomni a harmadik alap ellenséget, ez a game most igazán felértékeli a Callisto Protocolt...
-
NvidiaRTX
őstag
Instant vétel lesz.
-
AD4MINATOR
nagyúr
Ez olyan mint a Calipso Protocol, hogy elsőre jónak tűnik aztán..
-
zsolesz967
aktív tag
Igen,igen,igen,meg is van mi lesz első napos vétel ebben az évben.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Hardcore café
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Autós topik
- Bőszen utal a hajlítható kijelzős iPhone-ra az iOS 27
- GL.iNet Flint 2 (GL-MT6000) router
- Napelem
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Windows 11
- További aktív témák...
- Készpénzes / Utalásos Gamer Laptop felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- Készpénzes / Utalásos konzol felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- Készpénzes / Utalásos konzol felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- BESZÁMÍTÁS! Apple Mac Mini M4 2024 16GB 256GB számítógép garanciával, hibátlan működéssel
- Készpénzes / Utalásos Számítógép felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- AKCIÓ!!! SÁRGA! -20%!!! MACBOOK NEO!!!! - MAGYAR BILLES! - CITRUS AJÁNDÉKKAL!
- HP Pavilion 15 AMD Ryzen 5500U / 16 GB DDR4 / 256 GB SSD 6 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- BESZÁMÍTÁS! 16GB G.Skill Trident Z RGB 3200MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- Dell Latitude 9420 i5-1145G7 14" FHD+ 16GB 512GB 1 év garancia
- AKCIÓ! Intel Core i9 10900KF 10 mag 20 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest




