- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Milyen videókártyát?
- Androidos tablet topic
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- USB Type-C port is van az ASUS ProArt szériás VGA-ján
- Hobby elektronika
- OLED monitor topic
Hirdetés
-
PROHARDVER!
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tankblock
aktív tag
válasz
gordonfreemN #19635 üzenetére
Szia,
nem vagyunk gondolatolvasók (sajnos),
kérdésem az lenne, mi lenne a cél amit el szeretnél érni?Ha csak ideveted a gondolataid felét, nem lesz senki aki segíteni tud, mert mindenki csak találgatni fog. Egy problémára meg van több megoldás.
Küldtem DataSheetet linket abban benne van a ennek a uC a működése.A kódodat feltehetnéd Gitre is publicusan akkor meg tudjuk nézni azon a linken amit ide teszel, és nem kell a fórumot teletenni kóddal
További jó hobbyzást!
Új hozzászólás Aktív témák
- Sony WH-720N aktív zajszűrős fejhallgató.
- HP ZBook Studio 8 WorkStation i7-11850H 16GB 256GB Nvidia Quadro T1200 15.6" FHD IPS 1 év garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3045, 96% Akkumulátor
- Samsung Galaxy A32 128GB Kártyafüggetlen 1 év Garanciával
- ÚJ Lenovo Yoga 7 2-in-1 - 14"WUXGA - Ryzen 7 8840HS - 16GB - 512GB - Win11 - 3 év garancia - MAGYAR
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest