Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • turho

    őstag

    Még egy vrr kérdés, aztán kezdem elengedni a témát.
    Mint tudjátok, régebben már írtam nem is egyszer arról, hogy a c728-ason pc-ről csak úgy működik a vrr nálam, hogy gamma-vibrálás van közben. A 70-130 fps közti bemenőjelre a tv így reagál. Rtx3080, előtte kisebb Nvidia kártyák.
    A problémán segíteni sehogyan sem tudtam, és egyik fw verzió sem oldotta meg.
    Van értelme lecserélnem a 3080 vga-t egy AMD 6900 xt-re?
    Vagy ugyanezzel fogok szembesülni ott is?
    Azért is fontos a kérdés, mert egy vagyon volt, meg hosszú ideig spóroltam a videokártyára. (És a tv-re is).
    Ps5 és Xbox series X felhasználók részére is megy a kérdésem: használ valaki c728-at valamelyik top konzollal? Vrr-ben 1440p vagy 4k-ban villódzik, vagy sem?
    (Én főleg COD-okkal játszom, ott mindegyik csinálja).
    Nem ismerem eléggé a 6000 szériás AMD VGA-kat, de olvastam illetve hallottam olyat, hogy az ő HDMI 2.1 kimenetük jobban együttműködik a c728 féle Vrr móddal.

    Azt is szívesen veszem, ha van még tipp vagy jóslat a Vrr problémára. Bár kaptam olyan választ a TCL-től, hogy tudnak róla, illetve majd javítva lesz.

    Ha kilátástalan, úgy is megfontolom, hogy eladom a 65c728-am, és veszek egy gamer szempontból vrr-ben stabilabb Qled vagy Oled tv-t.

Új hozzászólás Aktív témák