Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sz.Péter

    tag

    válasz jacint78 #49205 üzenetére

    Amúgy tudod menyi torzitása van,nem a lemeznek,mert ott a cd nek is van föleg ha sérült.Annak a tapasztalati értéke amit hangoztatsz kb anyi értelme,mint amikor valaki,kijelenti,hogz a 20Mpixeles telója több ,és természetesen jobb képet csinál (mivel több a pixel) mint a profi feleanyit tudó profi dslr.Ennek semi értelme.Nekem volt high end pioneer ct 91a referencia magnóm,azt a technológiát már valóban egy 10 ével ezelötti mp3 is leverte.Viszont a dual lemezjátszom ortofon hangszedövel,külön pf elerősitövel,és egy 45 fordulatú decca felvételel nagyot tud ütni.Azt gondolom,hogy a mai digitális technika jò pàr ève van màr olyan szinten mint az LP,és sokkal olcsóbb.
    De 20 éve szerencsés voltam,és elhozták a Hyattbe a B&W Nautilust.Nem is tudom,hony db mono blokk erölkövel kötöték össze,egy csúcs accuphase cd vel,ami anno 2milla volt,ezután egy töredék árában lévö Linn lp vel,az cc 300 volt anno.Mindenki megdöbbenésére a a Linn porrá alázta az akkori digitális csúcstechnikát.Vagy hallgas meg egy Kraftwerk,vagy J.M.J csöves szintit,akár cd röl.Nem véletlènül használtak,talán még ma is az ürtechnikában csöves rendszert,pedig müszakilag mindenben rosszabb a mérések alapján.Szóval kicsit öszetett,talán egyszer meghallhatsz egy Jobb Lp is.

Új hozzászólás Aktív témák