-
PROHARDVER!
Az AMD vs. INTEL vs. NVIDIA topikban - ami eredetileg VGA topik volt - felmerült, hogy ne legyen a VGA-ra korlátozva a beszélgetés. Tekintettel arra, hogy ez a topik jóval kisebb forgalmú, így ezt most bezárjuk, és a másik topikkal összevonva ott folytatódik tovább a CPU, processzor téma is.
Aktív témák
-
MPowerPH
félisten
válasz
wwenigma #2249 üzenetére
Nem kell nekik annyira bika alaplap, szvsz Z490 -ek VRM szemponjabol mar mind kelloen erosek a 10900K -hoz is.
MSI Z490 Tomahawk £178.99, MSI MEG B550 Tomahawk £149.99. Ennyi a kulonbseg a ket platform kozott.A hutes miatt annyiban vitaznak, hogy a Comet Lake mar nem Coffee Lake, majd 20 fokkal huvosebb annal. Ott van hoatado felulet is... Nekem a Comet 300W -os fogyasztassal joval huvosebb maradt, mint a mostani Zen 3, 225W -on. Szoval a hotermeles ellensulyozva van a nagyobb hoatado felulettel, nem kell nekik erosebb huto, mint ami Zen -re.
5600X, 5800X ezen az aron kabare, nevetseges. Nem er annyit. Foleg az 5600X, mert ott a boost orajelek is joval alacsonyabbak. En siman az Intelt, es a 10900K -t valasztanam. +2 magot kapsz, es erosebb lesz mindenben egy kis OC utan.
Aktív témák
- Xbox Series X|S
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Prohardver app (nem hivatalos)
- Philips LCD és LED TV-k
- Milyen Android TV boxot vegyek?
- Légies iPhone halvány színei
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Sony WF-C710N - átlátok rajta
- Azonnali notebookos kérdések órája
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy S23, 8/128 GB, Kártyafüggetlen
- Jogtiszta Microsoft Windows / Office / Stb.
- Azonnali készpénzes AMD CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- HYNIX 2GB DDR3 RAM eladó
- 18 éve! Billentyűzet magyarítás magyarosítás. Festés vagy lézerezés és egyebek! 3 lehetőség is van.
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest