- Alaposan felpumpálta AI gyorsítójának izmait a Google
- Kisebb "atomreaktort" avatott a Minisforum
- A Microsoft bedurvult, így a jövőben keményen odacsapnak a veszélyes drivereknek
- Scalperektől félti RAM moduljait a Framework
- Drasztikusan lassíthatja a játékokat egyes VGA-kon a Windows 11 új frissítése
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
sff-cucc
csendes tag
Nekem tetszik az otlet, hogy egy meglevo alaplap feltuningolasa aminek ezaltal kihuzodik az elettartalma + egyedibbe es meg ertekesebbe valik a tulajdonosa szemeben. Ha sok ujdonsagot meg meg nem is hasznalna ki, akkor meg foleg.
Ettol fuggetlenul ami az M.2-es SSD-ket illeti, szerintem meg mindig a 3.0-as az ami a legjobban megeri. A sebessegbeli kulonbseg 4.0-n annak lehet eszreveto, aki szaz gigakat mozgat rendszeresen. Egyeb esetben egy sima olcsobb, egyoldalu, 3.0-as ami kevesebbet is fogyaszt es foleg huvosebb is nekem szimpatikusabb. Ezek mind olyan elonyok amik azert szamomra fontosak de 4.0-nal elvesztem ezeket es tobbet is fizetek.
...ettol fuggetlenul a korabban bemutatott Dan A4-ban Seagate Firecuda 520-as gen 4-es M.2 van elol es egyaltalan nem melegszik
Viszont sajnos nem ez a jellemzo es hat meg a 4.0-sok kozott sem volt olcsonak nevezheto.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kaspersky Antivirus és Internet Security Fórum
- Milyen alaplapot vegyek?
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- World of Warships
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Google Pixel topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- RETRO beárazás (mobil, PC, konzol)
- Milyen egeret válasszak?
- Elektromos autók - motorok
- További aktív témák...
- Samsung 2x16GB DDR5 5600MHz SODIMM memória - teljesen ÚJ!
- G.SKILL Trident Z5 RGB 32GB (2x16GB) DDR5 7200MHz
- DDR5 G.SKILL Trident Z5 Neo RGB 6000MHz (AMD EXPO) 32GB - F5-6000J2836G16GX2-TZ5
- KINGSTON FURY 32GB Beast DDR5 5200MHz CL40 KIT KF552C40BBK2-32
- Trident Z5 RGB DDR5-7200 CL34-45-45-115 1.40V 32GB (2x16GB)
- Apple iPhone 14 Pro Max 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! HP EliteBook 745 G6 - Ryzen PRO 5 I 8GB I 256GB SSD I HDMI I 14" FHD I Cam I W10 I Gari!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- Sony Playstation 5 1tb, Újszerű, Dobozával, 12 hónap garanciával
- AKCIÓ! HP EliteBook x360 830 G7 i5-10210U 16GB 512GB 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Viszont sajnos nem ez a jellemzo es hat meg a 4.0-sok kozott sem volt olcsonak nevezheto.

