Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    Valakinek van valami infója a vmod kérdéskörében? Megnéztem alapossan a 2600promat, talátam rajta egy RT9259A jelű IC-t ebből ált. 2 szokott lenni, és vidkarikon ezzel állítják be a gpu és a ram feszültségét, itt viszont csak 1 darab van, de ennek kell lennie a keresett alkatrésznek, mert kínai oldalk is lefényképezgették külön ezt az IC-t. Mondjuk nem szeretnék első lenni, aki kipróbálja, de ha valaki vállalkozik rá, annak elmondom hogykell.
    /mondjuk kikellene méricskélni, hogy melyik feszt csinálja, ez most a gép szekrénybe szereltsége miatt nálam nem megoldható, ahoz forrasztanom kellene, de most nincs kedvem.../

    Egyébként leendő xpervision tulajoknak: A kari hűtőbordája csak garivesztés ellenében távolítható el. (én most tervezek egy normális ventilátort odarakni, mert a kis venti számomra bitang hangos...)

    Más: A CCC-t ki kelett lőnnöm, mert többször recoverezett 2D-ben alapórajelen is...

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák