- Melyik tápegységet vegyem?
- Az AI-piac kivégezte a Micronhoz tartozó Crucialt
- Videós, mozgóképes topik
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Pánik a memóriapiacon
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Ha a koreaiakon múlik, még évekig ingünk-gatyánk rámehet a memóriákra
- Projektor topic
- Milyen notebookot vegyek?
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
misirulez
senior tag
Mikor elérhető lett az Geek A50 plus, gyorsan rendeltem magamnak.
Az USD árfolyam + szállítás + kiegészítők + vám-al(25e) 60e forint lett mire ideért. Én nem fizettem volna ki rá ennyi vám-ot, de faterom kapott értesítőt és elment/elhozta... Lehet ha más rendeli szerencsésebb lesz. Kértek papírt a számlát elküldtem, és elvileg 5e forint alatti tételre nem kéne vám-ot fizetni de mégis a teljes összeget vették alapnak, meg a franc tudja még mit, h ennyire jött ki nekik a matek...Összeraktam nem vagyok tőle különösebben elragadtatva, az asztalon jól mutat de napi szintű hurcoláshoz, nem érzem annyira masszívnak. (nem tudom milyen anyag biztos valami 3d nyomtatott). a gyártóis spec ellenére 90*25mm venti belemegy 4db is akár.
A fóliákat egyelőre le sem szedem, mert lehet h jóárasítva eladó lesz, és megajándékozom magam egy Dan A4, mivel úgy néz ki megint elérhető.Ha valaki budapesten amúgy hasonlóban gondolkodik eljöhet megnézheti, lealkudhatja a nem létező irányárat
(30)
Új hozzászólás Aktív témák
- G.SKILL Trident Z Neo 64GB (2x32GB) DDR4 3600MHz CL16 - 1 év garancia!
- Patriot Viper Elite 5 Ultra - 48GB (2x24) DDR5 6400MHz CL32 - 10 év garancia
- G.SKILL 32GB (2x16) DDR5 7200MHz CL34 - Trident Z5 RGB - 99 hónap garancia
- ASUS Prime B550M-K alaplap 24 hó gari
- Patriot Viper RGB Elite 5 Ultra - 48GB (2x24) DDR5 6000MHz CL28 - 10 év garancia
- Apple iPhone 16 Pro Black Titanium-Használt, karcmentes 99% akku Garancia 2028. 02. 23-ig ONE
- Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 13 128GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- HP EliteBook 840 G7 i5-10210U 16GB 512GB FHD 400nit 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



