Hirdetés
-
4513 - 4401
4513 - 4401 4400 - 4301 4300 - 4201 4200 - 4101 4100 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2024-11-17 20:09 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
grizlisandor
veterán
-
shotika
őstag
Az új Witcher kiegnél már csak az SSD szerepel a követelményeknél.
Igen, onnan ugrott be nekem is, meg abból, hogy vinyós haverokra állandóan várni kell, hogy betöltsön nekik.
-
grizlisandor
veterán
-
shotika
őstag
Mondjuk ezzel kapcsolatban amit közvetítésben láttam vagy esetleg magam is tapasztaltam eltűnő emberek.. Aki ps4-et használ pl. be sem tölt a pályára mire elkezdődik a tényleges meccs. Egyből hátrányból játszik a maradék csapat. A többit meg nem tudom milyen fejlesztéseket fog vissza a visszafele kompatibilitás.
Én a Hdd -rol valo mukodest is kilőném már (pl pc-n).
-
Glaz-dozfhut
őstag
Mondjuk ezzel kapcsolatban amit közvetítésben láttam vagy esetleg magam is tapasztaltam eltűnő emberek.. Aki ps4-et használ pl. be sem tölt a pályára mire elkezdődik a tényleges meccs. Egyből hátrányból játszik a maradék csapat. A többit meg nem tudom milyen fejlesztéseket fog vissza a visszafele kompatibilitás.
-
hadam98
senior tag
“As part of this transition, Call of Duty: Warzone on PlayStation 4 and Xbox One will no longer be playable starting with Season 1,”
-
Süni 1985 F
senior tag
Sziasztok!
Segítsetek mert nem értek valamit.
Orange mellény felvettem eddig tudtam is viselni update előtt ugye....
Most felveszem és a kék van rajtam bármit teszek és ha találok még egy orangét : ALREADY EQ UIPPED increased capacity of armor platesG betűt hiába nyomom csak a 3-as kéket tudom használni szét idegel már!
-
Laby
őstag
Van olyan társaság (már ha fórumozik még egyáltalán valaki
) aki rendszeresen összejár baráti hangulatban Casualozni vagy akár sima BR is működhet részemről és befogadna még egy emberkét?
Kihalt sajnos az én baráti társaságom és nem nyitottak már együtt Warzone-ra, mert megunták a játékot.
Én viszont szívesen nyomnám valami jó hangulatú társaságban ami nem anyázásról, meg mindenki csaló dumákról szól, hanem csak vicces jó hangulatba kötetlenül összejövünk közösen.35 vagyok, átlagnál talán kicsit ügyesebb, de nem a csúcskategória azért. Nincs tudás elvárásom, csak értelmes hangulat legyen.
Hétköznap amikor szabad vagyok, akkor 17-22:00 között érek rá általában. -
cseze
tag
-
taknyí
senior tag
Régi tpm02 nem támogatott gépen win 10 nem játszható?
-
Glaz-dozfhut
őstag
Nálam meg masszív laggok vannak frissítés óta. Vagyis ma próbáltam ki először, aztán első meccs után gép újraindítás. Aztán drivert frissítettem és maradt vacak. Azt nem tudom, hogy lokális a probléma, vagy másnál is?
-
grizlisandor
veterán
Ezt a sok patchelést, amit fél óráig csinál.
-
csákány.
aktív tag
Hát ilyenem sem volt még soha, főleg nem Warzone-ban!
-
Bubaaa
senior tag
Mi a bánatos fnek kell ide 2FA?
Ne is emlegesd. 1óra 10 percet sz@ptam vele, mire sikerült belépnem. Ugye meg volt adva az activision fiókomban a telefonszám. Rákattintottam a játék indításakor, erre kiírta hogy nem jó a telszám.. Beírtam kézzel ugyan azt, de akkor meg nem engedett katttintani. Beléptem az activision fiókomba, megnéztem minden rendben van. Mikor oda beléptem, akkor küldtek sms-t, mert oda is csak úgy lehet belépni.. Vissza a játékba, megint kéri a telszámot.. Beírom nem jó... Beléptem a battlenet oldalra, bejelentkeztem, minden fasza.. Újra a játék, nem jó a telszám..
72 próbálkozás után mikor feldobja a telefonszámot, nem simán rákattintottam hanem hosszan nyomtam rá, így végre felugrott a kódkérő ablak, és jött is az sms.. Beírtam a kódot, nem jó..
Kilép.. Újraprobálkozás.. Tel számnál hosszan nyom, jön az sms.. Beírom, és itt sem kattintok hanem hosszan nyom.. Gondolkodik... majd jeeee beenged! Több mint egy órát csesztem el!
Agyrém, hogy ezekkel szivatnak minket, ahelyett hogy a csíterekkel foglalkoznának! -
grizlisandor
veterán
Mi a bánatos fnek kell ide 2FA?
-
Glaz-dozfhut
őstag
Mindig változó hogy milyen lobbyt kapsz. Régebben is így volt. Van hogy zsinórban nyerünk 8 meccset resu casualban, másnap meg megmozdulni nem tudunk, jönnek a fülönpörgő egy lövéssel fejbelövő ninják.
Ugyan ez elmondható Br casualra is.
Annyit észrevettünk hogy általában hétvégén vannak a nehezebb meccsek,olyankor jönnek a 9 éves vérpistikék, és lehugyoznak egyedül négyünket!
De ez is változó, mert tegnap 3 meccset nyertünk 5-ből verdanskon.Ami inkább meglepő az az avalon! ott elvileg nincsenek botok. Viszont pár 0 killes meccs után bedob olyan lobbyba ahol hirtelen megtanulunk játszani, és 14-18 killekkel/per fő, megnyerjük a meccset. Lehet olyankor nincs meg a 100 player, és feltölti botokkal a lobbyt, vagy nem tudjuk, de furcsa.
A hétvégi meccsek nehézsége nekem is feltűnt. Filozofálgattam magamban erről sokat, hogy mi lehet az összefüggés. Hét közben hol vannak? Vagy; nem játszanak csak heti három napot, de azáltal mocskos ügyesek és bármikor amikor kontrollert ragadtnak kisujjból kirázzák a tökéletes célzást, bármelyik mozgási állapotban. Egyébként aki több éve játszik a játékkal, azért az sejti, hogy nem így működik. Megideologizálják maguknak, hogy mért kell cronust nekik használni vagy jobb rásegítést. Megkérdezném a befutott streamer gyereket, hogy hogy kell akadályon átugorva hipfire-ben folyamatosan célozni?
A gépi lekövetés kicsit olyan - merthogy nem csal - mintha hamarabb tudná nálam hova fogok mozdulni. Belevéve a nálam létező hálózati késleltetést, meg a nála létezőt. Mégis pillanatra pontosan a feljén a célkereszt. Egyébként pc-n játszok 144 Hz-en. Streamen látok ilyen erdekességeket rankeden. -
hadam98
senior tag
Mindig változó hogy milyen lobbyt kapsz. Régebben is így volt. Van hogy zsinórban nyerünk 8 meccset resu casualban, másnap meg megmozdulni nem tudunk, jönnek a fülönpörgő egy lövéssel fejbelövő ninják.
Ugyan ez elmondható Br casualra is.
Annyit észrevettünk hogy általában hétvégén vannak a nehezebb meccsek,olyankor jönnek a 9 éves vérpistikék, és lehugyoznak egyedül négyünket!
De ez is változó, mert tegnap 3 meccset nyertünk 5-ből verdanskon.Ami inkább meglepő az az avalon! ott elvileg nincsenek botok. Viszont pár 0 killes meccs után bedob olyan lobbyba ahol hirtelen megtanulunk játszani, és 14-18 killekkel/per fő, megnyerjük a meccset. Lehet olyankor nincs meg a 100 player, és feltölti botokkal a lobbyt, vagy nem tudjuk, de furcsa.
Fel lett erősítve a Casual, sokkal nehezebb lett. Teljesen mindegy, úgy is felrobban a pálya idén
-
Bubaaa
senior tag
Warzone Casual-on állítottak valamit? 2 hónapig nem tudtam játszani, közben olvastam itt hogy kivezették egy időre a módot, meg talán erősítettek a botokon is?!
Tegnap végre újra tudtunk játszani, 8 körből 5-6 esportolók elleni volt 1 botot sem láttam, folyamatosan csak valódi ellenfelek jöttek és a jobbik fajtából. A másik 2-3 körbe már a régi könnyedebb élmény volt, itt-ott valódi ellenféllel, de többnyire botokkal.Mindig változó hogy milyen lobbyt kapsz. Régebben is így volt. Van hogy zsinórban nyerünk 8 meccset resu casualban, másnap meg megmozdulni nem tudunk, jönnek a fülönpörgő egy lövéssel fejbelövő ninják.
Ugyan ez elmondható Br casualra is.
Annyit észrevettünk hogy általában hétvégén vannak a nehezebb meccsek,olyankor jönnek a 9 éves vérpistikék, és lehugyoznak egyedül négyünket!
De ez is változó, mert tegnap 3 meccset nyertünk 5-ből verdanskon.Ami inkább meglepő az az avalon! ott elvileg nincsenek botok. Viszont pár 0 killes meccs után bedob olyan lobbyba ahol hirtelen megtanulunk játszani, és 14-18 killekkel/per fő, megnyerjük a meccset. Lehet olyankor nincs meg a 100 player, és feltölti botokkal a lobbyt, vagy nem tudjuk, de furcsa.
-
Laby
őstag
Warzone Casual-on állítottak valamit? 2 hónapig nem tudtam játszani, közben olvastam itt hogy kivezették egy időre a módot, meg talán erősítettek a botokon is?!
Tegnap végre újra tudtunk játszani, 8 körből 5-6 esportolók elleni volt 1 botot sem láttam, folyamatosan csak valódi ellenfelek jöttek és a jobbik fajtából. A másik 2-3 körbe már a régi könnyedebb élmény volt, itt-ott valódi ellenféllel, de többnyire botokkal. -
hadam98
senior tag
Ingyenes lett az Endgame.
-
Bubaaa
senior tag
A verdanskos nem jó, mert BO royalban kell teljesíteni a küldit! De azért köszi..
-
Bubaaa
senior tag
-
Enton
addikt
Exotic weapon: instant specialist, personal UAV(kis hatósugár), és instant most wanted, fegyver random de legtöbbször ar 80-as tárral(Hawker/sniper 12 golyóval! még a végén visszakapjuk 8 szerelékes fegyvereket).
De amúgy az új waypointon(bomb squad LMT pályarész) lehet aktiválni ha kilövöd a rakétát.Uccsó mondat vissza az egy külön cucc és lehet a rakétát lőni a mapon akárhova.
Ezt még nem próbáltam de a célpont egy szép nagy piros karikával jelölődik a mapon.
Plusz ha ölsz 5-öt az exotical kapsz egy skin-t:
-
Enton
addikt
Exotic weapon: instant specialist, personal UAV(kis hatósugár), és instant most wanted, fegyver random de legtöbbször ar 80-as tárral(Hawker/sniper 12 golyóval! még a végén visszakapjuk 8 szerelékes fegyvereket).
De amúgy az új waypointon(bomb squad LMT pályarész) lehet aktiválni ha kilövöd a rakétát. -
Chrys_
addikt
Ha nem keverem össze valami mással, akkor Verdansk-n is van, valamikor félidő környékén jön egy drop egy nagy repülőgépből, elég lassan, és normál nézetben láthatsz is egy nagy ikont lassan eresszkedni. Még nem mentem rá, mert mindig messze volt tőlem
Egyébként spottolható. -
cseze
tag
-
Bubaaa
senior tag
Srácok mi az az exotic weapon? Az e heti küldiben az az egyik feladat, de fogalmunk sincs az mit jelent!
-
dudu5130
őstag
Bemész a biosba, vagy beírod a keresőbe, hogy hol van, vagy megtalálod egyből. De a CSM-hez is elvileg hozzányúl, oda pedig lehet hogy kell az újratelepítés, attól függ hogy telepítetted a wint. Én megúsztam asszem, de volt aki nem. Battlefield topikban az induláskor volt róla sok szó.
Secure boot be van kapcsolva és a tpm-et is megtaláltam de nem tudom min kellene lennie.
-
Laraxior
titán
Bemész a biosba, vagy beírod a keresőbe, hogy hol van, vagy megtalálod egyből. De a CSM-hez is elvileg hozzányúl, oda pedig lehet hogy kell az újratelepítés, attól függ hogy telepítetted a wint. Én megúsztam asszem, de volt aki nem. Battlefield topikban az induláskor volt róla sok szó.
-
dudu5130
őstag
-
cseze
tag
-
cseze
tag
TPM2.0 magához az alapjáték elindításhoz kell már a secure boot engedélyezésével együtt,de a ranked mód jelenleg nem aktív a session 3 érkezéséig, valamint bizonyos feltételek kellenek,pl.minimum gold szint.
-
Laraxior
titán
-
dudu5130
őstag
Ezt a tpm-es akármit csak bios frissítéssel lehet megcsinálni, hogy tudjak rankedolni?
-
Pedro78
senior tag
-
dudu5130
őstag
-
Laraxior
titán
-
dudu5130
őstag
Jaték közben nektek is random felszokott menni nagyon a Ping vagy az én szolgáltatóm szórakozik?
-
nggabi
félisten

remek

-
dudu5130
őstag
-
Pedro78
senior tag
-
dudu5130
őstag
Ma volt egy crashem és azóta indítás után bejön a call of duty felirat alatta checking for update és ennyi, csináltam scan and repairt de nem megy tovább. Esetleg valami ötlet rá?
-
Laraxior
titán
-
Chrys_
addikt
Végre visszarakták Verdansk-t.
-
dudu5130
őstag
-
Mentolka
senior tag
A mostani egy rakás .....
-
ULPIUS
őstag
-
Bubaaa
senior tag
Nekem Caldera volt a best.
-
Laby
őstag
-
dudu5130
őstag
Nektek melyik volt a kedvenc warzone reszetek? Nekem mw3 Urzi, azok a fegyvereket tetszettek a legjobban.
-
Pedro78
senior tag
Tegnap bnet verzióval nekem meccs közben crashelt ki, de bármit csináltam nem engedett vissza.
Ma kaptunk frissítést még nem próbáltam belépni.
Egy ideig probaltam azzal a verzioval, de ott meg nincsenek meg a vasarolt dolgaim kabe fele...steamen felraktam,epp akkor halt le a steam egy idore...senki nem akarja, hogy codozzak ven fejjel

-
varmi2
nagyúr
Új BR map mikor várható, tudja vki?
Milyen programot akar elindítani a COD, indulása közben?
-
Enton
addikt
Tegnap bnet verzióval nekem meccs közben crashelt ki, de bármit csináltam nem engedett vissza.
Ma kaptunk frissítést még nem próbáltam belépni.
A legszebb, az a utolsó sora a patch notes-nak:
-Fixed an issue impacting overall game stability.
-
grizlisandor
veterán
Sziasztok, van aki xbox appbol jatszik pc-n? Mar masodszor jatsza el a jatek, hogy letoltom a frissitest es inditaskor osszeomlik. Nem tudom szamit-e Warzone van csak fent meg par kieg amit kulon rak fel ez a csoda app. (skinek stb)
Ez a jelenseg az utobbi 2 hetben tortent, mindig valami frissits utan. Probaltam a javitast semmit nem csinal, rohadt bosszanto...ja es ha ujratoltottem az egesz jatekot az elso alkalom utan, akkor mukodott.
Tegnap bnet verzióval nekem meccs közben crashelt ki, de bármit csináltam nem engedett vissza.
Ma kaptunk frissítést még nem próbáltam belépni.
-
Pedro78
senior tag
Sziasztok, van aki xbox appbol jatszik pc-n? Mar masodszor jatsza el a jatek, hogy letoltom a frissitest es inditaskor osszeomlik. Nem tudom szamit-e Warzone van csak fent meg par kieg amit kulon rak fel ez a csoda app. (skinek stb)
Ez a jelenseg az utobbi 2 hetben tortent, mindig valami frissits utan. Probaltam a javitast semmit nem csinal, rohadt bosszanto...ja es ha ujratoltottem az egesz jatekot az elso alkalom utan, akkor mukodott.
-
shotika
őstag
Nem lenne rossz az uj jatekmod, de a map 90% tok ures. A ladak nagyresze feher szart ad (es abbol sincs tul sok), es az ujraeleszto helyekbol is alig van.
A meccs feletol, ha behal a team nagyresze, nincs ertelme visszahivni oket, mert ha fel vagy gearelve, akkor bukhatod, es a 2-3 tars akit lehivsz, azok ismet a feher cuccokat fogjak felszedegetni... (igen, vannak lila upgradek, de abbol se sok) -
Glaz-dozfhut
őstag
Április 3 lesz a napja, hogy visszarakják verdanskot. Csak még az is majd két hét.
-
Bubaaa
senior tag
Nem végleg vették ki. Pár nap/hét és elérhetőek lesznek a sima BR és a casual is. Első nap mikor beléptem, csak ez az új mód volt. Aztán délutánra visszatették a resu mapokat.. Én már azt várom hogy a nagytérképek forgásban legyenek. Mondjuk hetente/havonta. Caldera, urzikstan, al mazra, verdans! Bánja a fene, betehetik a forgásba ezt az avalont is, csak ne ebbe a játékmódban amiben most van.
-
Laraxior
titán
Remélem lecsökken annyira a játékosszám, hogy visszahozzák.
Baszki. Eljárok dolgozni, utána nekem sincsen kulonosebb energiám még ennyire figyelni. Ezert szerettem a plundert, ott elszaladgáltam úgy, hogy senkit nem kellett levadászni
-
hadam98
senior tag
Ezek az idióták, hogy a Casual-t kivették édes istenem.
Nincs kedvem állandóan ilyen vért izzadó köröket menni. -
Undoroid
őstag
Sziasztok!
Egy kérdés: van ennek a játéknak valami kerettörténete, amiből meg lehet tudni az infókat vagy ez is "csak" egy az n+1 lövöldék közül? Pár éve látom a Twich-en és azt látom, hogy ha levadásznak az aktuális pályán (szitává lőnek=megölnek!) akkor nem patkolsz el, hanem bekerülsz a Gulag-ra és ha ott ügyes vagy, akkor visszakerülhetsz a többi játékos közé és akár meg is nyerheted a kört?!
...ami azért furcsa a pályákban az, hogy a COD sorozat legelejéről játszottam (COD1) ezt és több helyen felismerem a nyilvánvalóan a régiekből átemelt komplett pályákat ebben az egészben...úgy látszik, hogy a "fejlesztő csapat" most sem akart sok melót beleölni az új pályák megalkotásához...biztos, hogy mások is észrevették ezeket a "hasonlóságokat"
-
dudu5130
őstag
-
pRoject22
addikt
A Plunder megszünése óta én is csak azzal játszottam. Még úgy-ahogy elvoltam vele, néha még sikerült nyerni is benne. De most én is befejeztem, igaz még le nem töröltem hátha....
Egy BR Casual Al Mazrah mapon vagy Urzikstan de jó lenne pedig, ezt a Verdanskot már untuk amúgy is
-
dudu5130
őstag
Az új mapnak a színei nekem nem jönnek be, ez a Black ops royale gané. Redsec is a földbe állt nem értem miért akartak abba az irányba menni. Remélem visszajön Verdi legalább casualba, de rendes játék módba is. Mondjuk ezek a black opsos épület módosítások nekem nem jönnek be rebirth islandon se.
-
tupacamaru
veterán
A Plunder megszünése óta én is csak azzal játszottam. Még úgy-ahogy elvoltam vele, néha még sikerült nyerni is benne. De most én is befejeztem, igaz még le nem töröltem hátha....
-
pRoject22
addikt
Mekkora öngól kivenni a casualt, mi csak azt játszottuk, ezzel le is töröltük mindannyian.
-
grizlisandor
veterán
Haverokkal összeverődtünk, mentünk pár kört, tegnap is sikerült, de mindkét játékmód bánat. Értem én, hogy fejlődni kell, változtatni, de miért kell a bevállt, megszokott dolgot megszüntetni...
-
darkarthur
senior tag
Sziasztok! Jó okádék a game az utolsó frissítés óta.Casual-t vajon vissza teszik? A kismapos egy fos. A botok is eddig tudtak legalább célozni, most kb madárijesztők.
-
Bubaaa
senior tag
Srácok, tegnap bementünk ebbe az új "Battelfield" módba, mert a heti küldikhez 3 dolgot ott kell megcsinálni. Az egyiknél az a feladat hogy top 10 be kell végezni kétszer. Egyszer 4. kétszer pedig 3.-ok lettünk. Négyünk közül 1 embernek kipipálta a küldit, hármunknak 0/2-t mutat! Nálatok számolja rendesen, vagy csak mi vagyunk ilyen szerencsés helyzetben?
-
Glaz-dozfhut
őstag
Azóta láttam facebook infót. Jó ratyi. Amiért eddig játszotta az ember, az most tárgytalan. Valakik fizettek is fegyver skinekért. Velem- meg nyilván sokakkal- már eljátszották. Akkor hagytam abba amikor kivették Calderát.
-
Laraxior
titán
Nem veszik ki, amennyire tudom. Külön játékmód lesz, egymás alatt. Viszont tegnap két párhuzamos thread-ben láttam, hogy a casualt veszik ki kísérleti jelleggel. Úgynevezett ai botok lesznek benne, ami nem tudom miben különbözik a mostanitól. Emiatt jobban aggódok, mint alkalmi játékos.
Ezek a totyogó robotok lennének az AI enemy?
Privát matchként még van Verdansk, de amúgy csak az az új Red Sec 2.0 szintű Avalon nevű izé. -
huby80
senior tag
Nem veszik ki, amennyire tudom. Külön játékmód lesz, egymás alatt. Viszont tegnap két párhuzamos thread-ben láttam, hogy a casualt veszik ki kísérleti jelleggel. Úgynevezett ai botok lesznek benne, ami nem tudom miben különbözik a mostanitól. Emiatt jobban aggódok, mint alkalmi játékos.
Lehet okosabbak lesznek ami nem is baj...
-
Glaz-dozfhut
őstag
Nem veszik ki, amennyire tudom. Külön játékmód lesz, egymás alatt. Viszont tegnap két párhuzamos thread-ben láttam, hogy a casualt veszik ki kísérleti jelleggel. Úgynevezett ai botok lesznek benne, ami nem tudom miben különbözik a mostanitól. Emiatt jobban aggódok, mint alkalmi játékos.
-
dudu5130
őstag
-
huby80
senior tag
-
Laraxior
titán
Úgyfest ismét ellehet felejteni a Warzone-t 1-2 évre, amíg megint visszahozzák Verdanskot.
-
Enton
addikt
Ezen részen tetszik találni két fájt amik .txt0 és .txt1 végződésüek(egyik a bo7-é a másik a warzone-é):
bennük kell ez a sort módosítni erre a true végződésre, alapon false:// Skip introduction movie that plays when game is started
SkipIntro@1;17649;48403 = trueÉs ha minden ok akkor no intro legközelebbi indulásnál.
-
odipapa
senior tag
-
Enton
addikt
-
odipapa
senior tag
-
csibe1
veterán
-
hadam98
senior tag
-
Laraxior
titán
-
csibe1
veterán
-
Laraxior
titán
-
hadam98
senior tag
-
Laraxior
titán
~ majdnem 400m
-
csibe1
veterán
-
Enton
addikt
-
Chrys_
addikt
-
Laraxior
titán
Ez mi a bánat?
-
dudu5130
őstag
Dehogy kukázzák Verdanszkot! Egyszerűen bekerül a Map Rotation-be, vagy külön playlistet kap. A fejlesztők nem hülyék eldobni a legnépszerűbb pályájukat, az Avalon csak jön mellé, mint az új generációs (BO7 éra) nagy térkép.
A Blackout mód lényege az Avalonon pont az, amit olvastál, de modern köntösben:
Nincs Loadout: Ez a legnagyobb váltás. Azzal kell harcolnod, amit a földön vagy ládákban találsz.
Manuális kiegészítők (Attachments): Nem 'kész' fegyverek potyognak. Találsz egy alap AK-t, de neked kell hozzá vadásznod távcsövet (Optic), markolatot (Grip) vagy nagyobb tárat a pályán, és a táskádból manuálisan rárakni.
Lootolható Perkek: Eldobható tárgyként találod meg őket, és csak korlátozott ideig vagy egy meccsen belül működnek.Sokan vissza sírják ezt a fajta Battle Royale-t és érthető.
PUBG is ez. Ez a rendszer nekem jobban is tetszik.
-
rewtenator
csendes tag
Dehogy kukázzák Verdanszkot! Egyszerűen bekerül a Map Rotation-be, vagy külön playlistet kap. A fejlesztők nem hülyék eldobni a legnépszerűbb pályájukat, az Avalon csak jön mellé, mint az új generációs (BO7 éra) nagy térkép.
A Blackout mód lényege az Avalonon pont az, amit olvastál, de modern köntösben:
Nincs Loadout: Ez a legnagyobb váltás. Azzal kell harcolnod, amit a földön vagy ládákban találsz.
Manuális kiegészítők (Attachments): Nem 'kész' fegyverek potyognak. Találsz egy alap AK-t, de neked kell hozzá vadásznod távcsövet (Optic), markolatot (Grip) vagy nagyobb tárat a pályán, és a táskádból manuálisan rárakni.
Lootolható Perkek: Eldobható tárgyként találod meg őket, és csak korlátozott ideig vagy egy meccsen belül működnek.Sokan vissza sírják ezt a fajta Battle Royale-t és érthető.
Értem, köszi, Érdekes lesz minden fegyvert összesakkozni bizonyos szituációkban 🤣
-
hadam98
senior tag
Es akk Verdanskot kukázzák teljesen? A blackout pontosan hogy mukodik? Nem jatszottam meg vele, azt olvasom nincs loadout es mindent a foldrol kell osszeszedni… valaki?
Dehogy kukázzák Verdanszkot! Egyszerűen bekerül a Map Rotation-be, vagy külön playlistet kap. A fejlesztők nem hülyék eldobni a legnépszerűbb pályájukat, az Avalon csak jön mellé, mint az új generációs (BO7 éra) nagy térkép.
A Blackout mód lényege az Avalonon pont az, amit olvastál, de modern köntösben:
Nincs Loadout: Ez a legnagyobb váltás. Azzal kell harcolnod, amit a földön vagy ládákban találsz.
Manuális kiegészítők (Attachments): Nem 'kész' fegyverek potyognak. Találsz egy alap AK-t, de neked kell hozzá vadásznod távcsövet (Optic), markolatot (Grip) vagy nagyobb tárat a pályán, és a táskádból manuálisan rárakni.
Lootolható Perkek: Eldobható tárgyként találod meg őket, és csak korlátozott ideig vagy egy meccsen belül működnek.Sokan vissza sírják ezt a fajta Battle Royale-t és érthető.
-
rewtenator
csendes tag
https://www.callofduty.com/blog/2026/01/call-of-duty-black-ops-7-warzone-zombies-season-02-announcement
Es akk Verdanskot kukázzák teljesen? A blackout pontosan hogy mukodik? Nem jatszottam meg vele, azt olvasom nincs loadout es mindent a foldrol kell osszeszedni… valaki?
-
rewtenator
csendes tag
-
huby80
senior tag
-
Enton
addikt
-
hadam98
senior tag
A Reloadedbe meg az Avalon a Blackouttal.
-
Enton
addikt
-
nggabi
félisten
-
venom8888
őstag
Sziasztok. A resu uj mapon a hajo kornyeken ho feherre valkik a kep,es semmit nem latni ez mar az elejetol igy van, nektek is?
-
hadam98
senior tag
Ez a High Octane játékmód nagyon jó.
-
dudu5130
őstag
-
Enton
addikt
-
hadam98
senior tag
Új BR map mikor várható, tudja vki?
Most a második szezonban jön az Avalon!
-
dudu5130
őstag
Warzone-ból eltüntek a wildcardok maradt mindenkinek a dupla nagy fegyveres mert mindenki azt használta amúgy is.
#4401 rewtenator, #4402 shotika :
Nagy mapot idén ősznél előbb nem várnék akkor lesz 2 éve kb, hogy a nuketownnál vagy a másik akkori új mapon lehetet nézelődni spectatorként a mappon?
Azóta nincs új infó róla.Hát én nem tudok a pisztoly helyére nagy fegyót berakni.
-
rewtenator
csendes tag
-
rewtenator
csendes tag
Warzone-ból eltüntek a wildcardok maradt mindenkinek a dupla nagy fegyveres mert mindenki azt használta amúgy is.
#4401 rewtenator, #4402 shotika :
Nagy mapot idén ősznél előbb nem várnék akkor lesz 2 éve kb, hogy a nuketownnál vagy a másik akkori új mapon lehetet nézelődni spectatorként a mappon?
Azóta nincs új infó róla.Aztaq ez oriasi lesz

-
Enton
addikt
Warzone-ból eltüntek a wildcardok maradt mindenkinek a dupla nagy fegyveres mert mindenki azt használta amúgy is.
#4401 rewtenator, #4402 shotika :
Nagy mapot idén ősznél előbb nem várnék akkor lesz 2 éve kb, hogy a nuketownnál vagy a másik akkori új mapon lehetet nézelődni spectatorként a mappon?
Azóta nincs új infó róla. -
shotika
őstag
Új BR map mikor várható, tudja vki?
Ideje lenne. Jo volt nosztalgiazni a klasszik mapon - ugy kb 2 hetig...
Mar csak only Resurgent tolok kb. -
rewtenator
csendes tag
Új BR map mikor várható, tudja vki?
Új hozzászólás Aktív témák
-
4513 - 4401
4513 - 4401 4400 - 4301 4300 - 4201 4200 - 4101 4100 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Bittorrent topik
- Crimson Desert
- Vezetékes FEJhallgatók
- Villanyszerelés
- World of Tanks - MMO
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- PlayStation 3
- iPhone topik
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- További aktív témák...
- iPhone 15 Pro 1 év garanciával
- ASUS TUF Gaming F15 (FX506HEB) i7-11800H / RTX 3050 Ti / 32GB
- Komplett Gamer gép akár monitorral is! Ryzen 5 3600/AIO/16GB Ram/TUF 3080 10GB/500GB M.2 PCIe
- HP 650 G2 laptop (15,6FHD/I5-6200U/8GB/128SSD/Magyar/Win11) - Áfás számlával
- BONTATLAN Zacskós ThinkCentre M70s SFF Business Időtálló Asztali gép -50% i5-14500 16/512 770 Magyar
- Eladó Apple iPhone 14 Pro Max 256GB fekete / 12 hó jótállás
- iKing.Hu - Apple MacBook Pro 16 M1 Pro (2021) 16GB/1TB SSD megkímélt 88% akku 153 ciklus
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T450 - i5-5GEN I 8GB I 500GB I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- Lenovo ThinkPad 40AN Thunderbolt 3 Workstation Dock (Gen1)
- Apple iPhone 15 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

) aki rendszeresen összejár baráti hangulatban Casualozni vagy akár sima BR is működhet részemről és befogadna még egy emberkét?
Ugyan ez elmondható Br casualra is.


Dewo
