Hirdetés
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Apple MacBook
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Augusztusi hardverszuflé
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
PROHARDVER!
Az AMD vs. INTEL vs. NVIDIA topikban - ami eredetileg VGA topik volt - felmerült, hogy ne legyen a VGA-ra korlátozva a beszélgetés. Tekintettel arra, hogy ez a topik jóval kisebb forgalmú, így ezt most bezárjuk, és a másik topikkal összevonva ott folytatódik tovább a CPU, processzor téma is.
Aktív témák
-
NoMix
tag
"AMD-nél régebben erre két egyszerűbb mag egy egységbe integrálását alkalmazták. Most is elvileg teljesen más az AMD hyperthreading mint az Intel?"
Azért:
A szoftver gyártóknak szól hogy mennyi szálat mutasson a feladat kezelő, ennek csak reklám szinten van értelme. Maga a HyperTrading egy memória switch (memória vezérlő) ami kapcsolási feladatokat lát el a memória szálak között. Ennek az a feladata processzorban hogy a feldolgozó egységeket több szálra ossza szét tehát ha van 100 feldolgozó egység akkor 200 útvonalra ossza ki. Az Intel HT az egy IBM HT2 de az IBM POWER processzoraiban már régóta ismert a HT4 és a HT8.
Aktív témák
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Telekom mobilszolgáltatások
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Huawei P20 Pro - profit csinál minden fotósból
- Információbiztonság, kiberbiztonság, adatvédelem
- Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) / Counter-Strike 2 (CS2)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Robocop – Rogue City: Unfinished Business teszt
- AliExpress tapasztalatok
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- További aktív témák...
- LG 27CN650N-6A - Felhő Monitor - 1920x1080 FHD - 75Hz 5ms - USB Type-C - Quad Core - BT + WiFi
- Apple iPhone 12 64GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- DELL PowerEdge R640 rack szerver - 2xGold 6138 (20c/40t, 2.0/3.7GHz), 64GB RAM,4x1G, H730 1GB, áfás
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte A520 AORUS R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 XT 8GB Rampage SHIVA TT 500W
- Eladó karcmentes Apple iPhone 13 Pro Max 512GB / 12 hó jótállással
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest