Hirdetés
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Gaming notebook topik
- ZIDOO médialejátszók
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- VR topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- A legjobb INGYENES programok Windowsra!
-
PROHARDVER!
Extrém tuning topic
Új hozzászólás Aktív témák
-
jones965
Modder
Ma több kevesebb sikerrel túl vagyok a 4 db GTX TitanX-ek tesztelésén. A szokásos problémákat követően sikerült kemény 5Ghz-en stabillá tenni a rendszert. Az uncore és ramok sebességével nem volt gond, azok tudták a pretesztek alatti tempót. Viszont a cpu, nos az nem túl fényes. Az első tesztelés alkalmával még 1,5V mellett vantage-ban tudta az 5125Mhz-et, viszont 3dm11 physics teszt alatt már szenvedett. Ez a 2. és a mai bevetés után csak tovább romlott. Egyedül Fire strike alatt volt képes 5100mhz-en menni. Azt hiszem tüzetesebben meg kell vizsgáljam az IHS tetejét, ugyanis egyszerűen eddig mindíg gond volt az illeszkedéssel, pedig a potot mindig különböző módon helyeztem fel.
A CB ennek megfelelően is különbözően alakult. Az első teszteléskor -120°C-on szépen ment vantage alatt, a CBB is csak -105°C volt.
Ma például már -106°C is megfagyott. Még egy alkalmat rászánok a kitesztelésére, ha nem megy jobban, eladásra kerül.A mai eredmények.
Fire Strike. 37188Fire Strike E 27947 Itt 4 ponttal maradtam el a 4. helyről.
Vantage és 3dm11 ebben a 2 tesztben volt a legnagyobb reményem, de sajnos a gyenge cpu miatt elvérzett, hiába a magas gpu score pontszámok.
Vantage 101931
3dm11 44020
Catzilla 720P 65857
Egyelőre ennyi, még az 1 gpu-s eredményeket ismét előveszem, azokon még lesz alkalmam javítani, illetve a következő lépés a HD7970 cf LN2 tesztelése lesz.
System pictures:
Új hozzászólás Aktív témák
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4325, 100% Akkumulátor
- Xbox Game Pass Ultimate előfizetések kedvező áron
- 153 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i5-13450HX, RTX 4060
- Nuki Smart Lock Ultra okoszár
- Akciós kisWorkstation! Dell Precision 3570 i7-1255U 4.7GHz / 16GB / 512GB / Quadro T550 4GB FHD 15"
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


