Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dudee

    senior tag

    válasz Quadgame94 #96613 üzenetére

    Hát én már bizony kezdek ráúnni a G3-asra. Eljárt felette az idő, megérett a cserére.
    Ezer párszáz nit? amikor ma már ezer párszáz plusz pártíz nittel is vannak modellek?
    És végre a DCI coverage 97.5%-ról bekúszott 98 fölé, így már van értelme próbálkozni majd a Dűne 2-vel.

    Meghát hiába a csodabevonat, és ebben ugyan alig-alig tükröződik anyósom fikusza nappal, de ahogy olvasom most már lassan kivehetem a fikusz alól a kerekeket, nem kell arrább gurítgatnom.
    A bekapcsolási idő végtelen unalmas 4 másodperce ma már felülről verdesi a 3 másodpercet. Éshát valljuk be itt magunk között, ez a 3mm széles keret ma már elég ciki a 2mm-es mezőny világában.

    Mondjuk oké, a standby fogyasztás 3W helyett verdesi a 4.5-öt, LG sem lehet tökéletes...de azt gondolom ennyi áldozatot be kell vállalni ezért az ugrásért, és én inkább elültetek egy csomó fát, hogy megnyugtassam a lelkiismeretem, rajtam ne múljon a dolog. És a gyereknek is el tudom majd magyarázni amikor felnő, hogy higgye el én mindent megtettem.

    Szóval szép volt jó volt, de elment ez a 4 hónap, megszerettük egymást a G3-mal, de tudni kell továbblépni. És biztos találok jófogáson valakit, akinek ez a minőség még megfelel. Mondjuk sajnálom az ilyet, de megtanultam már, hogy nincs igazság ezen a világon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák