Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Korcsii

    őstag

    Wilco A320 Evo első teszteredmények (csak mert hunfatal mindig kérdezte, ha beszéltünk :) ): jobb érzés vele repülni, mint elődjével, de azét még messze nem tökéletes...

    az FMC tök jól szuperált, transition (terminal proc) viszont nincs (EGLL), és a localizert nem akarta elkapni - APP gomb megnyomására viszont egyből fordult a siklópálya felé... FMC-ben beállítottam, hogy full helyett 3-as flaps-al szállok le, ennek ellenére Too low flaps-et kaptam final-on, amíg nem toltam ki teljesen... leszálltam (27L), go-around, másik pályán szemből le (09L), elég finoman - tegnapi meg korábbi B737-es landolásokkal összehasonlíthatatlanul finoman :D hiába, azzal is még ismerkedek, ezzel (elődjével) legalább már repültem bő 100 órát...

    2D-ben, illetve a többi nézetben is, csak kevésbé zavaróan, de hallatszik valami furcsa hang, 2D-ben szőrökkel fűszerezve... mintha a hangszóró jack-ének a végét birizgálnánk full hangerőn kézzel vagy asztalon húzva, stb... fsx-et lenémítva (q) sem áll el...

    aztán kilépésnél fatal error, de ez már a legkisebb gond, ami egy wilco-nál megeshet :DD

    más: tegnap Afrikában láttam pár sast...azt hittem valami ottani easter-egg féle lehet... de nem, most London felett is találkoztam velük :) ez csak nekem újdonság?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák