- OLED TV topic
- Milyen monitort vegyek?
- Vezetékes FEJhallgatók
- iPad topik
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Haladó fotósok digitális fényképei
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Computex 2026: félelmetesen drága lesz az RTX Spark
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
-
12119 - 12001
12119 - 12001 12000 - 11901 11900 - 11801 11800 - 11701 11700 - 11601 11600 - 11501 11500 - 11401 11400 - 11301 11300 - 11201 11200 - 11101 11100 - 11001 11000 - 10901 10900 - 10801 10800 - 10701 10700 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2021-05-09 13:37 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Szpisti
addikt
Valaki tudna ajánlani új akkumulátor, utángyártottat, a legjobb aliexressről lenne mert heti szinten rendelek innen, vannak kuponjaim, coinom stb
valaki rendelt már olyat ami jó is? A Nohon akkukat néztem, talán ezek tűnnek a legjobbnak , de ezek közt is találtam nagyon rossz értékeléseket... Én a Gigatel-nél vettem gyárit. nem olcsó, de legalább eredeti és 2 év garanciás.
-
Nwis86
aktív tag
Valaki tudna ajánlani új akkumulátor, utángyártottat, a legjobb aliexressről lenne mert heti szinten rendelek innen, vannak kuponjaim, coinom stb
valaki rendelt már olyat ami jó is? A Nohon akkukat néztem, talán ezek tűnnek a legjobbnak , de ezek közt is találtam nagyon rossz értékeléseket... -
Nwis86
aktív tag
Most megnéztem én is, valszeg a Prohardver! változtatott a mobilos megjelenésen, mert még pár napja nem így volt. Ez nem egyedi mobilos probléma, ez ilyen lett.
A fiam Xiaomi 15T Pro-ján is így van most már.
Meg is van: Megújult mobilos felület, fórumos ráncfelvarrás a PROHARDVER! lapcsaládon - PROHARDVER! IT-ipar / Prohardver! hírDe a Facebook app nálam továbbra is változatlan, és a legfrissebb van fent. (nem béta)
Szerintem borzalmas ez a új dizájn...
-
Szpisti
addikt
Sziasztok nekem pár napja olyan problémám lett, hogy s21 ultra telomon 1 csomó oldal és appba megváltozott bizonyos ikonok helye, nem a böngésző cuccai amiket lehet állítani hogy lent vagy fent legyen, mint pl az eszköztár, hanem maga az oldal ikonjai, mint pl itt a levelezés a kedvencek stb, menü sor, eddig fent volt, most lentre kerültek, és nagyon idegesítő, nem érem el, kényelmetlen a helye, ráadásul mindig fent keresem. Több oldalon is ez a helyzet, és Facebook appba is minden ikon alulra került, rohadtul zavaró! Másik telefonomon és tableten továbbra is fent vannak ezek az ikonok. Próbáltam samsung böngészőbe és Firefoxal is, ugyanúgy alul vannak, más eszközökön ugyanazokkal a beállításokal pedig fent. Valakinek van ötlete mi lehet a gond, itt 1 kép hogy mire gondolok.
Most megnéztem én is, valszeg a Prohardver! változtatott a mobilos megjelenésen, mert még pár napja nem így volt. Ez nem egyedi mobilos probléma, ez ilyen lett.
A fiam Xiaomi 15T Pro-ján is így van most már.
Meg is van: Megújult mobilos felület, fórumos ráncfelvarrás a PROHARDVER! lapcsaládon - PROHARDVER! IT-ipar / Prohardver! hírDe a Facebook app nálam továbbra is változatlan, és a legfrissebb van fent. (nem béta)
-
Nwis86
aktív tag
Sziasztok nekem pár napja olyan problémám lett, hogy s21 ultra telomon 1 csomó oldal és appba megváltozott bizonyos ikonok helye, nem a böngésző cuccai amiket lehet állítani hogy lent vagy fent legyen, mint pl az eszköztár, hanem maga az oldal ikonjai, mint pl itt a levelezés a kedvencek stb, menü sor, eddig fent volt, most lentre kerültek, és nagyon idegesítő, nem érem el, kényelmetlen a helye, ráadásul mindig fent keresem. Több oldalon is ez a helyzet, és Facebook appba is minden ikon alulra került, rohadtul zavaró! Másik telefonomon és tableten továbbra is fent vannak ezek az ikonok. Próbáltam samsung böngészőbe és Firefoxal is, ugyanúgy alul vannak, más eszközökön ugyanazokkal a beállításokal pedig fent. Valakinek van ötlete mi lehet a gond, itt 1 kép hogy mire gondolok.
-
Szpisti
addikt
-
palesz53
senior tag
Jött egy biztonsági frissítés most (de maradt januári).
És a play store is frissíthető márciusira. -
Szpisti
addikt
Nekem az S23U, S24U túlontúl szögletes... Talán az S25U tetszene nekem, de már azon is gondolkodok, kell-e nekem egyáltalán az Ultra? Lehet egy S25+ elegendő lenne...
-
ACE-
addikt
-
doooo
veterán
-
Árpi001
őstag
-
Szpisti
addikt
Megjött a januári, ami ha jól olvastam, az utolsó frissítés...
-
doooo
veterán
Tisztelt fórumozòk!
Technikai kérdésem lenne. Van egy 12/256 os S21 ultràm, tökéletes állapotban de sajnos alaplaphibàs, és emiatt jelen állapotában gazdasági totálkàros. Azonban szembejött velem egy 128gb verzió ripityàra törve igen jó áron amiben megy az alaplap, (csak épp már semmi egyéb nem). Bőven benne van abban a ram is csak 8 gb. A kérdésem az lenne hogy a két s21 ultra alaplap (a 12/256 és a 8/128) hardverileg csereszabatos-e, és az én harverembe be tudom e építeni a működő (bár kisebb tudású) alaplapot és menni fog-e a telefon rendesen.
Tisztelettel köszönök minden választ előre is!Volt 8GB-os verzió is? GSMArenán is mindig 12-16GB-ot írt... és most megnéztem, és már 8-16-ot ír... érdekes, lehet, hogy valami utolsó modellek lehettek, vagy refurbished? Még a tesztekben is 12-16GB volt régen.
Bocsi, hogy ezen akadtam fel, csak így majdnem 5 év távlatából érdekes egy ilyen új infó.
-
tellurian.d
csendes tag
Tisztelt fórumozòk!
Technikai kérdésem lenne. Van egy 12/256 os S21 ultràm, tökéletes állapotban de sajnos alaplaphibàs, és emiatt jelen állapotában gazdasági totálkàros. Azonban szembejött velem egy 128gb verzió ripityàra törve igen jó áron amiben megy az alaplap, (csak épp már semmi egyéb nem). Bőven benne van abban a ram is csak 8 gb. A kérdésem az lenne hogy a két s21 ultra alaplap (a 12/256 és a 8/128) hardverileg csereszabatos-e, és az én harverembe be tudom e építeni a működő (bár kisebb tudású) alaplapot és menni fog-e a telefon rendesen.
Tisztelettel köszönök minden választ előre is! -
Szpisti
addikt
-
Árpi001
őstag
-
Szpisti
addikt
-
Árpi001
őstag
-
Szpisti
addikt
Ebbe nem voltam biztos hogy minden szériánál működik-e a gyári akku jelzés, de ezek szerint nem, hát ez szomorú, pedig tervezem hogy majd valamikor át térek EU romra, de akkor felesleges is át raknom...
Erről az akku vissza állításról eddig még soha nem hallottam pedig, csomót olvastam redditen stb, mindenki csak simán kicseréli azt annyi
Ilyen esetbe mi nem lesz jó?
De akkor kicserélem majd, és utána megnézem ezt, most le is töltöttem elraktam hogy meglegyen.
Én is gondoltam erre hogy majd vezeték nélkül fogom tölteni, van is 2db töltő padom és 1 vezeték nélküli powerbankom is, de ezekkel az a gond hogy az 1ik pad az nagyon lassan tölt, és melegíti a telót , és ha fél cm-vel arrébb van rajta már nem tölt, a másik padot aliexpressről vettem, hát ezzel jól megszívtam, csoda hogy nem égett le tőle a ház. Felraktam kipróbálni, elfelejtettem, 3 óra múlva ránéztem, rendesen égett szag volt körülötte, megfogtam a telot de megégette a kezem, azonnal kihúztam, felemeltem a telefont és leesett a hátulja... mert teljesen leolvadt a gyári ragasztás, korábban még soha nem volt szétszedve, féltem is hogy telonak is annyi mert ki is kapcsolt, szerintem 100fok fölé melegedett az egész, kihűlt, aztán bekapcsolt, azóta is megy, de szerintem akkor tuti károsodott az akku, hátlapot vissza ragasztottam. Töltő ment a kukába. Azóta vettem 1 powerbankot, az viszonylag normálisan tölti vezeték nélkül is, de melegedés itt is van, (kábel esetén nem melegszik, vagy minimálisan) És tokkal mindegyik vezeték nélküli töltő amit próbáltam alig akarta tölteni, vagy ha picit is arrébb raktam rá már nem töltött, vagy lassan, és mindegyik esetébe valami zaj jön a teloból, folyamatos halk kattogás. szóval inkább hanyagolom a vezetéknélküli töltést. A powrbankot használom néha.Végülis csak annyit vettem észre, hogy a Members appban az akksit gatyának jelezte csere után is, mivel a akkumlátor ciklusait számolja. Ez meg nullázza azt. De lehet mást is visszaállít, ezt nem tudom.
Én ezt a töltőt használom, még a Watch 4-hez adta a Telekom anno előrendelői ajándékként, ebben 6 tekercs van sűrűn egymás mellett, kb mindegy hova teszi az ember a telót rajta, és mivel én minden éjjel töltöm, így nem izgat, hogy lassú, reggelig bőven megvan a teljes töltés. Ja és nem melegszik számottevően, sem a töltő, sem a telefon. -
Árpi001
őstag
Sajnos ez a beépített akkuállapotkijelzés csak az S25 szériával, a OneUI 7-tel együtt debütált.
Amúgy nem lesz elég az akksi cseréje, vissza kell állítani az aksit a rendszerben, amit egy appal lehet nullázni. Én is csak hosszas keresés után leltem meg, hogy erre szükség van.
Én eredeti Samsung aksit vettem a Gigatel-nél.
Amúgy én itthon vezeték nélkül töltöm, csak napközben teszem kábeles töltőre, ha szükséges. Ezzel lehet óvni a csatlakozót, hogy kevesebbet legyen használva.Amúgy én itthon vezeték nélkül töltöm, csak napközben teszem kábeles töltőre, ha szükséges. Ezzel lehet óvni a csatlakozót, hogy kevesebbet legyen használva.
Dettó.
Nwis86 koszonom.
-
Nwis86
aktív tag
Sajnos ez a beépített akkuállapotkijelzés csak az S25 szériával, a OneUI 7-tel együtt debütált.
Amúgy nem lesz elég az akksi cseréje, vissza kell állítani az aksit a rendszerben, amit egy appal lehet nullázni. Én is csak hosszas keresés után leltem meg, hogy erre szükség van.
Én eredeti Samsung aksit vettem a Gigatel-nél.
Amúgy én itthon vezeték nélkül töltöm, csak napközben teszem kábeles töltőre, ha szükséges. Ezzel lehet óvni a csatlakozót, hogy kevesebbet legyen használva.Ebbe nem voltam biztos hogy minden szériánál működik-e a gyári akku jelzés, de ezek szerint nem, hát ez szomorú, pedig tervezem hogy majd valamikor át térek EU romra, de akkor felesleges is át raknom...
Erről az akku vissza állításról eddig még soha nem hallottam pedig, csomót olvastam redditen stb, mindenki csak simán kicseréli azt annyi
Ilyen esetbe mi nem lesz jó?
De akkor kicserélem majd, és utána megnézem ezt, most le is töltöttem elraktam hogy meglegyen.
Én is gondoltam erre hogy majd vezeték nélkül fogom tölteni, van is 2db töltő padom és 1 vezeték nélküli powerbankom is, de ezekkel az a gond hogy az 1ik pad az nagyon lassan tölt, és melegíti a telót , és ha fél cm-vel arrébb van rajta már nem tölt, a másik padot aliexpressről vettem, hát ezzel jól megszívtam, csoda hogy nem égett le tőle a ház. Felraktam kipróbálni, elfelejtettem, 3 óra múlva ránéztem, rendesen égett szag volt körülötte, megfogtam a telot de megégette a kezem, azonnal kihúztam, felemeltem a telefont és leesett a hátulja... mert teljesen leolvadt a gyári ragasztás, korábban még soha nem volt szétszedve, féltem is hogy telonak is annyi mert ki is kapcsolt, szerintem 100fok fölé melegedett az egész, kihűlt, aztán bekapcsolt, azóta is megy, de szerintem akkor tuti károsodott az akku, hátlapot vissza ragasztottam. Töltő ment a kukába. Azóta vettem 1 powerbankot, az viszonylag normálisan tölti vezeték nélkül is, de melegedés itt is van, (kábel esetén nem melegszik, vagy minimálisan) És tokkal mindegyik vezeték nélküli töltő amit próbáltam alig akarta tölteni, vagy ha picit is arrébb raktam rá már nem töltött, vagy lassan, és mindegyik esetébe valami zaj jön a teloból, folyamatos halk kattogás. szóval inkább hanyagolom a vezetéknélküli töltést. A powrbankot használom néha. -
Szpisti
addikt
Már többször próbáltam kitakarítani, hajvágó géphez kapott eszközökkel, pont beférnek az usb csatiba, műanyag, kis kefe stb, de semmi nem változott, egyszerűen kikopott belül a foglalt, a rengeteg töltés miatt, az utóbbi 1 évbe naponta vagy 10x töltőre raktam, hogy ne merüljön le. Anno a Huawei mate9 telommal is ugyanez lett, de ott 5 év után, ott is kicseréltem a panelt és tökéletes lett
#12095Árpi001
Én az accubattery appot használom erre a célra, de kell neki pár nap, vagy inkább 1 hét használat mire normálisan ki tudja írni, a töltésekből számolja ki. Valószínű nem 100% pontos, de kb -ra jó lehet... De ettől független nekem a Samsung rendszer is bedobja a figyelmeztetést, heti 1x hogy elhasználódott akkumulátor.
De elvileg a beállításoknál az akkunál, kéne írnia a kapacitást és a ciklust, nekem nem ír itt semmit, de nekem valószínű azért nem írja mert nem eu rom van rajta. Normális esetbe én úgy tudom kellene hogy írja, de lehet csak az újabb modellek tudják, ezt majd más megmondja aki EU romos telot használ.Sajnos ez a beépített akkuállapotkijelzés csak az S25 szériával, a OneUI 7-tel együtt debütált.
Amúgy nem lesz elég az akksi cseréje, vissza kell állítani az aksit a rendszerben, amit egy appal lehet nullázni. Én is csak hosszas keresés után leltem meg, hogy erre szükség van.
Én eredeti Samsung aksit vettem a Gigatel-nél.
Amúgy én itthon vezeték nélkül töltöm, csak napközben teszem kábeles töltőre, ha szükséges. Ezzel lehet óvni a csatlakozót, hogy kevesebbet legyen használva. -
doooo
veterán
Nálam ugyanez volt, méghozzá ezen a mobilon. Évek alatt szépen telement piszokkal, de aztán ugyanígy egy fogpiszkálóval sikerült kiszednem, és azóta tökéletesen működik újra.
-
Nwis86
aktív tag
Már többször próbáltam kitakarítani, hajvágó géphez kapott eszközökkel, pont beférnek az usb csatiba, műanyag, kis kefe stb, de semmi nem változott, egyszerűen kikopott belül a foglalt, a rengeteg töltés miatt, az utóbbi 1 évbe naponta vagy 10x töltőre raktam, hogy ne merüljön le. Anno a Huawei mate9 telommal is ugyanez lett, de ott 5 év után, ott is kicseréltem a panelt és tökéletes lett
#12095Árpi001
Én az accubattery appot használom erre a célra, de kell neki pár nap, vagy inkább 1 hét használat mire normálisan ki tudja írni, a töltésekből számolja ki. Valószínű nem 100% pontos, de kb -ra jó lehet... De ettől független nekem a Samsung rendszer is bedobja a figyelmeztetést, heti 1x hogy elhasználódott akkumulátor.
De elvileg a beállításoknál az akkunál, kéne írnia a kapacitást és a ciklust, nekem nem ír itt semmit, de nekem valószínű azért nem írja mert nem eu rom van rajta. Normális esetbe én úgy tudom kellene hogy írja, de lehet csak az újabb modellek tudják, ezt majd más megmondja aki EU romos telot használ. -
Árpi001
őstag
Sziasztok!
Valaki tud ajánlani megbízható akkumulátort a telefonhoz? Esetleg Aliexpressről vásárolt már valaki olyat ami bevált? Nézegetem a Nohon akkukat, egyes fórumokba azt olvastam ezek egész jók, de közbe alin termék értékelésnél rengeteg olyan képet találok, hogy csere után az új akku kapásból csak 60-90% környékén van, így ezzel nem akarok kísérletezni.
Jelenleg 78%-os az akku, accubattery szerint, de fél napot nem bír ki a teló... És hetente fel is ugrik 1 ablak, hogy elhasználódott akkumulátort érzékel, vigyem, szervizbe cserére... Drága gyári akkut biztos nem fogok venni. Sok telefonba cseréltem már akkut, és egyéb alkatrészt, szóval megcsinálnám magamnak valami megbízható utángyártott akkuval, csak nem tudom melyiket vegyem, 100féle van Alin.
A másik hogy tönkrement az usb csatlakozó, nem marad benne a kábel, a legkisebb mozgatástól is kicsúszik, elmozdul és leáll a töltés. Így cserélném benne az egész panelt, viszont ami nem teljesen tiszta hogy milyen panelt kéne vennem, mert alin rengeteg eladónál van 2-3000Ft-ért, de pár eladónál van DS verzió 6-8000ért, gondolom ez a dual sim lenne, nekem ilyen, szóval akkor ezt a drága panelt kell vennem, vagy tök mindegy, csak egyes eladók ebből is lehúzást akarnak csinálni és a másik panel tök ugyanaz, erre utaló írásokat találtam redditen, de egyértelmű infót sehol nem találtam, kell-e ezt néznem vagy nem, valaki esetleg nem tudja? Sima G998B vagy több mint dupla árba G998B / DS van különbség vagy csak az eladó jelöli így?Hol lehet megnezni az akku állapotát?
-
kovisoft
őstag
Sziasztok!
Valaki tud ajánlani megbízható akkumulátort a telefonhoz? Esetleg Aliexpressről vásárolt már valaki olyat ami bevált? Nézegetem a Nohon akkukat, egyes fórumokba azt olvastam ezek egész jók, de közbe alin termék értékelésnél rengeteg olyan képet találok, hogy csere után az új akku kapásból csak 60-90% környékén van, így ezzel nem akarok kísérletezni.
Jelenleg 78%-os az akku, accubattery szerint, de fél napot nem bír ki a teló... És hetente fel is ugrik 1 ablak, hogy elhasználódott akkumulátort érzékel, vigyem, szervizbe cserére... Drága gyári akkut biztos nem fogok venni. Sok telefonba cseréltem már akkut, és egyéb alkatrészt, szóval megcsinálnám magamnak valami megbízható utángyártott akkuval, csak nem tudom melyiket vegyem, 100féle van Alin.
A másik hogy tönkrement az usb csatlakozó, nem marad benne a kábel, a legkisebb mozgatástól is kicsúszik, elmozdul és leáll a töltés. Így cserélném benne az egész panelt, viszont ami nem teljesen tiszta hogy milyen panelt kéne vennem, mert alin rengeteg eladónál van 2-3000Ft-ért, de pár eladónál van DS verzió 6-8000ért, gondolom ez a dual sim lenne, nekem ilyen, szóval akkor ezt a drága panelt kell vennem, vagy tök mindegy, csak egyes eladók ebből is lehúzást akarnak csinálni és a másik panel tök ugyanaz, erre utaló írásokat találtam redditen, de egyértelmű infót sehol nem találtam, kell-e ezt néznem vagy nem, valaki esetleg nem tudja? Sima G998B vagy több mint dupla árba G998B / DS van különbség vagy csak az eladó jelöli így?Biztos, hogy tönkrement az USB csatlakozó? Nem lehet, hogy csak elkoszolódott? Az előző telefonomnál volt hasonló jelenség, aztán egy vékonyra faragott fogpiszkálóval (fontos, hogy ne fémdarab legyen) kitakarítottam, és újra stabilan működött a csatlakozó.
-
Nwis86
aktív tag
Sziasztok!
Valaki tud ajánlani megbízható akkumulátort a telefonhoz? Esetleg Aliexpressről vásárolt már valaki olyat ami bevált? Nézegetem a Nohon akkukat, egyes fórumokba azt olvastam ezek egész jók, de közbe alin termék értékelésnél rengeteg olyan képet találok, hogy csere után az új akku kapásból csak 60-90% környékén van, így ezzel nem akarok kísérletezni.
Jelenleg 78%-os az akku, accubattery szerint, de fél napot nem bír ki a teló... És hetente fel is ugrik 1 ablak, hogy elhasználódott akkumulátort érzékel, vigyem, szervizbe cserére... Drága gyári akkut biztos nem fogok venni. Sok telefonba cseréltem már akkut, és egyéb alkatrészt, szóval megcsinálnám magamnak valami megbízható utángyártott akkuval, csak nem tudom melyiket vegyem, 100féle van Alin.
A másik hogy tönkrement az usb csatlakozó, nem marad benne a kábel, a legkisebb mozgatástól is kicsúszik, elmozdul és leáll a töltés. Így cserélném benne az egész panelt, viszont ami nem teljesen tiszta hogy milyen panelt kéne vennem, mert alin rengeteg eladónál van 2-3000Ft-ért, de pár eladónál van DS verzió 6-8000ért, gondolom ez a dual sim lenne, nekem ilyen, szóval akkor ezt a drága panelt kell vennem, vagy tök mindegy, csak egyes eladók ebből is lehúzást akarnak csinálni és a másik panel tök ugyanaz, erre utaló írásokat találtam redditen, de egyértelmű infót sehol nem találtam, kell-e ezt néznem vagy nem, valaki esetleg nem tudja? Sima G998B vagy több mint dupla árba G998B / DS van különbség vagy csak az eladó jelöli így? -
Szpisti
addikt
Megjött a novemberi biztonsági, ami érdekes, mert már negyedévente kellene csak kapjunk, vagy tévedek?

-
Árpi001
őstag
-
Szpisti
addikt
Járt valaki bekrepált kamerával?
Hardveresen elszált a középső kamerám fókusza.
Pont azokon távolságokon amiket 99% ban használok...
Menüben a 0.6 még okés.az 1,és a 2 ,egészen 3-ig kb használhatatlan.
Telefon oldalát ütögetve egy fokkal jobb,de amúgy tök homályos képeket csinál már 2 m távolságtól..
Valószinüleg egy motor halhatott meg benne
Sajnálom mert nem szeretném cserélni...[link]
Nincs tapasztalatom velük, de szerintem nem drága a javítás. -
Árpi001
őstag
Járt valaki bekrepált kamerával?
Hardveresen elszált a középső kamerám fókusza.
Pont azokon távolságokon amiket 99% ban használok...
Menüben a 0.6 még okés.az 1,és a 2 ,egészen 3-ig kb használhatatlan.
Telefon oldalát ütögetve egy fokkal jobb,de amúgy tök homályos képeket csinál már 2 m távolságtól..
Valószinüleg egy motor halhatott meg benne
Sajnálom mert nem szeretném cserélni... -
Grecky
senior tag
-
Árpi001
őstag
100 ba 256 os
Értem, köszönöm.
Én tavaly vettem szintén 256 os felujitotatt,regalaxy programot 130 ért. -
Gabeszka 80
csendes újonc
100 ba 256 os
-
Árpi001
őstag
Most vettem egy felujitottat , legalább még 2 évig használnám.
Mennyiért sikerült ha meg szabad kérdezni?
-
Gabeszka 80
csendes újonc
Most vettem egy felujitottat , legalább még 2 évig használnám.
-
janeszgol
félisten
Azért az durva...
Én is már többször agyaltam, hogy lecserélném, de tulajdonképpen mindenben tökéletesen kiszolgál még mindig... És sajnálok olyan sok pénzt kiadni az új Ultrára. Nekem amúgy a 16/512-es változat van, elvagyok vele még egy darabig... Amúgy még biztonságit kap negyed évente jövő év közepéig kb...Egy 16/512-es nagyon megkímélt példány nekem is van.

-
Szpisti
addikt
Két hónapja próbálok eladni egy S21Ultrát, 100 eft-ért hirdetem a Hardveraprón, de még alkudni se alkudik rá senki

Szóval szerintem ingyen se éri meg felújíttatni egy S21U telefont, kivéve, ha még sokáig használni akarnád, de az meg azért gázos, mert az idén lejárt a szoftverfrissítés időszaka.
Azért az durva...
Én is már többször agyaltam, hogy lecserélném, de tulajdonképpen mindenben tökéletesen kiszolgál még mindig... És sajnálok olyan sok pénzt kiadni az új Ultrára. Nekem amúgy a 16/512-es változat van, elvagyok vele még egy darabig... Amúgy még biztonságit kap negyed évente jövő év közepéig kb... -
MadMancs
veterán
Két hónapja próbálok eladni egy S21Ultrát, 100 eft-ért hirdetem a Hardveraprón, de még alkudni se alkudik rá senki

Szóval szerintem ingyen se éri meg felújíttatni egy S21U telefont, kivéve, ha még sokáig használni akarnád, de az meg azért gázos, mert az idén lejárt a szoftverfrissítés időszaka.
S24 ultra az eddigi S ek közül a legjobb, de el nem adnám 21 ultrát, mai napig megállja a helyét, tartalék telefonnak tökéletes.
-
sixpak
nagyúr
Két hónapja próbálok eladni egy S21Ultrát, 100 eft-ért hirdetem a Hardveraprón, de még alkudni se alkudik rá senki

Szóval szerintem ingyen se éri meg felújíttatni egy S21U telefont, kivéve, ha még sokáig használni akarnád, de az meg azért gázos, mert az idén lejárt a szoftverfrissítés időszaka.
Nem pénzt akarok belőle csinálni, csak sajnálom elsüllyeszteni.
S25 Ultrát használok, előtte 23 Ultrát, de egyiket sem szeretem annyira, mint az S21 Ultrát szerettem. -
Donki Hóte
veterán
Üdv.
A regalaxy promo működik, ha repedt a képernyő?
Van a fiókba egy S21 Ultra, az alsó felén van egy kicsi repedés.
A kisebbik lányom használta, ő törte meg véletlen.
Odaadtam neki az S23 Ultrámat, de láttam ezt az akciót, sajnálnám elsüllyeszteni a telefont, ha kicserélnék a képernyőt, az talán meg is állna a 100.000-ből, amit a Samsung áll.
Gondolom akksit is cserélnek benne és hasonlók...Két hónapja próbálok eladni egy S21Ultrát, 100 eft-ért hirdetem a Hardveraprón, de még alkudni se alkudik rá senki

Szóval szerintem ingyen se éri meg felújíttatni egy S21U telefont, kivéve, ha még sokáig használni akarnád, de az meg azért gázos, mert az idén lejárt a szoftverfrissítés időszaka.
-
sixpak
nagyúr
Üdv.
A regalaxy promo működik, ha repedt a képernyő?
Van a fiókba egy S21 Ultra, az alsó felén van egy kicsi repedés.
A kisebbik lányom használta, ő törte meg véletlen.
Odaadtam neki az S23 Ultrámat, de láttam ezt az akciót, sajnálnám elsüllyeszteni a telefont, ha kicserélnék a képernyőt, az talán meg is állna a 100.000-ből, amit a Samsung áll.
Gondolom akksit is cserélnek benne és hasonlók... -
Gyuri7507
csendes tag
-
Digitman
csendes tag
Sziasztok!
A One-nál mostanában időnként felbukkan a készülék az én előfizummal 123 ezresért, vadiújként.
Érdemes lehet még beruházni rá egy-két éves távlatban?
Ugye az Android 15 az utolsó op. rendszer, viszont biztonsági frissítést nem tudom meddig kap még?
Nekem igazából az utóbbi a fontos(banki appok, online fizetések, stb. miatt.
Hardveres,szoftveres oldalon úgy látom rendben van még a telefon.Szerintem már nem érdemes beruházni rá. Most is negyedévente kap frissítést és azt is csak jövő januárig. 4+1 év frissítés vállaltak a telefonra.
-
Gyuri7507
csendes tag
Sziasztok!
A One-nál mostanában időnként felbukkan a készülék az én előfizummal 123 ezresért, vadiújként.
Érdemes lehet még beruházni rá egy-két éves távlatban?
Ugye az Android 15 az utolsó op. rendszer, viszont biztonsági frissítést nem tudom meddig kap még?
Nekem igazából az utóbbi a fontos(banki appok, online fizetések, stb. miatt.
Hardveres,szoftveres oldalon úgy látom rendben van még a telefon. -
doooo
veterán
Nem erősebb, de újabb, egy egész évvel. Azaz egyel újabb Androiddal mutatták be, és így most is egyel újabbat fog kapni, utolsó főfrissítésként.
-
#17549056
törölt tag
-
Grecky
senior tag
Megjött a biztonsági frissítés.
-
Donki Hóte
veterán
-
#17549056
törölt tag
Voltak régebben hasonló gondjaim a Telekom eszközével, de már sok éve tettem mögé saját routert, mert azzal semmilyen gondom nincs. Most éppen két Huawei AX3 van rajta...
Hivatalosan bizosan nem lehetséges a downgrade. Nagy mókolással valószínűleg lehet, de én sok értelmét nem látom, plusz kockázattal jár, hogy téglává varázsolod a telódat.
Ja és tőlem ne kérdezd hogyan kell, mert nem tudom. Talán az XDA Developers Forumban van erre leírás...Akkor hagyom így.
-
Szpisti
addikt
Más is tapasztalta a Telekom Kaon CG3006 Routerével hogy FIX Wifi csatornával is időnként lecsatlakozik az 5ghz hálozatról és csak Router újraindítással tud a telefon ismét felcsatlakozni rá? A 2.4ghz hálozatra minden gond nélkül felmegy mindig. Ha igen erre mi a megoldás?
Illetve A15 van a telefonom,vissza lehet valahogy térni A13-ra?
Voltak régebben hasonló gondjaim a Telekom eszközével, de már sok éve tettem mögé saját routert, mert azzal semmilyen gondom nincs. Most éppen két Huawei AX3 van rajta...
Hivatalosan bizosan nem lehetséges a downgrade. Nagy mókolással valószínűleg lehet, de én sok értelmét nem látom, plusz kockázattal jár, hogy téglává varázsolod a telódat.
Ja és tőlem ne kérdezd hogyan kell, mert nem tudom. Talán az XDA Developers Forumban van erre leírás... -
#17549056
törölt tag
Más is tapasztalta a Telekom Kaon CG3006 Routerével hogy FIX Wifi csatornával is időnként lecsatlakozik az 5ghz hálozatról és csak Router újraindítással tud a telefon ismét felcsatlakozni rá? A 2.4ghz hálozatra minden gond nélkül felmegy mindig. Ha igen erre mi a megoldás?
Illetve A15 van a telefonom,vissza lehet valahogy térni A13-ra?
-
#17549056
törölt tag
Igen,ezt megcsináltam tegnap. Nekem is 93% ír ki akkor nem cserélem

-
Capella
őstag
Igen, lemaradt a vége, ahogy Szpisti írta.
Lehetett volna esetleg szövegfájlba átirányítani a kimenetet, és abból bemásolni. Úgy könnyebb.
adb shell dumpsys battery > battery.txtDe mégis van emészthetőbb megoldás appokkal, ami valószínűleg ugyanezt az adb lekérdezésből származó adatot használja, csak kicsit mókolni kell azért. Más topicokban írták nemrég.
Telepíteni kell a Playről a Shizuku és aBattery appokat. Ez még kevés, most jön a mókolás.
A Fejlesztői beállításoknál engedélyezni kell a Vezeték nélküli hibakeresést és Shizukut elindítva az aktuális WiFi hálózatot párositani kell vele. Van egy útmutató linkje.
Ha oké a párosítás, akkor a Shizukut újraindítva már elindul.
Lesz egy app engedélyezés menüpont, ahol megjelennek a már telepített adb-s programok, közte az aBattery. Az aBattery-t engedélyezni kell, és ettől kezdve mutatja az eddig nem hozzáfért adatokat is. Csatolom a mentést az S21U-mról.
-
Szpisti
addikt
-
doooo
veterán
Nyár van, minden telefon melegszik ha sokat videózol, meg fotózol. Nincs kivétel. Ez ilyen. 35 fok felett a "rendeltetésszerű használat" már nem vonatkozik ezekre amúgy sem.
Amit jó kikapcsolni olyankor, az pl a mobilnet, meg hasonló (ilyesmikhez) felesleges dolgok. Máris jobb lesz. -
#17549056
törölt tag
-
#17549056
törölt tag
Amióta megvan a telefon mindig fényképezek meg videózok...
A13-ra valahogy vissza lehet térni?
-
MadMancs
veterán
Merész vagy, és szerencséd volt. Nekem volt rá példa hogy egy fontos esemény alatt 16perc után közölte hogy melege van és kamera off. Természetesen az addig felvett anyag nem került mentésre.
-
#17549056
törölt tag
Akkor passzolom a dolgot, nekem az általad írt felbontásban tok nélkül (nem kézben tartva, hanem egy kis selfie stickbe rögzítve) egyáltalán nem melegedett...
Persze 3-5 percnél hosszabb videókat nem csináltam, tudott pihenni kicsit két videó között.
Legutóbbi is 130 perces videót csináltam vele igaz nem folyamatosan,volt szünete. Olyankor tűzforró volt de nem írta ki hogy túl melegedne...
-
Donki Hóte
veterán
Akkor passzolom a dolgot, nekem az általad írt felbontásban tok nélkül (nem kézben tartva, hanem egy kis selfie stickbe rögzítve) egyáltalán nem melegedett...
Persze 3-5 percnél hosszabb videókat nem csináltam, tudott pihenni kicsit két videó között.
-
#17549056
törölt tag
FHD 30FPS videókat csinálok.
Tok nélkül is melegszik

-
Donki Hóte
veterán
Nekem fotózáskor nemnagyon melegedett, ellenben nagyfelbontású videók készítésekor annál inkább
A melegedésen az akkucsere nem segít, mert a procit dolgoztatja meg a videókészítés, az melegíti a telefont.
Szerintem hasznád tok nélkül, amikor videózol, úgy nem melegszik fel (annyira).
-
#17549056
törölt tag
Sziasztok.
Pár hónapja vettem használtan ilyen telefont és olyan problémám van hogy ha kamerázok melegszik a telefon nem kicsit. Sokat fényképezek meg videózok.
Valamint elég sokszor a térerőm alacsony. Exynos CPU van benne.
Akksi csere?
-
Capella
őstag
Van valami megbízható app, ami tudja tesztelni az akku állapotát?
Az enyém is 4 éves, szinte sosem használom a gyorstöltést, érzésre jó benne az akku (cserélni egyelőre biztosan nem kell), de megnézném a pontos állapotát.
Ha a megbízhatóságot értjük, akkor app nemigen, de talán az adb shell dumpsys battery parancs.
How to Check Battery Health and Status via ADB -
Donki Hóte
veterán
-
Szpisti
addikt
És használtad korábban a szupergyors töltést? Milyen gyakorisággal?
Mindennap.
-
boruzs
csendes tag
Az enyém is négy éves mindig szuper gyors töltéssel töltöttem, még most is elmegy három napig, igaz nem használom intenzíven böngészés, fizetés, utalás egy kevés You Tube, telefonálás, esetleg messenger videó csevegés de jövőre nekem is akku csere lesz.
-
Donki Hóte
veterán
-
Szpisti
addikt
Az S21 sorozat akkujának már mindegy
Én januárban cseréltem aksit benne, szóval nekem nem mindegy, de az előző 4 évig ment benne, és azt sem azért cseréltem, mert meghalt benne, hanem mert gondoltam ideje...
-
Donki Hóte
veterán
Hi, A szupergyors töltés még mindig nyírja az akksikat?
Az S21 sorozat akkujának már mindegy
-
lionshamlet
senior tag
Hi, A szupergyors töltés még mindig nyírja az akksikat?
-
rstwingo
tag
-
Szpisti
addikt
Megzavart az "A15" írás.
Ez mennyire ugyanaz mint ami jön majd hivatalosan? -
MadMancs
veterán
-
Szpisti
addikt
Ezmiez?
-
Árpi001
őstag
Bontatlan 145 be
Akár még reális is lehet bontatlanul.
120 körül vannak a használtak.
Én is annyiért vettem tavaly egy regalaxy programban felujitott példányt. -
Gabeszka 80
csendes újonc
-
Zsoleszhun
addikt
-
rstwingo
tag
-
Árpi001
őstag
-
MadMancs
veterán
Sziasztok bontatlan s21 ultrát érdemes még venni így 2025 be jó áron? Vagy esetleg már újabbat?
Jó eséllyel aksicserével kellene kezdeni, lassan 3 éve nem gyártják. Egy minimum 2 eve csontra merült LI-ION akksi már kuka.
-
Árpi001
őstag
Sziasztok bontatlan s21 ultrát érdemes még venni így 2025 be jó áron? Vagy esetleg már újabbat?
Bontatlan?
Attól függ mennyiért vennéd.. -
Gabeszka 80
csendes újonc
Sziasztok bontatlan s21 ultrát érdemes még venni így 2025 be jó áron? Vagy esetleg már újabbat?
-
MadMancs
veterán
Mit erősítettek meg
Azt, hogy megkapja az android15-öt, azt 4 éve tudjuk.
A kérdés az, hogy mikor, azt pedig nem látom a cikkben
Ezt a "cikket" kb megjelentették már ugyanezen tartalommal kb 3-4x. Semmitmondó klikkvadász.
-
Donki Hóte
veterán
-
KTibxx
aktív tag
-
hzsolee
őstag
Amúgy igen... vannak árak. Egy másik pacáknak szintén vizes sztori volt. Ő meguszta annyival, hogy a hangszóró döglött meg. Elvitte valami szervízbe, de nem szedték szét valami ultrahangos tisztítás volt... nem lett jó. Aztán a hivatalos magyar szervíz olyan árat adott, hogy az új telefon nem került annyiba. Elvileg ők sem nyúltak hozzá de egy tizesért adták vissza. Aztán a vége az lett, hogy vettünk hozzá hátlapot (a ragasztó miatt) meg a hangszórót. Egy ötösből megvolt, én nem kértem érte semmit ☺️
Ja ez valami Huawei honor volt... -
hzsolee
őstag
-
balint18
tag
Arról az alisrol tudsz dobni egy linket? Nem tudom hogy mennyiért megy mostanában egy kijelző csere, de nekem is érik már, de nem akarok rá költeni egy 80-100 ezres telora kb ugyanannyit.
-
hzsolee
őstag
Hát én biztos nem viszem...kollegám meg ott tart, hogy már nézett újat. 30 körül van alin kijelző, de azt beszéltük mi van ha nem is az a baj...
Szóval úgy néz ki kukázza... -
ACE-
addikt
Üdv!
Nincs valakinek pókhálós kijelzője ultrához? Mondjuk nyilván aki cseréltetett nem őrizgeti a törött kijelzőt. Kollegámnak vízbe esett és a vízállóságával ellentétben beázott. Legalábbis némi víznyom volt benne... A kijelző azért gyanús mert a vízből kivéve még működött, de aztán sötét lett a kijelző. Viszont wifire csatlakozott, üzeneteket megkapta, viberen is kicsengett, teljesen úgy viselkedett mintha minden rendben lenne.
Szóval feleslegesen nem adna ki sokat rá, de ha egy olyan kijelzővel ki lehetne próbálni ami igazából működik legalább annyira, hogy némi képet adjon akkor lenne értelme új motyót venni hozzá...
Ha van valami ötlete valakinek kérem pm-ben írjon már rám.
Köszönöm
Szerintem ha elviszed szervizbe ott tesztelik, hogy csak a kijelzőnek van baja, vagy más is szar-e, és ha nem, akkor cserélik a kijelzőt.
-
hzsolee
őstag
Üdv!
Nincs valakinek pókhálós kijelzője ultrához? Mondjuk nyilván aki cseréltetett nem őrizgeti a törött kijelzőt. Kollegámnak vízbe esett és a vízállóságával ellentétben beázott. Legalábbis némi víznyom volt benne... A kijelző azért gyanús mert a vízből kivéve még működött, de aztán sötét lett a kijelző. Viszont wifire csatlakozott, üzeneteket megkapta, viberen is kicsengett, teljesen úgy viselkedett mintha minden rendben lenne.
Szóval feleslegesen nem adna ki sokat rá, de ha egy olyan kijelzővel ki lehetne próbálni ami igazából működik legalább annyira, hogy némi képet adjon akkor lenne értelme új motyót venni hozzá...
Ha van valami ötlete valakinek kérem pm-ben írjon már rám.
Köszönöm
-
MadMancs
veterán
-
Szpisti
addikt
-
Grecky
senior tag
-
Szpisti
addikt
-
Grecky
senior tag
Hogy a motorháztető alatt mi van azt nem tudható pontosan. És szerintem nagyobb a hype mint amennyit érdemel. Külsőleg nekem tetszik, vannak újdonságok, főleg AI funkciók. De már az a hír járja hogy S24 se a full oneui 7 et kapja meg mert gyenge a hardver. Szóval nem tudom mi várható S21 esetében.
De az biztos ha így haladnak előbb jelenik meg stabil android 16 (már 3. Bétánál járnak , nyár eleje a tervezett stabil) mint Oneui 7.
Kint a februári biztonsági frissítés.
-
MadMancs
veterán
Hogy a motorháztető alatt mi van azt nem tudható pontosan. És szerintem nagyobb a hype mint amennyit érdemel. Külsőleg nekem tetszik, vannak újdonságok, főleg AI funkciók. De már az a hír járja hogy S24 se a full oneui 7 et kapja meg mert gyenge a hardver. Szóval nem tudom mi várható S21 esetében.
De az biztos ha így haladnak előbb jelenik meg stabil android 16 (már 3. Bétánál járnak , nyár eleje a tervezett stabil) mint Oneui 7.
-
Donki Hóte
veterán
-
MadMancs
veterán
S24U ma kapta meg beta 4 et. Pár perce dobtam fel.
-
Donki Hóte
veterán
Na, mi a hír az android15 és OneUI7 átállásról?
Ez itt az aláírásom helye.
-
KTibxx
aktív tag
Mondjuk hogy az ultrát egy kalap alá veszik a standard és plus verzióval ez fura.
Bőven kitolhatnák az ultra supportját Mondjuk legalabb 1 évvel a fapados modellekhez képest.Hát megérdemelné (mondjuk bármi lehet még)
-
lionshamlet
senior tag
-
KTibxx
aktív tag
-
Szpisti
addikt
A Google Play-rendszerfrissítésre lehet, hogy csak rá kellene nyomni, nekem nem frissül automatikusan, heti egyszer rányomok, hogyha van frissítse...
-
MadMancs
veterán
Az komoly. Béta legalább januári secu. 😅
Nem tudom mi a fenét csinálnak. Nem volt ez jellemző Samsungra.
-
MadMancs
veterán
-
Szpisti
addikt
Ha elkészült már.
S24U is beta3 on van még. Ha kész a final ki szoktak dobni a hivatalos megjelenés előtt bétázoknak.
De egyenlőre síri csend. Március végéig írta Samsung hogy meglesz. Nem tartom valószínűnek hogy S21 prio lista elején lenne tekintve hogy utolsó főverziójával 1 év múlva leveszi róla kezét Samsung.Itt a negyedik béta, szerintem még odébb lesz a végleges...
-
MadMancs
veterán
Ha elkészült már.
S24U is beta3 on van még. Ha kész a final ki szoktak dobni a hivatalos megjelenés előtt bétázoknak.
De egyenlőre síri csend. Március végéig írta Samsung hogy meglesz. Nem tartom valószínűnek hogy S21 prio lista elején lenne tekintve hogy utolsó főverziójával 1 év múlva leveszi róla kezét Samsung. -
doooo
veterán
-
Szpisti
addikt
Csak az Android 15-ös főfrissítés után lehet ilyen. Persze mivel az valószínűleg megérkezik a hónap végén... nincs messze ez a dolog. Egyébként tekintve, hogy az S20-széria biztonsági támogatása meg lett hosszabítva egy évvel, így is lehetséges, hogy még két évig jönnek a frissítések.
Ja és azért milyen publikáció már az olyan, ami ezt leírja a cikk végén:
"Jelenleg nem egyértelmű, hogy a gyártó ki fogja -e adni az Android 15-ön alapuló One UI 7-et a Galaxy S21-ekre az elkövetkező hónapokban vagy sem"
Az Android 15 *a* OneUI 7 a Samsungnál. Nincs két verziója, máskülönben már 3 hónapja az menne a mobiljainkon.Nem gondolom, hogy a hónap végén megjön nekünk az OneUI7, mert még az S24U sem kapta meg...
-
doooo
veterán
Hát ez is eljött: Újabb Galaxy telefonok frissítését ritkítja meg a Samsung
Csak az Android 15-ös főfrissítés után lehet ilyen. Persze mivel az valószínűleg megérkezik a hónap végén... nincs messze ez a dolog. Egyébként tekintve, hogy az S20-széria biztonsági támogatása meg lett hosszabítva egy évvel, így is lehetséges, hogy még két évig jönnek a frissítések.
Ja és azért milyen publikáció már az olyan, ami ezt leírja a cikk végén:
"Jelenleg nem egyértelmű, hogy a gyártó ki fogja -e adni az Android 15-ön alapuló One UI 7-et a Galaxy S21-ekre az elkövetkező hónapokban vagy sem"
Az Android 15 *a* OneUI 7 a Samsungnál. Nincs két verziója, máskülönben már 3 hónapja az menne a mobiljainkon. -
KTibxx
aktív tag
-
Ateszpapa
addikt
-
KTibxx
aktív tag
-
Ateszpapa
addikt
Hú, nekem még a XID van, nem használtam a telót egy jó ideig.
Ez az ILO lett jobb vagy jó a XID is?
Új hozzászólás Aktív témák
-
12119 - 12001
12119 - 12001 12000 - 11901 11900 - 11801 11800 - 11701 11700 - 11601 11600 - 11501 11500 - 11401 11400 - 11301 11300 - 11201 11200 - 11101 11100 - 11001 11000 - 10901 10900 - 10801 10800 - 10701 10700 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Samsung Galaxy S21+ 128Gb Dual, 6 hónap Garancia, Lila Színben, Kártyafüggetlen
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S21/Samsung Galaxy S21+/Samsung Galaxy S21 Ultra
- Samsung Galaxy S21+ 128GB/8GB (Fekete)
- Samsung Galaxy S21 Ultra - 256 GB - fekete (330) Használt, 10000 Ft kiegészítő ajándék, Garancia
- Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Új és használt laptopok , üzletitől a gamerig , kedvező áron. Garanciával !
- HP ZBook Fury 15 G7,15.6,FHD,i7-10850H,32GB DDR4,1TB SSD,T1000 4GB VGA,WIN11
- 27% - MSI MAG CORELIQUID 240R V2 AIO vízhűtés!
- Dell Precision 5560 i7 32GB RAM 512GB SSD NVIDIA RTX A2000 FHD+
- iPhone 13 mini 128GB 100% (1év Garancia)- ÚJ EREDETI AKKUMULÁTOR
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
valaki rendelt már olyat ami jó is? A Nohon akkukat néztem, talán ezek tűnnek a legjobbnak , de ezek közt is találtam nagyon rossz értékeléseket...






