- Bambu Lab 3D nyomtatók
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- OLED TV topic
- Milyen TV-t vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Fujifilm X
- Videós, mozgóképes topik
- Meghozta a Windows 11 programgyorsítóját a Microsoft
- Melyik tápegységet vegyem?
- Rengeteg terméket érinthet kellemetlenül a TSMC tervezett áremelése
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Soderes
senior tag
-
Soderes
senior tag
Jó, Gorcsev Iván természetesen egészen más kategória

Ellene annyira nem lehet senkinek sem kifogása, hogy Gyálon utcát neveztek el róla


Az egyébként fizikailag nem is utca, mert egy komplett ipari park belső útja.
Az elejét egy sorompó zárja le. Tehát akinek ott nincs dolga, azt oda be se engedik.
Csak azért nevezték el, mert mikor keresték a fuvarosok, beszállítok a cégeket nem tudták merre, hány méter. -
myckey
veterán
Pamics Peti és Kutya Milán duója
En elhiszem Neked, de biztos ugy van...Te tudod !
ez nekem kiamradt az eletembol
- . -
-
Donki Hóte
veterán
-
myckey
veterán
-
Narxis
nagyúr
-
NYPD
senior tag
Siralmas képet fest az ország lakosságának zenei intelligenciájáról az erre vonatkozó keresési 10-es lista....
-
Donki Hóte
veterán
-
Tasunkó
őstag
Nekem nem Nobel-díjasom
Értem, de nem is azt mondtam, hogy a tiéd, hanem azt mondtam, hogy a miénk (értsd: a rajtad kívüli magyaroké
)Amúgy nem értem, hogy mi a bajod Krasznahorkai Lászlóval, egyáltalán van olyan magyar Nobel díjas, aki ellen nincs kifogásod
Gorcsev Iván. Mármint nem a fórumtárs, hanem a magam részéről nem tudnám kifogásolni.
-
Rayyy
senior tag
Nekem nem Nobel-díjasom
Értem, de nem is azt mondtam, hogy a tiéd, hanem azt mondtam, hogy a miénk (értsd: a rajtad kívüli magyaroké
)Amúgy nem értem, hogy mi a bajod Krasznahorkai Lászlóval, egyáltalán van olyan magyar Nobel díjas, aki ellen nincs kifogásod
Látod, csak félreérted... ne akard félreérteni, semmi bajom nincs vele. A többi Nobel-díjassal sem. Nem is utaltam erre. Szerintem őt kéne megkérdezni, hogy a miénk-e vagy a sajátja.
De ez tényleg szőrszálhasogatás részemről.
Eredetileg azért szóltam hozzá, mert az éves keresési toplista kapcsán írtad, hogy nincs benne az idei Nobel-díjasunk... és szerintem ez nem véletlen, ez egyszerűen nem foglalkoztatja annyira a nagy tömegeket, viszont csak ebből a tényből még nem kell messzemenő következtetést levonni a társadalom állapotáról.
A Pamkutyából inkább lehet.
Szerintem. -
Donki Hóte
veterán
Nekem nem Nobel-díjasom, ő saját magának a Nobel-díjasa, ahogy egy olimpián sem nekem hozzák haza az érmet a magyar versenyzők, hanem maguknak. Az egyértelmű, hogy büszkék lehetünk rájuk, de ez csak mellékhatás. Még mielőtt úgy "hangzana" az írott forma miatt, hogy kötekszem, ez nem így van.
Szóval az érthető, hogy a társadalom egy részének hír egy irodalmi Nobel-díj, de azért az talán a világ összes országában úgy van, hogy a társadalom nagyobb részének nem az. Ez szerintem még nem mérőszáma az adott társadalom értékének. A másik pedig, hogy az olvasó közönség egy része a Nobel-díj ellenére sem fogja bepróbálni, én is csak gondolkodom rajta, mert a végtelen mondatok kicsit elijesztenek. Meg kábé 20 könyv van az elolvasandó listámon, amiket nem sorolnék hátra miatta.
Engem a Pamkutya-jelenség lep meg a legjobban, meg az a focis izé, amihez egyáltalán nem is értek.Nekem nem Nobel-díjasom
Értem, de nem is azt mondtam, hogy a tiéd, hanem azt mondtam, hogy a miénk (értsd: a rajtad kívüli magyaroké
)Amúgy nem értem, hogy mi a bajod Krasznahorkai Lászlóval, egyáltalán van olyan magyar Nobel díjas, aki ellen nincs kifogásod
-
Rayyy
senior tag
-
WayneGace
őstag
Nekem nem Nobel-díjasom, ő saját magának a Nobel-díjasa, ahogy egy olimpián sem nekem hozzák haza az érmet a magyar versenyzők, hanem maguknak. Az egyértelmű, hogy büszkék lehetünk rájuk, de ez csak mellékhatás. Még mielőtt úgy "hangzana" az írott forma miatt, hogy kötekszem, ez nem így van.
Szóval az érthető, hogy a társadalom egy részének hír egy irodalmi Nobel-díj, de azért az talán a világ összes országában úgy van, hogy a társadalom nagyobb részének nem az. Ez szerintem még nem mérőszáma az adott társadalom értékének. A másik pedig, hogy az olvasó közönség egy része a Nobel-díj ellenére sem fogja bepróbálni, én is csak gondolkodom rajta, mert a végtelen mondatok kicsit elijesztenek. Meg kábé 20 könyv van az elolvasandó listámon, amiket nem sorolnék hátra miatta.
Engem a Pamkutya-jelenség lep meg a legjobban, meg az a focis izé, amihez egyáltalán nem is értek."bepróbálni" Ez mit jelent?
-
Rayyy
senior tag
Hát igen, Krasznahorkai László Nobel díjasunk sehol sem szerepel a listán
(Aminek tök nyilvánvalóan az az oka, hogy mindenki tudja, hogy ki ő és miket írt
)Nekem nem Nobel-díjasom, ő saját magának a Nobel-díjasa, ahogy egy olimpián sem nekem hozzák haza az érmet a magyar versenyzők, hanem maguknak. Az egyértelmű, hogy büszkék lehetünk rájuk, de ez csak mellékhatás. Még mielőtt úgy "hangzana" az írott forma miatt, hogy kötekszem, ez nem így van.
Szóval az érthető, hogy a társadalom egy részének hír egy irodalmi Nobel-díj, de azért az talán a világ összes országában úgy van, hogy a társadalom nagyobb részének nem az. Ez szerintem még nem mérőszáma az adott társadalom értékének. A másik pedig, hogy az olvasó közönség egy része a Nobel-díj ellenére sem fogja bepróbálni, én is csak gondolkodom rajta, mert a végtelen mondatok kicsit elijesztenek. Meg kábé 20 könyv van az elolvasandó listámon, amiket nem sorolnék hátra miatta.
Engem a Pamkutya-jelenség lep meg a legjobban, meg az a focis izé, amihez egyáltalán nem is értek. -
janos666
nagyúr
TOP
2. Fenerbahce - Galatasaray
és én még azt hittem a török hazafiak csak németországban laknak
Amúgy ilyenkor örülök hogy már teljesen kimaradok ezekből a mesterségesen generált baromságokból mint labubu, dubai csoki, fomo stb
Akkor találkoztam ezzel a labubuval először mikor valaki paródiavideót csinált belőle hogy a sok agyhalott influencer most ezt nyitogatja és vihog közben... utána rákerestem és több száz videó...
A szubrettről, büsztről, zaatarról meg fogalmam sincs. De mondjátok hogy a bandikut az nem a bandicut videóvágó program akar lenni magyarul leírva

Én a SouthPark sorozatban hallottam először ezekről a kínai plüssfigurákról, és nem tudtam eldönteni, hogy totál fikció, vagy még névre is egyező valóság az a lababu.
-
myckey
veterán
Sajnos új űrhajósunk is erősen belesodródott a napi politikába
ooooo
Ez az egesz, egy k...tt nagy politikai fogas, egyertelmu. sokat nem is kell tajekozodni hozza.
Ugy ahogy van, mero adta ferto.

* Persze, maskulonben nem is lett volna semmi ebbol a projektbol. Ez van.
-
Donki Hóte
veterán
Sajnos új űrhajósunk is erősen belesodródott a napi politikába
-
myckey
veterán
Hát igen, Krasznahorkai László Nobel díjasunk sehol sem szerepel a listán
(Aminek tök nyilvánvalóan az az oka, hogy mindenki tudja, hogy ki ő és miket írt
)de legalabb lattak volna, amit irt...

Amugy meg, sztm Ot kevesbe kellene itt emlegetni, mert akkor erosen bele is lehetne menni a politikai vonatkozasaba a dolognak. Ami pedig nem vezetne semmi jora.
Oromteli es egyben sajnalatos, de legalabb votunk a zurben, az a biztos !

PEACE
-
Donki Hóte
veterán
Hát igen, Krasznahorkai László Nobel díjasunk sehol sem szerepel a listán
(Aminek tök nyilvánvalóan az az oka, hogy mindenki tudja, hogy ki ő és miket írt
) -
myckey
veterán
TOP
2. Fenerbahce - Galatasaray
és én még azt hittem a török hazafiak csak németországban laknak
Amúgy ilyenkor örülök hogy már teljesen kimaradok ezekből a mesterségesen generált baromságokból mint labubu, dubai csoki, fomo stb
Akkor találkoztam ezzel a labubuval először mikor valaki paródiavideót csinált belőle hogy a sok agyhalott influencer most ezt nyitogatja és vihog közben... utána rákerestem és több száz videó...
A szubrettről, büsztről, zaatarról meg fogalmam sincs. De mondjátok hogy a bandikut az nem a bandicut videóvágó program akar lenni magyarul leírva

nem vagy egyedul...
-
paatrick
őstag
TOP
2. Fenerbahce - Galatasaray
és én még azt hittem a török hazafiak csak németországban laknak
Amúgy ilyenkor örülök hogy már teljesen kimaradok ezekből a mesterségesen generált baromságokból mint labubu, dubai csoki, fomo stb
Akkor találkoztam ezzel a labubuval először mikor valaki paródiavideót csinált belőle hogy a sok agyhalott influencer most ezt nyitogatja és vihog közben... utána rákerestem és több száz videó...
A szubrettről, büsztről, zaatarról meg fogalmam sincs. De mondjátok hogy a bandikut az nem a bandicut videóvágó program akar lenni magyarul leírva

-
Bareszotron
aktív tag
-
#35301632
törölt tag
Vajon a szexuális jellegű eredmények ki vannak véve vagy tényleg ennyire nem keresnek rá. Esetleg annyira magas az életkora az ezen keresőt használóknak.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap - 40% KEDVEZMÉNY ÚJ VÁSÁRLÓKNAK!
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Microsoft és egyéb dobozos és OEM szoftverek
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Apple Watch Ultra 2 49mm Titanium Case Zafír üveg Karcmentes 97% akkumulátorral
- Apple iPhone 14 / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 87%
- BESZÁMÍTÁS! Asus B450 R7 3700X 16GB DDR4 512GB SSD RX 9060 XT 16GB CM Masterbox MB520 Corsair 650W
- AMD GAMER PC! Ryzen 5800X / RX 6900 XT / 32GB 3600MHz/ 1TB NVMe / 850w Gold! BeszámítOK
- Apple AirPods Max 2 Midnight ! Új Bontatlan, 2028.05.14.-ig Garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



)
De ez tényleg szőrszálhasogatás részemről.



