Hirdetés

Aktív témák

  • Skyer

    senior tag

    válasz pzstm #16568 üzenetére

    Nekem volt fenn mind2 oprendszer elég sokáig. A win7 közel sem produkál olyn hajszálmeresztő dolgokat mint a vista de ettől függetlenül mind2 jó is meg rossz is. Biztos nem hiszed el ha mondom de 15 féle gépem volt már notebookbol és asztalibol is és mindegyiken probáltam mind2 oprendszert már és sajnos van mit javitani még benne. Ez nem lázadásszitás csak abszolut vélemény nyilvánitás hogy annak ellenére hogy az XP fapados még mindig az az egyik leggyorsabb oprendszer. Hidd el ennek annak utánna néztem, van egy pár érdekessége a hetes windowsnak is többek közt egy hatalmas kernel hiba is amit elvileg nem is tudnak javitani mert alapjába kéne ujrairni a kernelt, a vistába viszont ez a hiba nem volt benne. Hirtelen nemtudok linket adni lényeg az hogy amibe a vista nem volt tökéletes ebbe az az, és amibe ez nem abba a vista és ami mindkettőből hiányzik az az XP be benne van. Jó persze én is összetudom omlasztani a Windows Xp -t néhány kattintással, kényelmi szempontbol jó a 7,de játékok és programok (főleg amik nagy memoriaigényüek : photoshop, illusztrátor amikkel dolgozom) azokat már nemigazán kedvelik. Nekem most csak pénzhiány miatt 2gb van de volt 4 is, különbség csak nagyon kevés van, sajnos 2 kevés néha még a 4 is. Szintén érdekes dolog hogy a rendszerem, és nemcsak nekem csak 1,5GB ot lát a 2 ből mert 500 at lefoglal "valami". Több fórumon is valami memoriakezelési bugra gyanakodtak, de igazábol semmit nem találtam afelől hogy ez micsoda. ha 4 ből csak 3,25 öt lát az rendben van köztudott miért.

    Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

Aktív témák