Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz Mankó #40441 üzenetére

    Melyik ez a beárazod topik ?

    Tüzfal win 7 beépített, antivirus MS Security Essentials

    (#40443) Drughi
    Milyen lapod van ?
    A sebességek sata 2 esre emlékeztetnek
    Mérhetnél egyet úgy, hogy átteszed fill 1 ra vagy mire felülről a második ra, mivel SF es a vezérlő így jön ki a gyárihoz hasonló sebesség

    (#40442) q8
    A rendszer pörgösebb lesz valamivel, ha a közeljövőben nem tervezel gépet cserélni, akkor semmi esetre sem vennék drága megjhajtót

    (#40452) Egon
    A 15 öst még nem néztem, mert amit lekaptam nem indult el ...
    Nekem a tekeréssel vannak bajaim, csinálok egy pár kattintást és hosszú mp ek mire történik valami, pedig a gépem nem gyenge !
    Most, hogy benne van a samu 830 annak a második particiója a forrás, a cél meg egy normál hdd, és sokkal vidámabb a dolog, de nem akarom kinyirni a ssd met, ezért gondoltam, hogy beszerzek egyet csak erre a célra, azt hadd menjen, birja amíg birja.
    Még próbálkozom slc set keríteni, de ha nem megy akkor megy bele egy mlc, valszeg vertex 3 vagy 4, esetleg másik fajta

    (#40455) Najz
    A D hez van keret, míg a másik csak maga a meghajtó, de ennyit nem ér egy keret, én a simát vettem, és behjítottam a gépházba mindenféle keret nélkül

    (#40457) puttonyos
    Jól gondolod

    (#40458) jakos73
    Szerintem fogadd el hogy ebben a gépben ennyit megy, még így is gyorsabb mint egy noti hdd

    (#40468) Faterkam
    Gyorsabban éri el a swap file-t, és tempet ha használja, na ezért nem érdemes ezeket hdd re átteni, mert elveszted az ssd értelmét

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Aktív témák