Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lionskull

    tag

    válasz HookR #47855 üzenetére

    Köszönöm! Tényleg csúcs kis barebone, az ára sem vészes.
    Amit még lestem az az Intel Nuc gépek Iris 655-el, de az közelében sincs a Vega 11 teljesítményének ha néha játszadoznék. A paneltápos megoldástól nem idegenkedek, csak 120W minőségi felett elszabadul az árazás nagyon, Akygát meg nem akarnék mondjuk.
    Bár azt hiszem az mITX is elég kicsi lesz nekem, házat még nem tudom... Eddig normál ATX towerem van, szokásos 400mm+ magassággal. Szóval kéne valami cube, amibe elképzelésem szerint egy 2400/3400G menne bele, vagy kivárom a tavaszt, hátha jön új apu.
    Lapnak Biostar X470NH egyenlőre a kiszemelt.
    Amikkel még szemezgettem ház ügyben:
    Antec NSK-2480: Elegáns, fekvő ezüst, jó kis tápegységgel. Mondjuk nem annyira klasszikus mini pc ház, asszem állítani sem lehet.
    Silverstone Sugo-SG05/13, ezekbe BQ Sfx 300W vagy Silverstone Strider menne elképzelésem szerint. Háznál nem mennék 20k fölé nagyon, tápegység sem kell nagy, esetleg valami max 450 Gold, ilyesmi.
    Esetleg Thermaltake core V1? Nem vagyok megkötve tápegységgel, hely is akadna.
    Pofás, nem hivalkodó kis törpét tervezek ami aránylag csendben képes jó teljesítményt leadni, nem kell fényorgona.

Új hozzászólás Aktív témák