Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Müszi

    senior tag


    Üdv ismét!

    Ma megejtette az LG szaki a mainboard cseréjét az 55CX TV-men. Mivel semmilyen ötlete nem volt beállítás ügyileg az orvoslásra így időt sem pazarolt az állítgatásra.
    Mint kiderült felesleges is lett volna mivel a probléma az originál új lappal is fennáll sajnos. :W
    Nem igazán hisz abban hogy ez másnál rendesen mükszik pedig én biztos vagyok benne, hogy nem kamuzott senki nekem ezügyben.
    Megállt a tudomány de továbbítva lesz a probléma az LG szoftver részlege felé és talán egy majdani frissítéssel megoldódik. :F
    Érthetetlen számomra a dolog. Szerelő szerint akár a szolgáltatónak (Digi) is köze lehet a problémához. Én még arra gondolok esetleg, hogy a használt rack-ek egyikével sincs teljesen jóban a TV. Valahonnan megpróbálok beszerezni egy USB 2.0-ás rack-et mert a négyféle típus amelyekkel eddig próbálkoztam mindegyike 3.0-ás volt. Nehezen hinném hogy ez a gond de hátha mégis.
    Sajnálom, hogy ez az apró probléma árnyalja a képet mert minden más tekintetben szuper lenne számunkra ez a készülék. :((

Új hozzászólás Aktív témák