- Computex 2026: nehéz volt visszahozni a Ryzen 7 5800X3D-t
- DUNE médialejátszók topicja
- VR topik
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Milyen asztali médialejátszót?
- Milyen egeret válasszak?
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
-
40989 - 40901
40989 - 40901 40900 - 40801 40800 - 40701 40700 - 40601 40600 - 40501 40500 - 40401 40400 - 40301 40300 - 40201 40200 - 40101 40100 - 40001 40000 - 39901 39900 - 39801 39800 - 39701 39700 - 39601 39600 - 39501 39500 - 39401 39400 - 39301 39300 - 39201 39200 - 39101 39100 - 39001 39000 - 38901 38900 - 38801 38800 - 38701 38700 - 38601 38600 - 38501 38500 - 38401 38400 - 38301 38300 - 38201 38200 - 38101 38100 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
golya32
senior tag
Sziasztok! Ha már telefonos kérdéskörben járunk.....nevelt lányom almáskája, 13-as iphone rendetlenkedik. Random térerő problémákkal örvendeztet meg bennünket...egyszer-egyszer hívható a telefon, de a következő hívás már csak a jellegzetes digitális recseg ropogással megy le. Aztán hazajön a lányka a városból falura, és mintha elvágták volna a problémát.....nemhiába a falusi ájer még a szifont is gyógyítja!
Szeretném megnézetni a telefont hozzáértő szervizessel, aki nem csak ámítja a vasat!?.
Tudtok olyan szervizt ahol esetleg be is mérik az antennás modul érzékenységét?
Köszönöm előre is a segítségeteket!Első körben inkább másik szolgáltatóval kellene probálkozni, pl nálam csak a one megy jól falun, a többi mindig térerő hiányt ír. Nekem 15plus van.
-
xcel2000
aktív tag
Sziasztok kollégák!
Valakit érdekelhet egy ilyen kicsi játszogatós tv?
[Hisense 55 col 144hz] -
Dryman
őstag
Sziasztok! Ha már telefonos kérdéskörben járunk.....nevelt lányom almáskája, 13-as iphone rendetlenkedik. Random térerő problémákkal örvendeztet meg bennünket...egyszer-egyszer hívható a telefon, de a következő hívás már csak a jellegzetes digitális recseg ropogással megy le. Aztán hazajön a lányka a városból falura, és mintha elvágták volna a problémát.....nemhiába a falusi ájer még a szifont is gyógyítja!
Szeretném megnézetni a telefont hozzáértő szervizessel, aki nem csak ámítja a vasat!?.
Tudtok olyan szervizt ahol esetleg be is mérik az antennás modul érzékenységét?
Köszönöm előre is a segítségeteket! -
Emu
őstag
Köszi mindenki, telefonálok egy kört
-
nsban
tag
Nekem az Aptel csinálta a Szent Imrén úton. 3 helyet hívtam, ők adták a legjobb árat és vihettem egyből.
Aztán pár nap múlva elfelejtettem hogy már nem vízálló és csináltam vele egy víz alatti videót.
RIP.
De biztos meg tudják csinálni úgy is, hogy megmaradjon a vízálósság.Plusz infó: Aptel pár hete elköltözött a Szauter Lakóparkba.
-
kovacsroli
senior tag
Nekem az Aptel csinálta a Szent Imrén úton. 3 helyet hívtam, ők adták a legjobb árat és vihettem egyből.
Aztán pár nap múlva elfelejtettem hogy már nem vízálló és csináltam vele egy víz alatti videót.
RIP.
De biztos meg tudják csinálni úgy is, hogy megmaradjon a vízálósság. -
tserrof77
őstag
Moldován Pisti a szódásszifonnál (azt hiszem Sef-Tel néven) vagy a Bence a Tartozékboltban (Batthyány tér) Mindkét esetben hivatkozz rám

-
Emu
őstag
Sziasztok!
Van egy Xiaomi 13T-m, bár most lesz 3 éves, de jól teszi a dolgát ezért szeretném megnyújtani az élettartamát egy akku cserével. Tudtok bárkit ajánlani Győrben, aki foglalkozik vele(és esetlegesen ha az IP védettség is megmaradna, annak is örülnék
) ? -
kovacsroli
senior tag
Sziasztok,
Társasházi lépcsőház ajtaját cserélnénk. Csak az új ajtó (alumínium) beszerzésére keresek megbízható forrást, a szerelést megoldjuk. A nagyobb győri cégektől már kértem árat. Akinek esetleg van ismerőse aki ezzel foglalkozik, légyszi jelezze.

-
Villa7
aktív tag
Sziasztok,
Ajánlott ablakost keresek, aki 1 ablakot is cserél , nem csak összeset. -
nsban
tag
-
envagyok
veterán
-
Coyot
őstag
Ajánlott vizes emberetek van? Panelban kéne kicserélni egy főcsapot, meg 3 sarokszelepet.
-
ladopapa72
csendes tag
-
Dorien
veterán
-
evitiguF
senior tag
Klímást tudtok ajánlani?
szobába, nem autó
személyes tapasztalat alapján, ha lehet, keresőbe én is látom a találatokat -
Dorien
veterán
-
Hannibhál
őstag
Hejhó!
robogó szerelőt keresek, olyat aki egy vespa 2t-t megcsinálna. Nagy baja elv nincs, de én kuka vagyok hozzá, s időm sincs rá, de asszonypajtás már használná
Köszi a tippeket előre is!
-
okiDoki
aktív tag
-
okiDoki
aktív tag
-
Dorien
veterán
-
kiszi07
senior tag
-
Balinov
titán
-
xcel2000
aktív tag
-
Dorien
veterán
Ez elég Hi-Sec akkor. Még te se jutsz be.
Letörik a kilincs, vazz... -
xcel2000
aktív tag
Sziasztok!
Akad valakinél egy ilyen Hi-Sec ajtókilincs Győr vagy környékén? Elég lenne csak maga a kar mert letört.
Rendelés az abban az esetben opció ha nem találok a közelben, mert így nehézkes a bejutás
-
BaKeSZ87
őstag
Üdv mindenkinek!
Van egy eladó monitorom, LG 27mp59g-p, full HD, IPS, 27", 75hz, 20.000 Ft környékén gondoltam eladni, ha valakit érdekel privátban zaklasson
-
zozyk
addikt
Halihó
Holnap délelőtt valaki tudna nekem egy utp csatit feldobni a kábel végére?
Valahol van hozzá fogóm de nem találom.
Csatlakozó is kellene.
Természetesen viszem ahová kell.
-
golya32
senior tag
Kymco robogo szerelő kellene, tudtok valakit ajánlani?
-
Coyot
őstag
-
doc
nagyúr
gyari uj, marmint eredeti Apple akksi? az ugy nem is rossz, koszi

-
Coyot
őstag
Tipusfüggő, én 18 ezertől fizettem 27 ig, de volt itt 5s, 6, 8as iphone is amit most anyum használ, van 11 es meg egy 15 is. Gyári új akkut kap és mintha új lenne azt tudja.
edittt: jah a 15 ben még gyári akksi van az még nem volt

-
doc
nagyúr
mennyibe faj egy ilyen, es utana mennyire hozza a gyari, uj uzemidot? az en 14Promban is eleg oregecske mar az akksi igy 3.5 ev utan...
-
Coyot
őstag
Én mindig hozzájuk megyek ha 3 év után fáradtabb az akksi mint szeretném, eddig nem volt soha gondom pedig a család összes telefonjában ők cseréltek akksit eddig - más bajunk meg nem volt a szifonokkal sosem szerencsére.
-
Balinov
titán
Ahhoz van egy 5080am van most - nem eltitkolva hogy igy évek után valami kis esti gaming időt adnék magamnak

Deee igen, házi AI asszisztens az egy alapvetően jó cél, csak fusson lokálisan, a kisebb modellek mennek CPU-n is, de a hang modulokkal azért még van baj ahogy nézem. Pedig menő lenne beállni az előétrben az okostükör elé beszélgetni Jarvissal az meg mutogatná ami engem érdekel

ah, lottoznom kene
multkor irtak a PVE topikba, hogy van olyan AI amit akar igpu-n is lehet futtatni, de annyi macera lenne nekem, az en kozepkezdo proxmox, docker, linux tudasommal, hogy inkabb bele se keztem
Van benne racio, free plan-ekbol hamar bele lehet futni, hogy kiakasztod a free credited es tobb orat kell varni, hogy lehessen az AI-s troubleshootot folytatni. Talaltam ugyan ilyen szurkezonas csetpeti pro accountot ocoert, de az multi-acc miatt macera es az hosszutavon memory miatt nem az igazi (pl csinalnom kellett egy txt-t, ami tartalmazza a komplett PVE setupomat, VM/LXC-k beallitasait, arr stack, dispatchar, Jellyseer, Arcane volumokat, puid/guid/TZ beallitasokat, anyamkinjat...Inkabb hagytam a fas*ba az egesz greymarket AI-t es beleugrottam a GPT Go-ba, 8€/ho, full legalis es teljesen hasznalhato (kevesebb mint 1/2 doboz cigi itteni ara) Most konkretan a 3rd printer kalibralas, Orca, PLA/Fusion/FreeCad temaba nyaggatom a Go-t, teljesen megelegedve
-
Coyot
őstag
Ahhoz van egy 5080am van most - nem eltitkolva hogy igy évek után valami kis esti gaming időt adnék magamnak

Deee igen, házi AI asszisztens az egy alapvetően jó cél, csak fusson lokálisan, a kisebb modellek mennek CPU-n is, de a hang modulokkal azért még van baj ahogy nézem. Pedig menő lenne beállni az előétrben az okostükör elé beszélgetni Jarvissal az meg mutogatná ami engem érdekel

-
Dorien
veterán
-
Viperator
őstag
Pálinkás jó reggelt, Urak!
Iphone szervízt tudtok ajánlani?
Előre is köszi a választ!
-
Balinov
titán
-
BalooTM
tag
-
Coyot
őstag
-
okiDoki
aktív tag
És ha csak 720p-ben néznéd a pornót?
-
Coyot
őstag
32GB ram és CPU power sem ártana bele, nagyon gyengék hozzá. egy 96GB ramos clusteren már tudok az érdeklődési körömnek megfelelő akármiket is futattani
főleg ha van mellé 18 mag 36 szál. Ezt 3 ilyen micro gép tudja kb és a fogyasztásuk 3-6W idle. -
kbhuinfo
tag
-
golya32
senior tag
Nekem 30at

Írtam privátot.
-
sladka_pani
senior tag
-
Viperator
őstag
Tudtok ajánlani szakembert, aki meg tudja javítani Honor Magic Pro mobilt?
Előre is köszönöm!

-
golya32
senior tag
-
Coyot
őstag
-
Coyot
őstag
-
zolnagy
őstag
Drágáim!
Nagy bajba vagyok, tud valaki Győrben olyan embert akinél kilóra/halomra vannak micro pc-k (mint Dell Optiplex micro, vagy HP EliteDesk Mini, stb..)? Voltak régen többen is akiknek nagyon sok ilyen céges lerámolt hanyatló nyugati import készlete volt. Őket keresem. Ha valaki ismeri tudja, ne tartsa magában

xcel2000 kollégának voltak még fél éve. Több is. Érdemes rákérdezni
-
tserrof77
őstag
-
Jazzos
őstag
-
Coyot
őstag
-
Jazzos
őstag
Drágáim!
Nagy bajba vagyok, tud valaki Győrben olyan embert akinél kilóra/halomra vannak micro pc-k (mint Dell Optiplex micro, vagy HP EliteDesk Mini, stb..)? Voltak régen többen is akiknek nagyon sok ilyen céges lerámolt hanyatló nyugati import készlete volt. Őket keresem. Ha valaki ismeri tudja, ne tartsa magában

Nekem van 1 db Prodesk 600 G4 mini-m, természetesen mocsok drágán. Ilyen xart szeretnél?
-
Coyot
őstag
https://hardverapro.hu/apro/lenovo_m800_sff_felgepek_eladok_2/friss.html
tseroff kollegát néztem, de nekem ezek az egész kicsi kis szarok érdekesek:

-
ladopapa72
csendes tag
Drágáim!
Nagy bajba vagyok, tud valaki Győrben olyan embert akinél kilóra/halomra vannak micro pc-k (mint Dell Optiplex micro, vagy HP EliteDesk Mini, stb..)? Voltak régen többen is akiknek nagyon sok ilyen céges lerámolt hanyatló nyugati import készlete volt. Őket keresem. Ha valaki ismeri tudja, ne tartsa magában

https://hardverapro.hu/apro/lenovo_m800_sff_felgepek_eladok_2/friss.html
-
Coyot
őstag
Drágáim!
Nagy bajba vagyok, tud valaki Győrben olyan embert akinél kilóra/halomra vannak micro pc-k (mint Dell Optiplex micro, vagy HP EliteDesk Mini, stb..)? Voltak régen többen is akiknek nagyon sok ilyen céges lerámolt hanyatló nyugati import készlete volt. Őket keresem. Ha valaki ismeri tudja, ne tartsa magában

-
Joker88
őstag
-
zozyk
addikt
-
DelArco
senior tag
-
golya32
senior tag
-
zozyk
addikt
-
golya32
senior tag
-
Dorien
veterán
Ex-kollégát a Phoenix Pharma gyógyszerszállító céghez vették fel. Győr, Szabolcska u. 3.
-
zozyk
addikt
Srácok, nem tudtok valami fasza sofőrállást?

Még van 2 hét felmondási időm a Matusznál és igazából válogatni lehet a helyek között de még nem tudom, mit is akarok csinálni.
-
PociAti
őstag
Köszi, megkérdezem őket.
Bíztam abban, hátha ismer valaki magánszemélyt, aki hobbiból foglalkozik ilyennel, és akkor nem épül bele a végső árba a titkárnő műkörmöse is.
Meg ötlet indítónak jó volt, eszembe jutott róla a Fias-Párkányi, ők árulnak 18650-es Li-Ion akkukat, hátha ismernek valami visszatérő vevőt, aki ezzel foglalkozik.
https://vartaelembolt.hu/ -
Dorien
veterán
-
Dorien
veterán
Fú te ez sem mai gép. Nekem is valami ilyesmim van (évek óta be se kapcsoltam), Win7 óta új Win-t nem lehet már rá telepíteni elv a wifi modulja miatt. Irdatlan sokat nyüstöltem és az akksija 7 év után is 2 órát elketyegett. Nekem igazi igásló volt az a gép, és baromi szép állapotban is van. Ubuntu-val használtam már a végén.
Én 2019 decemberében vettem Jambától használt Medion Akoya 17" notit, a mai napig tök jó az akksija. Szerintem másfél órát biztosan bír, de lehet, hogy többet is...
-
Dorien
veterán
Győrben ismertek olyan személyt, aki 18600-as akkucsomagot cserél kisgépekben?
Van egy állóporszívó, ami 70%-os töltöttség környékén már kikapcsol.
Egy öreg Bosch állóporszívóban egy veszprémi illetővel már kicseréltettem, azóta is remekül működik, de ezt a Xiaomit inkább nem postáztatnám oda-vissza, jó lenne helyben megoldani. Elég nagy ez a város, csak van aki ezzel foglalkozik.Tipp: [link]
-
DelArco
senior tag
&Coyot
Igazatok van. Szeretni még szeretem csak már nem bírom. Leálltam már pár éve. Csak a sör de ez ugye nem számít
Zozyk:
omg omg.
Neked megvan még az? Valamikor nemrég ~15éve kerestem de nem találtam már meg sajnos. Mondjuk nem tudom hogy ilyen öregen meg merjem e nézni. Akkoriban elég sok hülyeséget beszéltem. Bár ez azóta nem változott. -
sotetlovag97
tag
-
Coyot
őstag
-
zozyk
addikt
-
PociAti
őstag
Győrben ismertek olyan személyt, aki 18600-as akkucsomagot cserél kisgépekben?
Van egy állóporszívó, ami 70%-os töltöttség környékén már kikapcsol.
Egy öreg Bosch állóporszívóban egy veszprémi illetővel már kicseréltettem, azóta is remekül működik, de ezt a Xiaomit inkább nem postáztatnám oda-vissza, jó lenne helyben megoldani. Elég nagy ez a város, csak van aki ezzel foglalkozik. -
Bobrooney
senior tag
Nekem ez volt Samsung NP300V5A NP300V5A-S06HU, ennek bírta mindene mint a disznó, iszonyat sokat dolgoztam vele, és rengeteget cipeltem. Lehet el is rakom emlékbe

-
tserrof77
őstag
Ezeknek a gyenge pontja az elbaltázott zsanér rögzítése volt a palmrest felől. Ha nekiállt kotyogni, előbb-utóbb ki is tört
Nagyon sok ilyet javítottam... -
Vérboci
addikt
Azért ez nem semmi teljesítmény.
2012-ben újonnan került a családba. Ezen win10(szerintem nem a 8)fut már.
Egy 4-5 éve lett elrakva a szekrénybe, azóta hozzá sem lett nyúlva, az akkuja már eléggé hanyatló állapotban volt, kapott újat, így a stabil 2-3 óra minimum megvan.
Nálunk a használat inkább a fedlap szélén látható, ahol sokat pihent a csukló, de ezen kívül működik szépen.Szintén zenész... Egy Samsung NP300E5A-S07HU van 2012 óta a birtokomban, 2 órás eredeti akku, win 10. Hibátlan. Ha nem is napi, de heti használatban van.
-
tserrof77
őstag
Azért ez nem semmi teljesítmény.
2012-ben újonnan került a családba. Ezen win10(szerintem nem a 8)fut már.
Egy 4-5 éve lett elrakva a szekrénybe, azóta hozzá sem lett nyúlva, az akkuja már eléggé hanyatló állapotban volt, kapott újat, így a stabil 2-3 óra minimum megvan.
Nálunk a használat inkább a fedlap szélén látható, ahol sokat pihent a csukló, de ezen kívül működik szépen.Inkább PÜ

-
sotetlovag97
tag
Fú te ez sem mai gép. Nekem is valami ilyesmim van (évek óta be se kapcsoltam), Win7 óta új Win-t nem lehet már rá telepíteni elv a wifi modulja miatt. Irdatlan sokat nyüstöltem és az akksija 7 év után is 2 órát elketyegett. Nekem igazi igásló volt az a gép, és baromi szép állapotban is van. Ubuntu-val használtam már a végén.
Azért ez nem semmi teljesítmény.
2012-ben újonnan került a családba. Ezen win10(szerintem nem a 8)fut már.
Egy 4-5 éve lett elrakva a szekrénybe, azóta hozzá sem lett nyúlva, az akkuja már eléggé hanyatló állapotban volt, kapott újat, így a stabil 2-3 óra minimum megvan.
Nálunk a használat inkább a fedlap szélén látható, ahol sokat pihent a csukló, de ezen kívül működik szépen. -
Bobrooney
senior tag
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy van esetleg valakinek új, vagy alig hasznát 2,5-ös SSD vagy HDD esetlegesen?
SSD esetén elég a 200-500 gb közötti tárhely, HDD esetén akár 500-1000gb is lehet. 20.000 forint a plafon, amiért vennék.
Egy Samsung NP350v5c-t szeretnének kicsit felfrissíteni.Láttam, hogy vannak hardveraprón is, de lokálpatrióta maradnék és ha lehet, akkor fórumtárstól vennék.
Fú te ez sem mai gép. Nekem is valami ilyesmim van (évek óta be se kapcsoltam), Win7 óta új Win-t nem lehet már rá telepíteni elv a wifi modulja miatt. Irdatlan sokat nyüstöltem és az akksija 7 év után is 2 órát elketyegett. Nekem igazi igásló volt az a gép, és baromi szép állapotban is van. Ubuntu-val használtam már a végén.
-
sotetlovag97
tag
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy van esetleg valakinek új, vagy alig hasznát 2,5-ös SSD vagy HDD esetlegesen?
SSD esetén elég a 200-500 gb közötti tárhely, HDD esetén akár 500-1000gb is lehet. 20.000 forint a plafon, amiért vennék.
Egy Samsung NP350v5c-t szeretnének kicsit felfrissíteni.Láttam, hogy vannak hardveraprón is, de lokálpatrióta maradnék és ha lehet, akkor fórumtárstól vennék.
-
okiDoki
aktív tag
-
Jazzos
őstag
Valami gond van a fórummal? 15-20 évvel ezelőtti avatarokat és neveket látok.

-
DelArco
senior tag
-
okiDoki
aktív tag
-
Dorien
veterán
-
DelArco
senior tag
Pot gelt napt!
Én sem olvastam ezt mostanában
-
okiDoki
aktív tag
Új hozzászólás Aktív témák
-
40989 - 40901
40989 - 40901 40900 - 40801 40800 - 40701 40700 - 40601 40600 - 40501 40500 - 40401 40400 - 40301 40300 - 40201 40200 - 40101 40100 - 40001 40000 - 39901 39900 - 39801 39800 - 39701 39700 - 39601 39600 - 39501 39500 - 39401 39400 - 39301 39300 - 39201 39200 - 39101 39100 - 39001 39000 - 38901 38900 - 38801 38800 - 38701 38700 - 38601 38600 - 38501 38500 - 38401 38400 - 38301 38300 - 38201 38200 - 38101 38100 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- AliExpress tapasztalatok
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Xbox Series X|S
- Linux kezdőknek
- Pécs és környéke adok-veszek-beszélgetek
- CADA, Polymobil, és más építőkockák
- Computex 2026: nehéz volt visszahozni a Ryzen 7 5800X3D-t
- Fűnyíró topik
- További aktív témák...
- LG UltraGear 32GQ600-B 32 colos, ívelt kijelző QHD (2560 1440) felbontás 180Hz képfrissítés 1ms
- Gamer Pc! I7-12700KF/RTX 3080 10GB/1TB Nvme SSD/Fury RGB RAM 16GB 3200Mhz +LG 32'180Hz ívelt monitor
- Raidmax Coba Power 1000W Gold Plus 80+
- Intel gamer konfig szinte új.
- iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black független
- 233 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080
- Nvidia Quadro FX570
- 265 - Lenovo ThinkBook 16 (G6 ABP) - AMD Ryzen 5 7530U, no GPU
- Realme GT 7 Pro 5G Mars Orange 12/256GB használt karcmentes 6 hónap garancia
- AKCIÓ! Samsung M7 32 UHD VA 60Hz 4ms monitor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
) ?







