Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SoundON

    tag

    válasz qvik27 #112109 üzenetére

    ...én sem igazán értem hogy miről is beszélsz, mi a felháborodásod tárgya?
    Senki nem azt állította hogy a 3-4MFt vagy "csak" a 2 nem sok egy egyfejes presszógépért. Legalább is van akinek sok! Például nekem is az! Nem aktuális problémám hogy melyiket vegyem. De ha az lenne sem kéne elnézést kérni senkitől.

    De azt állítani hogy nincs ezek mögött a több milliós gépek mögött semmi, azért az erős!
    Én ki se merem mondani hogy a "sz@ros" kis gaggia classicomra mennyi pénzt basztam el...
    talán még nem ennyit ;]

    Pont múlt héten kerestem a drága 34eFtos BWT digitális átfolyásmérő helyett valami olcsóbbat amit be tudok szerelni a Bestprotect elé mert lövésem sincs mennyi víz megy át rajta egy évben. Kerestem sima kinullázható analóg vízórát, de nem találtam. Rákerestem a neten, majd kiderült hogy van 7eFt körüli slaggra szerelhető digitális játék, rákkeltő műanyag, majd a következő lépcső már 54eFt és rögtön 100meg 200eFtok repkedtek a profibbakra...egy szar átfolyásmérőre, ami semmi mást nem tud csak mutatja hogy hány liter víz megy át rajta! egy semmi, egy fos! ...
    Na ezek után lett kurva olcsó a rozsdamentes, tök jól kitalált, digitális 34eFtos BWT! :)

Új hozzászólás Aktív témák