Hirdetés

Aktív témák

  • BloodRay

    veterán

    Kezdek ráérezni erre a T49-re. Vicc, hogy mennyire jó a szintjén. :)
    Remélem a maxos Hellcat is legalább hasonlóan jó lesz, mert akkor lesz két gyilkológép is a mókázásra.
    Tegnap egyik körben meglett a 10 kill T49-el. Egyszerűen nem akartam elhinni mennyire retard a csapatom... Tier 4-6-os csata volt, ahol a 4-ből 3 heavy-nk a sarokban gubbasztott egy ház mögött(Murovanka) népes rajongótáborral és az istennek nem akartak megmozdulni. Már komolyan azt hittem, hogy sztrájkolnak, vagy valami kisegítő iskolás csoport rászabadult a játékra. Az volt a vicc, hogy mikor írtam nekik a csata vége fele(már kevés idő volt vissza), hogy legalább foglalni méltóztassanak ha már nekem nem segítenek, még nekik állt feljebb. Jól megkaptam, hogy fogjam már be és noob vagyok. :D Ha megtalálom a replayt délután felteszem, mert epic szerintem. :DDD

    Ja és ez az a tank(T49), aminél jöhet bármilyen szopógenerátor(nem mintha lenne), akkor is lehet vele alkotni.
    Mellesleg szerintem sincs semmiféle szopóág. Egyszerűen én, mi nem vagyunk elég jók sokszor ahhoz, hogy a random debilek gyenge játékát ellensúlyozzuk. És bizony igen, a random esélyekbe beletartozik az is, hogy 20x egymás után jókkal vagy épp rosszakkal kerüljön össze az ember...

    [ Szerkesztve ]

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Aktív témák