- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- RTX 3060 TI játék csúnyaságok (Stalker 2, Manor Lords)
- Vezetékes FEJhallgatók
- Az MSI legfrissebb grafikus kártyái push-pull hűtést kaptak
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Projektor topic
- AMD Navi Radeon™ RX 6xxx sorozat
- Milyen Android TV boxot vegyek?
Hirdetés
Köszönjük a sok biztatást, támogatást! Utolsó pillanat a féláras hirdetésfeladásra, előfizetésre!
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16939776
törölt tag
válasz
#25954560 #41397 üzenetére
75x2,5mm vékony kötegelővel korbácsba lehet rendezni, nem kell rátépni elsőre, formálható marad nyomkodással, hajlítással, akár erősebb ívet is tudsz bele tenni. Amikor elégedett vagy picit jobban meghúzod +2-3 kattanás, és egy elég merev pászma lesz a vége. Egy új és éles sniccerből kiengedsz 5mm és szépen lassan, kis erővel le lehet vágni a felesleget, még szép is lesz.
Ennél helytakarékosabb, tömörebb megoldást nem tudok.
A CPU tápkábelből a 4 pin(144W) is elbír alapon a processzorral, ha adtak ilyet hozzá nyugodtan használhatod a 8 szálas helyett, kevesebb a kóc.
A VGA tápkábele nagyon nyűgösnek látszik, ebből eredménytelen kínlódás helyett, hardveres próba és elégedettség kialakulása után csináltatnék megfelelő hosszút(4<->6 Pin-el a végein), úgy hogy L alakban az előlap mögött el lehessen vezetni a VGA-hoz.
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- MW2 - MW3 játékosok baráti köre
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xbox Series X|S
- Netfone
- RTX 3060 TI játék csúnyaságok (Stalker 2, Manor Lords)
- Vezetékes FEJhallgatók
- Autós topik
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Xiaomi Mi 8 - így csinálunk csúcsmodellt Mi
- További aktív témák...
- Acer TravelMate P214 i3-1115G4 8GB 256GB 14" FHD 1év garancia
- iKing.Hu - Honor Magic V2 Black Használt, karcmentes állapotban 16 GB RAM / 512 GB tárhely
- 18 éve! Billentyűzet magyarítás magyarosítás. Festés vagy lézerezés és egyebek! 3 lehetőség is van.
- Bomba ár! Dell Latitude 5495 - Ryzen 5 I 16GB I 256SSD I 14" FHD I HDMI I Radeon I Cam I W10 I Gari
- Egyedi ékszerdobozka
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest