Hirdetés
- Házimozi belépő szinten
- Először beszélt bővebben az új Xbox konzolról a Microsoft
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- OLED monitor topic
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Hobby elektronika
- Párduc a gépben: teszten az ASUS ExpertBook Ultra
- Nikon Z MILC fényképezőgépcsalád
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Lézervágás, gravírozás
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Pista0001
addikt
Valamit valamiért, nyílván kinek mi a fontos
Bár a méret növekményben nem vagyok biztos, maga a ház alatt és felett a felső kábelezéssel is van "haszontalan" rész, ezek felcserélésével ugyanakkora lesz az egész ház. 
Ja, mégsem, azt hittem, nagyobb hézag van alul a szellőzésnek, bár ha alul elég ennyi befelé, elég lehet felül kifelé is

flashpointer: Nem rossz
Van (többek között) egy 160-as radim, kéne kezdeni vele valamit 
Új hozzászólás Aktív témák
- Keresünk iPhone 15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max
- HP Victus Gaming Laptop INTEL I7-14700HX / RTX 4070 32GB RAM 1TB SSD Gari
- Honor Magic V3 12/512GB - Kártyafüggetlen, Fekete, ÚJSZERŰ - 1 Év garanciával
- Keresünk Galaxy S23/S23+/S23 Ultra/S23 FE
- BESZÁMÍTÁS! Apple iPad Air 5 10.9 64GB WiFi tablet garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Bár a méret növekményben nem vagyok biztos, maga a ház alatt és felett a felső kábelezéssel is van "haszontalan" rész, ezek felcserélésével ugyanakkora lesz az egész ház. 

Van (többek között) egy 160-as radim, kéne kezdeni vele valamit 
