Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Janos250

    őstag

    válasz Daszkalosz19 #3529 üzenetére

    Itt válaszolok, hátha mást is érdekel az arduino (ESP8266)-al WiFin keresztüli szabályozás.
    Szóval én az arduinóhoz display (menü) és klaviatúra csatlakoztatás helyett azt javasolom, hogy válasszuk az ESP8266 alapú panelt, ami 700 Ft-tól 3000 Ft-ig terjedő áron kathatók. Használjuk a WiFi lehetőséget! Nem kell minden szerkentyűhöz mindenféle gombokat, klaviatúrákat, kijelzőket csatlakoztatni, mert a mai világban szinte mindenkinek van okostelefonja, tabletje, laptopja, stb., ami nagyon kényelmesen használható. Tetszőleges számú gombot, beviteli mezőt, kiírást stb. tehetünk rá. Biztosan nincs áramütés probléma sem, mert nem érünk hozzá.
    Hamarjában összeütöttem egy NYERS verzióját a Te modellednek, aminek a képernyőképét mellékelem. A programot is felteszem.

    [link]

    A téglalapok a nap 24 óráját jelölik, ahol fehér, ott ki van kapcsolva, ahol piros, ott be van kapcsolva.
    Az alul lévő formmal lehet a ki/bekapcsolást módosítani. Ez PC-s képernyőkép, de telefonon is kipróbáltam.
    A panel a WeMos D1 R2.

    [ Szerkesztve ]

    Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

Új hozzászólás Aktív témák