- Mégis mi értelme az Xbox PC-nek, ha limitálja a hardverválasztékot?
- Milyen monitort vegyek?
- Mikrokontrollerek Arduino környezetben (programozás, építés, tippek)
- Vezetékes FEJhallgatók
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- IFA 2025: e-bringa után e-láb
- Milyen processzort vegyek?
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Nem okoz az adattárolón hibát a Windows 11 augusztusi frissítése
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Gaben01
őstag
Ma átköltöztettem a konfigom az Elite 130-ba.Hazudnék,ha azt mondanám,hogy flottul ment,párszor szétszedtem és összeraktam,mire úgy ahogy elfogadható lett.Az papíron nagyon frankó,hogy bele lehet pakolni 2 x 3,5" hdd-t meg 1db ssd-t,de a gyakorlat egy kicsit mást mutat.Fizikailag befér ugyan mind a 3, viszont a kábelezés már erősen szívás,főleg a bequiet táp hengeres,harisnyázott kábeleivel.Valószínűleg lapított tápkábelekkel egy fokkal egyszerűbb lenne,de a harisnyázás miatt az én tápom kábelei elég merevek.A csatlakozók eloszlásáról nem is beszélve.Már a múlt héten futottam egy kört a tápos topikban,hogy mire lenne érdemes cserélni - a kevesebb kábel miatt - de nem lettem sokkal okosabb.
Érdekes,hogy a ház specifikációja alapján nem fért volna be a lapom ha az axp-100-on a bequiet shadow wings van,ehhez képest koppra pont befért a táp alá.Ennek ellenére lecseréltem a ventit a gyári thermalrightra, a bordáról szív és a tápba fúj.A prodigy eddig az asztal alatt volt és teljesen néma volt,ez most fölkerült az asztalra,de alig hallható a hangja.A hőfokok alig változtak, 1-2 fokkal melegebbek idle a magok,terhelve még nem próbáltam.
Összességében elégedett vagyok,de a tápot lehet hogy cserélni fogom a későbbiekben vagy egy kisebbre kevesebb kábellel,vagy egy modulárisra, illetve a hdd-k elhelyezésén és rögzítésén még agyalni fogok (jelenleg csak egyféleképpen rögzíthetőek,ami kábelezés szempontjából nem túl szerencsés).
Képek hamarosan.
Új hozzászólás Aktív témák
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Mégis mi értelme az Xbox PC-nek, ha limitálja a hardverválasztékot?
- Milyen monitort vegyek?
- Mikrokontrollerek Arduino környezetben (programozás, építés, tippek)
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Vezetékes FEJhallgatók
- Gumi és felni topik
- LEGO klub
- Fotók, videók mobillal
- Okos Otthon / Smart Home
- További aktív témák...
- LG 55G3 - 55" OLED evo - 4K 120Hz 0.1ms - MLA - 2000 Nits - NVIDIA G-Sync - AMD FreeSync - HDMI 2.1
- Apple iPhone 16e 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! Honor 90 Lite/Honor 90/Honor Magic5 Lite/Honor Magic6 Lite/Honor Magic5 Pro
- Fujitsu USB Port Replicator PR09 docking station (1x5K vagy 2x4K felbontás) (DisplayLink)
- BESZÁMÍTÁS! Asus H310M i3 9100F 16GB DDR4 120GB SSD 500GB HDD GTX 970 4GB Zalman ZM-T7 FSP 400W
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest