Hirdetés
- OLED monitor topic
- Apple MacBook
- Milyen CPU léghűtést vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Milyen alaplapot vegyek?
- Elvette a PCI Express 5.0-t az egyes alaplapjaitól a Gigabyte
- Milyen videókártyát?
- Philips LCD és LED TV-k
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Logitech Z906
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
PROHARDVER!
Az AMD vs. INTEL vs. NVIDIA topikban - ami eredetileg VGA topik volt - felmerült, hogy ne legyen a VGA-ra korlátozva a beszélgetés. Tekintettel arra, hogy ez a topik jóval kisebb forgalmú, így ezt most bezárjuk, és a másik topikkal összevonva ott folytatódik tovább a CPU, processzor téma is.
Aktív témák
-
#90211072
törölt tag
Amit linkeltél elég hiteltelen forrás.
Ha megnézed elvileg egy i5 8600k vs i9 9900k úgyan úgy 84% on van ami lehetetlen és valótlan. Nem kell mindent elhinni. Amit fent írtam a 15 programban a single corban az amd zen 2 3900x tud kb 220 at míg egy i7 8700k akár 250-270 et is tud hozni. Vond le a tanulságot. "Az amd fejleszt" ezt nagyon nem látom elég rohamosan dobálja kifelé a 7nm+++os technologiát mint írtam single corban pedig nem hozz akkora pluszt. Ez az én meglátásom tuti üzleti fogása van és szárnyal csak ép valahogy a teljesítménye nem az igazi.
Az a szomorú hogy egy i7 8700k 14nm 6 maggal képes hozni a 3900x 12 mag 7nm nek az 50% os teljesítményét vagy még lehet picit többet is és ha a magok számától eltekintünk akkor tényleg nem sokat ér az amd. Üzleti fogást és parasztvakítást csináltak. (amiben jobb kevesebbet fogyaszt meg több magot tudtak belerakni semmi másban nem ,főleg nem gyorsaságban az a plusz látszik csak amivel több mag is van bennük)
Aktív témák
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Robotporszívók
- Linux haladóknak
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- OLED monitor topic
- Apple MacBook
- Milyen CPU léghűtést vegyek?
- World of Tanks - MMO
- Kerti grill és bográcsozó házilag (BBQ, tervek, ötletek, receptek)
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- További aktív témák...
- iMac Pro 1.1 2017 Intel Xeon W2150B 64GB 1000GB 1 év garancia!
- Huawei P30 Lite 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HP EliteBook 830 G5 16GB 256GB 13.3" FHD IPS
- Számlás!Windows 10 Pro 11 Pro,Windows 10 Home 11 Home, Office 2016,2019,2021 ,Vírusirtok,Mac
- Wimius W2 okosprojektor / Számla + Garancia / 30 000 Ft
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest