-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Speed®
#46732
üzenetére
Köszi, és nálam egy ASRock Fatal1ty B450 Gaming-ITX/ac lenne benne az alap! Mondjuk a BT-02B-U3-nak szerintem nagy hibája az 1 slotos VGA hely, ha az ember éppen nem G szériás APU-t akar hajtani. (Milyen 1050 Ti fölötti VGA-t lehetne oda betenni most?
) Az ODD-t kivéve viszont lenne vele egy jó ötletem: beépíteni a lyukba egy direkt oda vágott üveglapot, amin a pirosra állított CPU hűtő fénye kicsit kiszűrődhetne. (Ez nálunk 1000 Ft alatt megvan üveges cégnél.)HookR: A BT-04B-U3-at biztosan kizárnám, mert iszonyatosan zavarna a tudat, hogy nem vártam meg a jobbat, ami majdnem ugyanúgy néz ki.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen TV-t vegyek?
- Pánik a memóriapiacon
- Filmvilág
- Milyen videókártyát?
- OLED monitor topic
- Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) / Counter-Strike 2 (CS2)
- Autós topik
- GoodSpeed: 3I/Atlas: Üstökös vagy idegen civilizáció űrhajója?
- Okos Otthon / Smart Home
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B450M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600XT 8GB Zalman Z1 NEO ADATA 600W
- Felújított Playstation 4 GoldHEN - 9db CSERÉLHETŐ PS4 játékkal (Ghost of Tsushima, GTA V, + sok más)
- Xbox Series X /// 2 TB Model! // Számla + 1 év garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 256GB Gold-1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3964, 100% Akkumulátor
- Sony WH-1000XM5 zajszűrős fejhallgató
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

) Az ODD-t kivéve viszont lenne vele egy jó ötletem: beépíteni a lyukba egy direkt oda vágott üveglapot, amin a pirosra állított CPU hűtő fénye kicsit kiszűrődhetne. (Ez nálunk 1000 Ft alatt megvan üveges cégnél.)

