Hirdetés

2019. július 16., kedd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-07-13 20:25:50

PROHARDVER!

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, JÁTÉKMÁSOLÁSRÓL, RGH-RÓL, FLASHELÉSRŐL, VPN-ES VÁSÁRLÁSRÓL,MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#91001) zsolti72837 válasza hackeeeee (#91000) üzenetére

zsolti72837
(őstag)

Semmi. :N :D

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 123 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#91002) bzsolt99

bzsolt99
(tag)

Most vettem észre én is bedobom gow 1 és 2 : 96392-C724M-CKQF2-D6KY3-WDCJZ, H3WG7-XKKMK-TVTJ4-TDW3R-KXG3Z
Gow 3 : WPG47-CTMPG-6P2RQ-FR33P-PCXCZ,

(#91003) FOXhun

FOXhun
(fanatikus tag)

Hajrá Zsolti :-D

(#91004) Silenc3Hun válasza bzsolt99 (#91002) üzenetére

Silenc3Hun
(őstag)

Nagyon szépen köszönöm a GOW 3-at vittem :)

(#91005) kobandi válasza bzsolt99 (#91002) üzenetére

kobandi
(újonc)

Köszönöm, gow 1-et vittem.

(#91006) proper

proper
(őstag)

Engem is megdobhat vele valaki ha feleslegesnek érzi
Az előző kódot meghagyom annak aki kérte ;)

(#91007) MrPeekaboo válasza proper (#91006) üzenetére

MrPeekaboo
(senior tag)

Inkább csapj le rá, amíg lehet, mert elviszik a háttérben sunnyogó ninják! ;-)

(#91008) hackeeeee válasza FOXhun (#91003) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Lekésett! :D

Véleményem szubjektív... - Samsung HW-J355/EN 2.1 Soundbar eladó

(#91009) Siffredi válasza bzsolt99 (#91002) üzenetére

Siffredi
(senior tag)

Köszönöm a 2. részt!

Egyébként ezeket a részeket mennyien játsszák még neten? Maradtak még ki achievementjeim, vajon meg lehet még azokat szerezni?

(#91010) sugarforce válasza Ftomm (#90932) üzenetére

sugarforce
(őstag)

az a furcsa, hogy van accessem , viszont csak kéri a pénzt.. na mindegy max kimarad.

(#91011) gamegod

gamegod
(senior tag)

Üdv, tesom vett egy Xbox One S-t a konzolokszervizénél, most karácsonykor lett bontva, viszont amit adtak hozzá Forza 6 kód, amikor be akarja váltani hibát ír neki a live. Írt is a ksz-nek, ugye jól sejtem egyenlőre csak ennyit tehet az ügy érdekében?

Honor 8 + Piston Hybrid | | PSN: gamegod0893

(#91012) Mankó válasza gamegod (#91011) üzenetére

Mankó
(PH! kedvence)

Mi ugyanígy jártunk keresztfiam Fallout 3 kódjával. Senki nem tud semmit, az ms szét tárja kezét.
Tud valaki Fallout 4 season pass vagy deluxe verziót valahol akciósan? A sima verzió meg van, az említettek viszont horror áron vannak. :((

(#91013) zunicum válasza sugarforce (#91010) üzenetére

zunicum
(kvázi-tag)

Nem kell letölteni a dlc-t. Játékon belül a dlc-knél keresd, ott szabadították fel az ünnepi használatra!
Nálam így mükődik a star wars battleforntnál a death star.

(#91014) pelenka35

pelenka35
(őstag)

GTA bezsákolva aki játszik vele online jelezze szívesen csatlakoznék,köszönöm. Overwatch rainbow6 lesz vajon akciós még idén?

Gamertag:Rob3rt75

(#91015) Bazsi1987 válasza pelenka35 (#91014) üzenetére

Bazsi1987
(őstag)

Szerintem jövő héten tuti bekerülnek majd az akciók közé!😉

(#91016) atees

atees
(őstag)

Sziasztok! Kollegam vett egy one s-t a gyereknek, a csomagban fifa17 kod, letoltotte a jatekot, de indításnál ezt írja, ez mit jelent???

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#91017) sch_a válasza atees (#91016) üzenetére

sch_a
(PH! addikt)

Vagy azt, hogy a live továbbra is egy rakat kaka, lásd a fenti kódbeváltós mizériákat, vagy azt, hogy másik felhasználóval indítaná, mint amivel a kódot aktiválta. Ez egy egyébként lehetséges, csak akkor be kell állítani a konzolt "home"-nak azon a profilon, amivel aktiválta a kódot.

(#91018) JamesHun válasza atees (#91016) üzenetére

JamesHun
(PH! addikt)

elég vacak a képe, de be vagytok lépve (loginolva) a live ba?
mintha arra panaszkodna, mint lehetséges gond

Origin/Xbox 360/One: JamesSHun

(#91019) atees válasza sch_a (#91017) üzenetére

atees
(őstag)

Az lehet hogy felhasználó nélkül aktiválta?
Live meg nincs neki, vagy az meg lehetseges, hogy a kod csak liveal jo?

Na lehet meglesz a gond, a gyereknek csinaltak fiokot, de mivel pici ezert kert szuloi fiokot is, es nem tudjak melyikkel toltottek le, meg a bejelentkezes sem nagyon megy 😀 Most probalkoznak:)
De ilyen hulye hibauzenetet

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#91020) Gombinyó válasza atees (#91019) üzenetére

Gombinyó
(őstag)

Nem, Microsoft fiók nélkül nem tudja aktiválni.

(#91021) Sify

Sify
(senior tag)

Mai napi ajánlat nagyon karcsú lett: NBA2K17 virtuális valuták minden mennyiségben. Más semmi! :-(

Iphone 8 Plus; XBOX ONE X, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods

(#91022) kemcso

kemcso
(Ármester)

Adott 3 profil a gépen, az enyémen vannak megvéve a játékok ahogy mondtátok. Family beállítva.
Van arra valami beállítás, hogy ne kelljen belépnem ahhoz, hogy a gyerekek játszani tudjanak? (vagy belépve maradjon)

(#91023) peterkeT válasza Sify (#91021) üzenetére

peterkeT
(PH! nagyúr)

The buggest sale ever!

Kedvencem a mostani kínálatból a Lego Avengers, ami már két éve lezuhant 60 eur-e 30-ra, de mist visszatették az árát a megjelenéskorira, hogy 50%-ot leakciózhassanak belőle. US storeban amúgy épp 22 usd golddal, dobozosan meg a németeknél 25 eur. Way to go, MS!

Ja, más téma, de lejárt (megint) tegnap az O365 Home előfizum, meg is kaptam a hivatalos felmondást a lejárat napján emailben, újra is aktiváltam egy feltöltőkártyával, mert az csak 55 EUR (hivatalos forrásból, nem valami káeus key-shop), nem 99, amit sz MS a hűséges, meglévő előfizetőknek ajánl akciósan, két napra rá kaptam egy emailt, hogy hamarosan le fog járni (két nappal korábbi dátum), de szerencsére van egy jó ajánlatuk.

kemcso: Nem kell belépned, csak amikor megveszed a játékot. Amikor játszanának, a saját profiljukkal kell belépniük.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#91024) Kiss70

Kiss70
(fanatikus tag)

Valaki segítsen :D
Beléptünk a Forza 3 ban viszont nem tudom hogy kell kilépni.
Nem volt még boxunk nem találok rajta exit feliratot.

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#91025) zsolti72837 válasza FOXhun (#91003) üzenetére

zsolti72837
(őstag)

Már nem voltam fent. :(
Mármint itt nem.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 123 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#91026) kemcso válasza peterkeT (#91023) üzenetére

kemcso
(Ármester)

Pedig be kell, anélkül nem indult ma reggel el egy játék se nekik. Azt mondta, hogy lépjen be az, aki megvette. Mit rontottam el? :)

(#91027) peterkeT válasza Kiss70 (#91024) üzenetére

peterkeT
(PH! nagyúr)

Nyomd meg a nagy, ezüst xbox gombot a kontrolleren. :)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#91028) StLui válasza kemcso (#91026) üzenetére

StLui
(PH! kedvence)

Semmit, be kell lépned. Csak akkor nem kéne, ha a profilodat home-ra állítod ezen a gépen

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#91029) sch_a válasza kemcso (#91026) üzenetére

sch_a
(PH! addikt)

A profilon amivel megvetted: Settings, Personalisation, My home Xbox, This is my home Xbox.

Ezután a gépen lévő összes profil eléri, anélkül, hogy be kéne jelentkezned azzal, amelyikkel aktiváltad/megvetted.

(#91030) Kiss70 válasza peterkeT (#91027) üzenetére

Kiss70
(fanatikus tag)

Omg :D Köszönöm szépen :Y :DD

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#91031) bozsozso

bozsozso
(őstag)

Sziasztok,

A Need for speed csak EA előfizetéssel játszható?

szerk.: Valamint az EA előfizetés is olyan mint a live gold, hogy a home-olt felhasználó vásárlása estén a többi is használhatja?

[ Szerkesztve ]

(#91032) peterkeT válasza StLui (#91028) üzenetére

peterkeT
(PH! nagyúr)

Ezt nem igazán értem, az én profilom sincs home-olva, mindent arra veszek, a gyerekek ha játszanak, csak a sajátjukkal lépnek be. Nem pont akkor lenne ilyen, ha home-olná a profilt? Vagy a jelszavas bejelentkezés kavarhat be (nálam az sincs).

bozsozso: Nem, megveheted a játékot is, de nem érdemes. Amúgy igen, a home-olással az ea access is osztódik. Ahogy a Gold előfizetés is, igaz, mindkettő vásárláshoz és letöltésekhez kapcsolódó megkötésekkel.

p

[ Szerkesztve ]

(#91033) Atomgeszi válasza bozsozso (#91031) üzenetére

Atomgeszi
(PH! kedvence)

Megveheted külön is a Store-ból.

Igen, osztódik, de a trial nem.

(#91034) kemcso válasza sch_a (#91029) üzenetére

kemcso
(Ármester)

Ó köszönöm, működik is :R

(#91035) H4rt1g4n

H4rt1g4n
(kvázi-tag)

Az mitől lehet hogy a US és a magyar store is hozza találatként a Firewatch-ot, de a szingapúriban nem találom?

[ Szerkesztve ]

XONE gamertag: TheZolee88

(#91036) hackeeeee válasza H4rt1g4n (#91035) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Mert ott valszeg az a játék nem elérhető.

(#91037) Atomgeszi válasza H4rt1g4n (#91035) üzenetére

Atomgeszi
(PH! kedvence)

SG-be nincs, orosszal jársz a legjobban, ott a legolcsóbb.

(#91038) bozsozso válasza peterkeT (#91032) üzenetére

bozsozso
(őstag)

Dobozosan kapta a gyerek, de akkor kell EA előfizu hozzá, hogy használhassa?

(#91039) peterkeT válasza bozsozso (#91038) üzenetére

peterkeT
(PH! nagyúr)

Ja, most értem a kérdést, eddig én az EA Accessre előfizetésre gondoltam. Szóval, előfizetés nem kell hozzá, EA (origin) account (felhasználói profil) viszont valószínűleg igen.

Az EA Accessnek egyébként nézz utána, ha nem ismerted, 6000 HUF egy évre, cserébe amíg él az előfizetésed, egy rakás játékukkal játszhatsz teljesen ingyen, és a játékaik árából is adnak extra kedvezményt.

p

(#91040) hitchins válasza bozsozso (#91038) üzenetére

hitchins
(őstag)

Dobozos jatekhoz nem kell semmi.
Max ha online is akr jatszani.
Ez utobbi esetben live gold elofizetes kell.

(#91041) H4rt1g4n válasza hackeeeee (#91036) üzenetére

H4rt1g4n
(kvázi-tag)

Köszi. Nem tudtam hogy van ilyen (eddig egy játékkal sem futottam bele).

XONE gamertag: TheZolee88

(#91042) oriic válasza H4rt1g4n (#91035) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Bizonyos játékok nem elérhetőek minden régióban.

Live-Die-Respawn

(#91043) StLui válasza kemcso (#91034) üzenetére

StLui
(PH! kedvence)

Így viszont nem tudsz mással home-olni (azt hittem azért nem állítottad be)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#91044) bozsozso válasza peterkeT (#91039) üzenetére

bozsozso
(őstag)

Az accountra is igaz, hogy elég a home felhasználóhoz? Egyébként valószínű lesz az acess előfizu is csak most gyorsba tudjon játszani vele.

(#91045) JamesHun

JamesHun
(PH! addikt)

FH3 havas kiegje milyen lett?
Megéri megvenni?
Hóhiányom van és van 11 SG-m :D

Origin/Xbox 360/One: JamesSHun

(#91046) peterkeT válasza bozsozso (#91044) üzenetére

peterkeT
(PH! nagyúr)

Nagyon régóta nem játszottam NFS-sel, de úgy rémlik, hogy ha nem is kötelez rá, legalábbis javasolja az origin regisztrációt, és azt össze is kapcsolja a MS-fiókkal. Egy perc alatt megvan, nem egy bonyolult valami, és baj nem lesz belőle, ha van.

p

(#91047) StLui válasza peterkeT (#91032) üzenetére

StLui
(PH! kedvence)

Ha a te profilodra veszel mindent, és nincs home-ként beállítva a profilod a gépetekre, akkor biztos, hogy be kell jelentkezni a te profiloddal, hogy játszhassanak a játékokkal a gyerekek a saját profiljukkal.
Ezért home-olásnál mindíg az "idegen" gépen állítjuk home-ra a profilunkat, hogy az "idegen"-nek ne kelljen belépkedni a mi profilunkkal mivel akkor játszani sem tudnánk a saját gépünkkel, saját profilunkkal ha az idegen gépen épp belépnének.

(#91048) tunkiih válasza H4rt1g4n (#91035) üzenetére

tunkiih
(őstag)

Énis pislogtam egyet.. végülis megvettem a magyaron.. azt kaptam amit vártam.. jól haladok a sztorival. :D :C

XBOX ONE GT: flashpah

(#91049) hackeeeee válasza H4rt1g4n (#91041) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Ó, Én már egy párszor igen. Még az előző "generációs" store-ban főként. :)

(#91050) bozsozso válasza peterkeT (#91046) üzenetére

bozsozso
(őstag)

Köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.