Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szetcsuszott

    aktív tag

    válasz spammer #20402 üzenetére

    Na mindegy, köszönöm szépen a segítséget (megpróbáltam azt a 15.1-es ubit is amit vagy 2 oldallal korábban linkelt a kolléga, azzal is ugyanaz..
    épp szaggat lefele az asztaligépmen a jogtisztátalan win 7 meg a loader, erről ennyit. Mostmár tényleg befejeztem. :( sajnálom pedig, mert tetszett, de nem avygok hajlandó tovább szerelgetni, amiket itt az elmúlt kb 5 napban leírtatok, azt végigcsináltam 12.04-től fölfelé mindegyik ubin, plusz linux minten, és semmi :W
    Újraindítottam a UPC wifimodemet is, hátha..de ugyanúgy semmi. a szomszédok hálózatát se látom. Ha winnel se megy, akkor hardveres gond, de nem hiszem.

    Hát, az a helyzet, hogy szép ez a linuxosdi, de az a benyomásom, hogy olyan mint az olasz veteránautó, hogy annak jó aki szeret szerelni meg hetekig alkatrészre vadászni hozzá a neten.

    Kösz mindent, majd 5-10 év múlva kipróbálom megint, ha lejár a win7 támogatása is, mint az xp-é :R

    Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

Új hozzászólás Aktív témák