- Vezetékes FEJhallgatók
- Hisense LCD és LED TV-k
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- TCL LCD és LED TV-k
- Dual Mode-os IPS monitorral adott magáról életjelet a Gigabyte
- Milyen házat vegyek?
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Milyen videókártyát?
- Azonnali notebookos kérdések órája
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
-
PROHARDVER!
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Janos250
őstag
válasz
lanszelot #20426 üzenetére
Az ilyen multishieldek alapvetően jók, sok minden van rajtuk. Ha nem a gyári programját használod, akkor valóban jó lesz sok mindenre.
Viszont idővel majd bizonyára átállsz az UNO-nál korszerűbb lapra, és akkor látod majd, mennyivel egyszerűbb lesz az életed, nagyjából ugyanannyi pénzből.
Breadboard:
Én ezért csináltattam az ESP32-mhöz panelt, amin sok minden rajtavan, és ha lehet, azt használom. Terveztem már a neten fennlévő, egészen jónak tűnő panelt is csináltatni, de egyelőre az még elmaradt. A 10 db. panel volt 5 $ (0.5 $ /db. , ha 10-et csináltattam.) igaz, hogy 3-4-nél többet nem használok, a többi megy a szemetesbe, de így is sokat segít. Bár a szállítás sajnos elég drága.
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! ASRock A520M R3 3100 16GB DDR4 512GB SSD RX 6500XT 4GB BitFenix Neos Thermaltake 500W
- Telefon szerviz helyben - Gyors javítás, akár 30 perc alatt!
- Csere-Beszámítás! Asus Tuf Gamer laptop! R5 3550H / GTX 1650 / 8GB DDR4 / 500GB SSD
- Dixit 4 Eredet (bontatlan, fóliás kártyacsomag)
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max/
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged