Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomi3

    újonc

    Sziasztok szeretnék kérdezni tőletek, látom itt sokan vannak akik eléggé vágják, ezt a nagy tv-s mizériát. Van nekem egy Samsung Qe55q70 Qled tv-m idén januárban vettem 270e ért 5év garival, akkor úgy gondoltam nem rossz vétel, de lehet hirtelen döntés volt ami max arra épült, hogy mindig samsung volt itthon és jól szolgáltak, viszont ezzel a mostanival kicsit vegyesek a tapasztalataim, feketéje tényleg szép, hangja is elfogadható, viszont amire én 80% használom a foci, nem tudtam jól beállítani, túlszaturáltnak, festményesnek érzem kicsit, meg a mozgáskezelése is talán lehetne jobb,vagy csak én nem értek hozzá...Lényeg amire én használom 80%foci 10%film inkább csak tv hd adás 10% youtube, tehát nincs konzol, meg extra 4k hdr film. Nekem megérné e oledre váltani ezek ismeretében? 400e ft körülig vennék, fél milla, már nekem egy lélektani határ, amit nem szívesen lépnék át, egy 5év alatt elavuló dologért, amit nem is használlok olyan baromi sokat. max ugyan igy 55 mértben lg oled55cx3la néztem de sok rosszat is irtok a panel miatt... szopni meg nincs sok kedvem szervizzel. Szerintetek váltsak, vagy nekem nem éri meg, mert amire használlom nem adna annyival nagyobb élményt, de ha még is igen, lg-sony-pana melyik típusát javasoljátok elsődlegesen a focit szem előtt tartva! Köszönöm a válaszokat előre is!

Új hozzászólás Aktív témák