Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adika4444

    addikt

    Sziasztok!

    Van egy Asus X54HY-SO120D notim, Intel(R) Core(TM) i3-2330M 2.20GHz-s procival.

    Lennének róla kérdéseim
    1. Szeretnék Windows-t USB-ről telepíteni, ez megoldható ezen a gépen? Mert nekem eddig nem sikerült.
    2. Érdemes benne ramot bővíteni? Azt írja Aida64, hogy max. 16 gb-t visz, érdemes esetleg +4 gb 1333-as Kingstont belerakni?
    3. És a harmadik az elsőből következik. Ha lehetséges rajta az USB-s telepítés, akkor ebben is gondolom minden akadály nélkül lehet a HDD helyére SSD-t, a DVD helyére meg HDD-t rakni, igaz?

    Amúgy itt, mármint noti ajánlós topikban írva van, hogy az Asus X sorozatú gépek nem ajánlottak, nekem 2011 óta tökéletesen megy, imádom, eddigi legjobb notebook amivel találkoztam eddig hosszútávon.
    Egyedül egy 7200-as 500 gb-os Western Digital Scorpio Black lett téve bele, 320 gb és az 5400 kevéske volt.
    Ja és még valami. Jelenleg az aksi teljesen tönkrement, így kivéve használom.
    Nem lesz ettől a gépnek baja? Vagy tegyem bele vissza, esetleg vásároljak egy új akkut? Szeretném minél jobban óvni ezt a jó kis gépet.
    Végére meg egy kíváncsiság kérdés, volt ebből I5-ös variáns a maga idejében?
    Köszi a válaszkákat!

    üdv, adika4444

Új hozzászólás Aktív témák